Фан-зона змінює режим роботи

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 14 червня 2012р. 14:45

Фан-зона на Хрещатику змінить графік своєї роботи за чисельними проханнями вболівальників.

За словами організаторів, попередньо планувалося, що фан-зона працюватиме з 12: 00 до оп... Читати повністю

Чиновники: ТЦ на Гостинному бути

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 14 червня 2012р. 14:41

Попри культурну окупацію, влада наполягає на реконструкції Гостинного в торговий центр.

Про це на прес-конференції в УНІАНІ заявили Головний архітектор Києва Сергій Целовальник, розробник п... Читати повністю

Правосудие справедливое?

, (вiд читачiв), 14 червня 2012р. 12:50

Мнение обывателя. 

Название статьи навеяла информация о проекте  USAID  «Справедливое правосудие» и... Читати повністю

Дивіться "Творчі посиденьки" про музичні мікси

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 червня 2012р. 12:43

О 20-й наші друзі з он-лайн телеканалу Be.TV влаштовують свої вже традиційні творчі посиденьки.

Цього разу в он-лайн гостях буде лідер рокабіллі гурту Mad Heads Вадим Красноокий, музиканти... Читати повністю

Прокуратура вказала на сумнівні атракціони

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 14 червня 2012р. 12:30



Прокуратура виявила 14 атракціонів що катали дітей з порушеннями.

Працювали вони у таких парках: «Нивки», «Воїнів інтернаціоналістів», розважальному цент... Читати повністю

Ввечері приходьте на зустріч з сучасними Колумбами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 червня 2012р. 11:16

«Мда…Чоловіки, у нас, здається всі вимерли…» - скрушно хитає головою літня панянка, що намагається проштовхнутися до турнікетів на станції метро «Золоті Ворота»... Читати повністю

Приведіть песика на безкоштовну стерилізацію

Маша Землянська, Свiдомо, 14 червня 2012р. 10:47

Міжнародна організація «Чотири лапи» безкоштовно стерилізує безпритульних тварин.

Наразі у Києві працюють три мобільні клініки -... Читати повністю

Вболівайте за Україну на Співочому полі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 червня 2012р. 16:48

Великий екран з трансляцією матчів Євро-2012 поставили і на Співочому полі.

Про це повідомляє прес-служба Київзеленбуду.

Перша трансляція там відбудеться вже у п'ятницю, коли Україн... Читати повністю

Як ми гроші за під’їзд вибивали

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 13 червня 2012р. 15:06

«Вийдіть з кабінету! Припиніть мене знімати! Викликай міліціюююю, міліцію викликай…!» - вибіг з власного кабінету, розмахуючи руками, начальник ЖЕКу «Татарка» Володим... Читати повністю

Дізнайтесь, куди нести використаний папір і пляшки

Маша Землянська, Свiдомо, 13 червня 2012р. 13:39

Екологічний портал позначив усі пункти прийому вторсировини на карті Києва. Дізнатися найближчу до Вас адресу можна тут.

Пункти втор сировини приймают... Читати повністю

Врятуйте незнайомця - здайте кров

Маша Землянська, Свiдомо, 13 червня 2012р. 10:23

Якщо є бажання зробити щось хороше - врятуйте незнайомця. Для цього Вам знадобиться півгодини часу та півлітра власної крові.

У четвер, 14-го червня в Національному музеї медицини, що на Бо... Читати повністю

Як шведам на Трухановому після поразки живеться

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 12 червня 2012р. 17:46

«Хочете зайти до нашого кемпінгу, подивитися, як нам тут живеться?», - запитують шведські вболівальники. Вони несуть у руках воду та пиво, куплене у Сільпо - найближчому супермаркеті ві... Читати повністю

Приходьте на відкрите тренування збірної України

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 червня 2012р. 17:37

У середу о 19-й кожен бажаючий може подивитися як тренується збірна України з футболу.

Розминати м'язи футболісти будуть на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського. Тут же - у касах,... Читати повністю