Арешт захисниці підприємців скасували

Маша Землянська, Свiдомо, 22 червня 2012р. 19:16

Суддя суду міста Рубіжне Луганської області Володимир Томко відмінив постанову про взяття відомої правозахисниці та активістки Рими Білоцерківської під варту.

25 травня цей же суддя виніс р... Читати повністю

Побувайте у Країні Мрій

Софія Кущ, Свiдомо, 22 червня 2012р. 11:54

"Ми розуміємо, що зараз гаряча пора - у розпалі Євро, та у нас теж є новинка - поєднання етніки та футболу", - запрошує на 9-тий міжнародний етнофестиваль "Країну Мрій" її організатор - Олег Скрипк... Читати повністю

Що вирішила земельна комісія 21-го червня

Маша Землянська, Свiдомо, 21 червня 2012р. 13:25

Земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

Дарницький район

Повернути киянам землю на вулиц... Читати повністю

Навчіться мистецтва кохати

Софія Кущ, Свiдомо, 21 червня 2012р. 11:58

"Кохання дозволяє нам забути про час... А час дозволяє забути про кохання". На жаль, все має свій початок і кінець, навіть найпрекрасніше. Та от яким саме буде історія вашої любові залежить від вол... Читати повністю

Увага! Будівельні афери. Охороняється владою.

Юрій Кравець, (вiд читачiв), 21 червня 2012р. 11:40

Будівельні афери ростуть по всій Україні, наче гриби після дощу. І головна причина - участь влади в організації цього хаосу.

Одні аферисти, шляхом обману, втягують людей в будівництво сумні... Читати повністю

Поставте питання учасникам ARSENALЕ

Софія Кущ, Свiдомо, 20 червня 2012р. 13:59

Починається тиждень зустрічей з "ARSENAL-івцями". Кожен день з 20 до 27 червняна 2-му поверсі Мистецького Арсеналу будуть діалоги між арт-критиками та філософами - з одного боку і художниками - з і... Читати повністю

Символічний депутат-альтруїст роздав гроші хворим

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 20 червня 2012р. 12:42

Поруч з Верховною Радою активісти вимагали у нардепів відмовитися від розкішного відпочинку та спец лікування, а гроші віддати хворим. Маріїнським парком  ходив переодягнений у чиновника хлопе... Читати повністю

Київські лікарні на час Євро змінили графік роботи

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 19 червня 2012р. 17:21

Київські лікарні на час Євро змінили графік роботи.


Цілодобово отримати медичну допомогу можна тут:

- в лікарні № 12 на Підвисоцького, 4а прийматиме пацієнтів хірург та травма... Читати повністю

У Києві реєструватимуть усі українські авто

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 19 червня 2012р. 17:03

З середи, 20 червня власники транспортних засобів зможуть зареєструвати своє авто незалежно від прописки та проживання. Це стосується і заміни посвідчень водія. Читати повністю

ЭКСПЕРТИЗОЙ ПО ЭКСПЕРТИЗЕ

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 19 червня 2012р. 14:51

(в «деле пономарей» прокурор и суд вновь явили див... Читати повністю

Об’їжджайте марш шведів

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 19 червня 2012р. 14:35

Уже втретє шведські вболівальники пройдуть маршем вулицями столиці. Йтимуть  футбольні фанати від площі Лесі України до «Олімпійського», де сьогодні о 21:45 збірна Швеції гратиме з... Читати повністю

Попросіть з хворими у депутатів гроші на ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 19 червня 2012р. 14:07

У середу, 20-го червня під Верховною Радою хворі на гепатит, СНІД, туберкульоз разом з громадськими активістами проситимуть депутатів поділитися грішми. Усіх, хто хоче приєднатися, чекатимуть з дес... Читати повністю

Азаров чекає на дитячу лікарню влітку 2013

Маша Землянська, Свiдомо, 19 червня 2012р. 13:28

Микола Азаров сподівається, що новий корпус у дитячій лікарні Охматдит запрацює у літку 2013-го року. І замість 18-ти тисяч маленьких пацієнтів, зможе лікувати більше 27-ми.

"Робітники обіц... Читати повністю

Забудовники захопили народну галерею у Гостинному

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 19 червня 2012р. 13:04

У понеділок, 18 червня, близько 18.00 відкрита у Гостинному дворі громадськими активістами виставка «Мистецтво у вигнанні», була захоплена представником забудовника за сприяння міл... Читати повністю

Промаршируйте Хрещатиком першим маршем за збірну