Осознательный скептицизм!

, (вiд читачiв), 16 червня 2012р. 23:03

    Хочется верить,что есть честные и порядочные люди! Но к сожалению, Господь не сподобил меня встретить настоящего христианина, может быть потому, что я изначально настроен с не-доверие... Читати повністю

Міліція повернула EX.ua всі сервери

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 15 червня 2012р. 16:48

Міністерство внутрішніх справ повернуло обладнання найбільшого українського порталу файлообміну EX.ua , яке раніше було взято під слідство.

Як зазначає юридична компанія «Юскутум&raqu... Читати повністю

Троєщинці знову не дочекалися обіцянки Попова

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 15 червня 2012р. 16:11

О 12:00 столичний мер обіцяв навідати троєщинців і допомогти їм у боротьбі проти скандальної забудови на вулиці Маяковського 40-52. Про це активісти повідомили Свідомо. Олександра Ізотова, місцева... Читати повністю

З 15:00 у фан-зоні всі охочі ліплять вареники

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 15 червня 2012р. 14:51

На підтримку української збірної в матчі Україна – Франція, з 15: 00 в фан-зоні на  Хрещатику, вже почали ліпити вареники.

Так, до 18:00 перед куполом VIP фан-зони для всіх охочи... Читати повністю

Дізнайтесь де в Києві не проїхати

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 15 червня 2012р. 13:23

Сьгодні, у зв’язку з проведенням  матчу Євро,  в центрі столиці перекривається  рух.

Державтоінспекція нагадала, 5000 швецьких вболівальників підуть своїм традиційним м... Читати повністю

У суботу безкоштовно перевірте легені

Маша Землянська, Свiдомо, 15 червня 2012р. 13:17

У суботу, 16-го червня під аркою Дружби народів центр «Пульміс» та лікарі з Інституту пульмонології безкоштовно перевірятимуть легені бажаючих.

Для аналізу Вам доведеться подмух... Читати повністю

На вихідні сходіть на нічну екскурсію Києвом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 червня 2012р. 12:49

Молоді активісти зі «Спілки української молоді» кличуть на нічні екскурсії Києвом у ці вихідні.

Чому вночі? “Ніч – це незвичайний час, і наша екскурсія теж незвичайн... Читати повністю

Підготуйтеся до матчів нашої збірної

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 червня 2012р. 12:23

«Ні, це «хрестоносці», не наші… А он «дияволи червоні» приїхали. Тю, на Чемпіонат Європи у футболках «Манчестера», дивні якісь. Знову «шведи&r... Читати повністю

Подивіться виставу про Україну, яку ми втрачаємо

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 15 червня 2012р. 11:54

В Карпатах лишився останній майстер, що виготовляє трембіти з дерев, у які потрапила блискавка. Коли він помре, трембіти нікому буде робити. І це лише одна із сотень, а може тисяч наших національни... Читати повністю

«Варта» допомагає отримати землю українцям

Юрій Кравець, (вiд читачiв), 14 червня 2012р. 19:21

Не секрет, що земля в Україні інтенсивно переходить у власність олігархічних груп. За 4-5 років земельні запаси держави при таких темпах відчуження зменшаться ще на 70%. Тобто, реалізувати своє пра... Читати повністю

У Києві прикрасять спортивний майданчик

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 14 червня 2012р. 16:58

У п’ятницю о 9:00 на вулиці Ужвій, 6 А переможці конкурсу «Я БАЧУ МІСТО»  розмалюють спортивний майданчик.

 Стріт-арт колектив Wall-art зобразить на баскетбольно... Читати повністю

Фан-зона змінює режим роботи

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 14 червня 2012р. 14:45

Фан-зона на Хрещатику змінить графік своєї роботи за чисельними проханнями вболівальників.

За словами організаторів, попередньо планувалося, що фан-зона працюватиме з 12: 00 до оп... Читати повністю

Чиновники: ТЦ на Гостинному бути

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 14 червня 2012р. 14:41

Попри культурну окупацію, влада наполягає на реконструкції Гостинного в торговий центр.

Про це на прес-конференції в УНІАНІ заявили Головний архітектор Києва Сергій Целовальник, розробник п... Читати повністю

Правосудие справедливое?

, (вiд читачiв), 14 червня 2012р. 12:50

Мнение обывателя. 

Название статьи навеяла информация о проекте  USAID  «Справедливое правосудие» и... Читати повністю

Дивіться "Творчі посиденьки" про музичні мікси

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 червня 2012р. 12:43

О 20-й наші друзі з он-лайн телеканалу Be.TV влаштовують свої вже традиційні творчі посиденьки.

Цього разу в он-лайн гостях буде лідер рокабіллі гурту Mad Heads Вадим Красноокий, музиканти... Читати повністю