Що вирішила земельна комісія 26-го червня

Маша Землянська, Свiдомо, 26 червня 2012р. 12:35

Земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

Дарницький район

Віддати в оренду землю на вулиц... Читати повністю

Візьміть участь у аукціоні - на Євро заради дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 26 червня 2012р. 12:05

Щораз щимить серце від дитячий очей, що з екранів та постерів просять про допомогу? А переказувати на допомогу гроші остерігаєтесь через бездонні кишені шахраїв? Спілка національно-патріотичних об&... Читати повністю

Відкрийте для себе "оголену" Польщу

Софія Кущ, Свiдомо, 25 червня 2012р. 17:57

Сім місяців мандрів Польщею з фотоапаратом. Сотні місць, людей, ситуацій та пристанищ... Що з цього вийшло? - 50 відвертих фото очима українця і для українців - у галереї "АРТХол" до 3-го липня.&nb... Читати повністю

Політайте на таксі-гвинтокрилі

Маша Землянська, Свiдомо, 25 червня 2012р. 17:55

У Києві запрацювало вертолітне таксі від авіакомпанії «Ютейр Україна» і компанія «Амадеус Ко».

Польотати можна на двомоторних в... Читати повністю

Дізнайтесь від чого щепитися перед відпусткою

Маша Землянська, Свiдомо, 25 червня 2012р. 11:23

Запланували відпустку і вже потроху збираєте валізи? І, ой як не хочеться, провалятися в лікарняному ліжку всі дні. Щоб не зіпсувати відпочинок і собі, і супутникам - краще заздалегідь підготуватис... Читати повністю

Громадянська кампанія «Віддай свій голос сам»!

, (вiд читачiв), 25 червня 2012р. 11:20

Як відомо, зараз в нашій державі голосує 90% пенсіонерів, 50% людей, які працюють та лише 20% молоді.

Ми закликаємо об’єднатися всім громадським організаціям для активізації м... Читати повністю

Арешт захисниці підприємців скасували

Маша Землянська, Свiдомо, 22 червня 2012р. 19:16

Суддя суду міста Рубіжне Луганської області Володимир Томко відмінив постанову про взяття відомої правозахисниці та активістки Рими Білоцерківської під варту.

25 травня цей же суддя виніс р... Читати повністю

Побувайте у Країні Мрій

Софія Кущ, Свiдомо, 22 червня 2012р. 11:54

"Ми розуміємо, що зараз гаряча пора - у розпалі Євро, та у нас теж є новинка - поєднання етніки та футболу", - запрошує на 9-тий міжнародний етнофестиваль "Країну Мрій" її організатор - Олег Скрипк... Читати повністю

Що вирішила земельна комісія 21-го червня

Маша Землянська, Свiдомо, 21 червня 2012р. 13:25

Земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

Дарницький район

Повернути киянам землю на вулиц... Читати повністю

Навчіться мистецтва кохати

Софія Кущ, Свiдомо, 21 червня 2012р. 11:58

"Кохання дозволяє нам забути про час... А час дозволяє забути про кохання". На жаль, все має свій початок і кінець, навіть найпрекрасніше. Та от яким саме буде історія вашої любові залежить від вол... Читати повністю

Увага! Будівельні афери. Охороняється владою.

Юрій Кравець, (вiд читачiв), 21 червня 2012р. 11:40

Будівельні афери ростуть по всій Україні, наче гриби після дощу. І головна причина - участь влади в організації цього хаосу.

Одні аферисти, шляхом обману, втягують людей в будівництво сумні... Читати повністю

Поставте питання учасникам ARSENALЕ

Софія Кущ, Свiдомо, 20 червня 2012р. 13:59

Починається тиждень зустрічей з "ARSENAL-івцями". Кожен день з 20 до 27 червняна 2-му поверсі Мистецького Арсеналу будуть діалоги між арт-критиками та філософами - з одного боку і художниками - з і... Читати повністю

Символічний депутат-альтруїст роздав гроші хворим

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 20 червня 2012р. 12:42

Поруч з Верховною Радою активісти вимагали у нардепів відмовитися від розкішного відпочинку та спец лікування, а гроші віддати хворим. Маріїнським парком  ходив переодягнений у чиновника хлопе... Читати повністю

Київські лікарні на час Євро змінили графік роботи

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 19 червня 2012р. 17:21

Київські лікарні на час Євро змінили графік роботи.


Цілодобово отримати медичну допомогу можна тут:

- в лікарні № 12 на Підвисоцького, 4а прийматиме пацієнтів хірург та травма... Читати повністю

У Києві реєструватимуть усі українські авто

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 19 червня 2012р. 17:03