Відвідайте виставку трав'яних інсталяцій

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 6 серпня 2012р. 15:09

У суботу, 4 серпня, у парку Шевченка стартувала виставка трав'янистих інсталяцій "Шедеври природи"

Тут ви зможете милуватися незвичайними об'ємними скульптурами, вкритими травою. Такий напр... Читати повністю

Пляжі можуть не відкрити до осені

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 6 серпня 2012р. 14:46

Заборона купання на київських пляжах може протриматися до завершення сезону.

Про це на прес-конференції повідомив заступник головного лікаря санстанції Юлій Жигалов.

СЕС забор... Читати повністю

Захист прав споживачів пообіцяв штрафувати курців

Маша Землянська, Свiдомо, 6 серпня 2012р. 14:44

Управління з захисту прав споживачів підписало угоду з Коаліцією «За вільну від тютюнового диму Україну», що разом з активістами контролюватиме, а якщо треба ще й штрафуватиме порушникі... Читати повністю

Прогнозують спад спеки з 9 серпня

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 6 серпня 2012р. 14:36

Український гідрометеорологічний центр МНС України прогнозує спад спеки на 9-16 серпня.

Протягом 6-8 серпня в Україні утримуватиметься висока температура повітря. У цей період у деяких обла... Читати повністю

Укравтодор закликає у спеку їздити менше

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 6 серпня 2012р. 11:54

Укравтодор просить водіїв обмежити поїздки на далекі відстані, особливо вдень. Адже за прогнозами Українського гідрометеорологічного центру, перші 10 днів серпня будуть спекотнішими. Передбачають д... Читати повністю

Кияни відвоювали алею на Московській

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 6 серпня 2012р. 11:14

Пошкоджену історичну алею на Московській, 41/8 почали відновлювати.

Йдеться про алею поруч з будинком 41/8 на Московській, проти руй... Читати повністю

Чи справді отримати кредит OTP-банку так просто

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 серпня 2012р. 9:42

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на популярні товари і послуги. Цього разу до нас зі скаргою звернувся 21-річний Олег. Хлопець переконує – кредитування від OTP банк насп... Читати повністю

Студентка збирає гроші на лікування хлопчика

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 серпня 2012р. 15:11

Студентка-журналістка Оксана Скрипник взялася допомогти 4-річному Сашку Дячку, хворому на дитячий атипічний аутизм.

Хлопчик, попри певну дорослість, ще досі не говорить. Курс звичайного лік... Читати повністю

Студентка із НАУ надала банківську виписку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 серпня 2012р. 14:17

Студентка-журналістка Національного авіаційного університету Ганна Чабарай, на чию банківську картку мали приходити гроші від абітурієнтів за "з... Читати повністю

Через Мадонну Олімпійську та Палац спорту закриють

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 3 серпня 2012р. 13:11

У зв'язку з концертом Мадонни на НСК "Олімпійський", зміниться режим роботи станцій "Олімпійська" та "Палац спорту".Про це "Свідомо" повідомила прес-служба КМДА.

Отже, 4 серпня з 17:00 до 1... Читати повністю

Обережно зі свининою з ринків

Маша Землянська, Свiдомо, 3 серпня 2012р. 11:49

Держслужба з ветконтролю заборонила продавати і купувати м’ясо свиней з Запоріжжя. В свинині знайшли африканську чуму.

Щоб не ризикувати, киян заклика... Читати повністю

Подивіться кіно простонеба

Софія Кущ, Свiдомо, 3 серпня 2012р. 10:52

Ввечері, коли спадає серпнева спека, є шанс хоч недовго пожити нормально. Культурний центр "LabCombinat" пропонує не витрачати цей цінний час і приходити до щойно відкритого літнього к... Читати повністю

У неділю в парку Шевченка - флеш-моб для мам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 серпня 2012р. 10:39

У неділю о 19-й в парку Шевченка (біля сцени) відбудеться флеш-моб на підтримку грудного вигодовування дітей.

Організатори запр... Читати повністю

Судове засідання щодо справи Луценка перенесли

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 3 серпня 2012р. 10:04

Судове засідання щодо справи екс-міністра внутрішніх справ не відбулося через відсутність на ньому «потерпілого» Валентина Давиденка. Наступне засідання відбудеться у Печерському районо... Читати повністю

На вихідних поїдьте на водні змагання на Десенку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 серпня 2012р. 16:52

У суботу та неділю на річці Десенка відбудеться фінал чемпіонату України з водно-моторного спорту.

Два дні тут змагатимуться дорослі та юнаки на моточовнах, скутерах та глісерах. Мірятися с... Читати повністю