Подивіться на нове альтернативне лого Києва

Маша Землянська, Свiдомо, 27 червня 2012р. 16:23

Кияни обрали новий альтернативний логотип Києва. Намалював його художником із російського Барнаула Іван Румов.

Офіційний конкурс, викликав стільки критики та обговорень, що визначити єдиний... Читати повністю

Підтягніть мову на Гостинному

Маша Землянська, Свiдомо, 27 червня 2012р. 10:48

Ще й досі не знаєте, що українською не «прийняти участь», а «взяти»? Тоді Вам точно на Гостинний двір. Ні, не слухати народні пісні чи відкривати для себе національні традиц... Читати повністю

«22 июня ровно в 4 часа…»

, (вiд читачiв), 26 червня 2012р. 22:30

Практично всім у нашій країні ще відома вже стара радянська пісня про початок Великої вітчизняної війни, для деяких може і про початок бойових дій Другої світової війни на теренах радянської частин... Читати повністю

Що вирішила земельна комісія 26-го червня

Маша Землянська, Свiдомо, 26 червня 2012р. 12:35

Земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

Дарницький район

Віддати в оренду землю на вулиц... Читати повністю

Візьміть участь у аукціоні - на Євро заради дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 26 червня 2012р. 12:05

Щораз щимить серце від дитячий очей, що з екранів та постерів просять про допомогу? А переказувати на допомогу гроші остерігаєтесь через бездонні кишені шахраїв? Спілка національно-патріотичних об&... Читати повністю

Відкрийте для себе "оголену" Польщу

Софія Кущ, Свiдомо, 25 червня 2012р. 17:57

Сім місяців мандрів Польщею з фотоапаратом. Сотні місць, людей, ситуацій та пристанищ... Що з цього вийшло? - 50 відвертих фото очима українця і для українців - у галереї "АРТХол" до 3-го липня.&nb... Читати повністю

Політайте на таксі-гвинтокрилі

Маша Землянська, Свiдомо, 25 червня 2012р. 17:55

У Києві запрацювало вертолітне таксі від авіакомпанії «Ютейр Україна» і компанія «Амадеус Ко».

Польотати можна на двомоторних в... Читати повністю

Дізнайтесь від чого щепитися перед відпусткою

Маша Землянська, Свiдомо, 25 червня 2012р. 11:23

Запланували відпустку і вже потроху збираєте валізи? І, ой як не хочеться, провалятися в лікарняному ліжку всі дні. Щоб не зіпсувати відпочинок і собі, і супутникам - краще заздалегідь підготуватис... Читати повністю

Громадянська кампанія «Віддай свій голос сам»!

, (вiд читачiв), 25 червня 2012р. 11:20

Як відомо, зараз в нашій державі голосує 90% пенсіонерів, 50% людей, які працюють та лише 20% молоді.

Ми закликаємо об’єднатися всім громадським організаціям для активізації м... Читати повністю

Арешт захисниці підприємців скасували

Маша Землянська, Свiдомо, 22 червня 2012р. 19:16

Суддя суду міста Рубіжне Луганської області Володимир Томко відмінив постанову про взяття відомої правозахисниці та активістки Рими Білоцерківської під варту.

25 травня цей же суддя виніс р... Читати повністю

Побувайте у Країні Мрій

Софія Кущ, Свiдомо, 22 червня 2012р. 11:54

"Ми розуміємо, що зараз гаряча пора - у розпалі Євро, та у нас теж є новинка - поєднання етніки та футболу", - запрошує на 9-тий міжнародний етнофестиваль "Країну Мрій" її організатор - Олег Скрипк... Читати повністю

Що вирішила земельна комісія 21-го червня

Маша Землянська, Свiдомо, 21 червня 2012р. 13:25

Земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

Дарницький район

Повернути киянам землю на вулиц... Читати повністю

Навчіться мистецтва кохати

Софія Кущ, Свiдомо, 21 червня 2012р. 11:58

"Кохання дозволяє нам забути про час... А час дозволяє забути про кохання". На жаль, все має свій початок і кінець, навіть найпрекрасніше. Та от яким саме буде історія вашої любові залежить від вол... Читати повністю

Увага! Будівельні афери. Охороняється владою.

Юрій Кравець, (вiд читачiв), 21 червня 2012р. 11:40

Будівельні афери ростуть по всій Україні, наче гриби після дощу. І головна причина - участь влади в організації цього хаосу.

Одні аферисти, шляхом обману, втягують людей в будівництво сумні... Читати повністю

Поставте питання учасникам ARSENALЕ

Софія Кущ, Свiдомо, 20 червня 2012р. 13:59

Починається тиждень зустрічей з "ARSENAL-івцями". Кожен день з 20 до 27 червняна 2-му поверсі Мистецького Арсеналу будуть діалоги між арт-критиками та філософами - з одного боку і художниками - з і... Читати повністю