Через «Майданс» перекриватимуть Хрещатик

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 15 серпня 2012р. 10:44

Через шоу «Майданс», що знову проходитиме на Хрещатику з 18 серпня по 28 жовтня, перекриють рух автомобілів. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Так, 18 серпня з 12-ої вечора і... Читати повністю

"Лунтік" і "Телепузики" можуть стати загрозливими

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 серпня 2012р. 10:11

Національна комісія з питань захисту суспільної моралі на своєму позачерговому засіданні обговорить загрозливість ряду популярних мультиків.

За п... Читати повністю

22 роки тому загинув Віктор Цой

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 серпня 2012р. 9:49

22 роки тому - 15 серпня 1990 року - у автомобільній аварії загинув легендарний музикант, лідер гурту КИНО Віктор Цой.

Київські фани рокера в цей день традиційно збираються на озері Тельбін... Читати повністю

Відмовляють щеплювати дитину - скаржтесь в МОЗ

Маша Землянська, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 18:42

Міністерство охорони здоров'я відкрило гарячу лінію, де приймає скарги на брак вакцин чи відмову лікарів безкоштовно щеплювати дітей. Повідомляти про порушення можна на номер 200-07-08.

В п... Читати повністю

Дізнайтесь чим небезпечно годувати дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 17:39

Ви ще й досі вважаєте, що сік це корисно, а жувальні гумки без цукру не шкодять дитячим зубам? Тоді перевірте склад продуктів, якими годуєте дітей, чи немає там заборонених в усьому світі добавок.<... Читати повністю

Екс-міністра оборони звільнили в залі суду

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 14 серпня 2012р. 17:05

Суддя Апеляційного суду Києва Ольга Юрдига звільнила з-під арешту колишнього міністра оборони в уряді Юлії Тимошенко Валерія Іващенка. Про це "Свідомо" повідомив адвокат екс-міністра Борис Нечипоре... Читати повністю

Віддайте непрацюючі батарейки на утилізацію

Маша Землянська, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 15:51

Якщо не знаєте куди подіти непрацюючі батарейки - у суботу везіть їх до мережі вегетаріанських кафе EcoBuffet. Прийматимуть батарейки безкоштовно, бокси стоятимуть біля каси з написом Акція.

<... Читати повністю

Встигніть купити останні квитки на Джей Ло

Софія Кущ, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 15:40

"Я готовий віддати 30 років життя, скільки б там у мене їх ще не було - якби тільки JLo приїхала!!! Вона - богиня!" - написав фанат на ім'я Toucks на фо... Читати повністю

Хто нищить Замкову гору?

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 14 серпня 2012р. 14:29

-          Алло, Добрий День ! Юрій Васильович Павлюк?
-          Да. Кто это ? Что надо ?
- ...
Читати повністю

Кияни найчастіше питають у Яндекса про Вконтакте

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 14:12

Компанія Яндекс дослідила найпоширеніші пошукові запити киян у пошуковику Яндекс.

Лідером став запит «Как узнать, кто заходил на мою страницу Вконтакте».... Читати повністю

Ввечері стартує кубок пам'яті Лобановського

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 13:29

О 18-30 одразу на двох київських стадіонах стартують перші матчі ювілейного десятого кубку пам'яті Валерія Лобановського.

На стадіоні "Динамо" зіграють юніорські збірні України та Словаччин... Читати повністю

На вихідних приходьте збирати школяра на Хрещатик

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 13:06

У суботу та неділю - 18-19 серпня - на Хрещатику буде проходити загальноміський шкільний ярмарок. 

За обіцянками прес-служби мерії, тут продаватимуть все потрібне для школярів самі вир... Читати повністю

Оминайте вулицю Зодчих - провал асфальту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 12:43

На вулиці Зодчих, 26, що у Святошинського районі, провалився асфальт.

За повідомленням прес-служби "Київводоканалу", діаметр провалу - 10 метрів, глибина - 7 метрів. Аварія сталася через пр... Читати повністю

Подивіться, де найбільші пробки

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 14 серпня 2012р. 12:36

Через триденну зливу в Києві утворились величезні пробки. "Свідомо" дізналось, куди сьогодні краще не потикатись.

Так, зараз величезна пробка починається на Московському проспекту і аж до в... Читати повністю

Дізнайтесь про дешеві ліки від тиску

Маша Землянська, Свiдомо, 14 серпня 2012р. 11:53

Якщо Ви гіпертонік, тобто маєте проблеми з тиском, і отримали рецепт від лікаря - дізнатися, де купити дешевші ліки можна за номерами гарячої лінії київського управління здоров'я, які відкрили в ус... Читати повністю