Підготуйтеся до матчів нашої збірної

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 червня 2012р. 12:23

«Ні, це «хрестоносці», не наші… А он «дияволи червоні» приїхали. Тю, на Чемпіонат Європи у футболках «Манчестера», дивні якісь. Знову «шведи&r... Читати повністю

Подивіться виставу про Україну, яку ми втрачаємо

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 15 червня 2012р. 11:54

В Карпатах лишився останній майстер, що виготовляє трембіти з дерев, у які потрапила блискавка. Коли він помре, трембіти нікому буде робити. І це лише одна із сотень, а може тисяч наших національни... Читати повністю

«Варта» допомагає отримати землю українцям

Юрій Кравець, (вiд читачiв), 14 червня 2012р. 19:21

Не секрет, що земля в Україні інтенсивно переходить у власність олігархічних груп. За 4-5 років земельні запаси держави при таких темпах відчуження зменшаться ще на 70%. Тобто, реалізувати своє пра... Читати повністю

У Києві прикрасять спортивний майданчик

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 14 червня 2012р. 16:58

У п’ятницю о 9:00 на вулиці Ужвій, 6 А переможці конкурсу «Я БАЧУ МІСТО»  розмалюють спортивний майданчик.

 Стріт-арт колектив Wall-art зобразить на баскетбольно... Читати повністю

Фан-зона змінює режим роботи

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 14 червня 2012р. 14:45

Фан-зона на Хрещатику змінить графік своєї роботи за чисельними проханнями вболівальників.

За словами організаторів, попередньо планувалося, що фан-зона працюватиме з 12: 00 до оп... Читати повністю

Чиновники: ТЦ на Гостинному бути

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 14 червня 2012р. 14:41

Попри культурну окупацію, влада наполягає на реконструкції Гостинного в торговий центр.

Про це на прес-конференції в УНІАНІ заявили Головний архітектор Києва Сергій Целовальник, розробник п... Читати повністю

Правосудие справедливое?

, (вiд читачiв), 14 червня 2012р. 12:50

Мнение обывателя. 

Название статьи навеяла информация о проекте  USAID  «Справедливое правосудие» и... Читати повністю

Дивіться "Творчі посиденьки" про музичні мікси

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 червня 2012р. 12:43

О 20-й наші друзі з он-лайн телеканалу Be.TV влаштовують свої вже традиційні творчі посиденьки.

Цього разу в он-лайн гостях буде лідер рокабіллі гурту Mad Heads Вадим Красноокий, музиканти... Читати повністю

Прокуратура вказала на сумнівні атракціони

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 14 червня 2012р. 12:30



Прокуратура виявила 14 атракціонів що катали дітей з порушеннями.

Працювали вони у таких парках: «Нивки», «Воїнів інтернаціоналістів», розважальному цент... Читати повністю

Ввечері приходьте на зустріч з сучасними Колумбами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 червня 2012р. 11:16

«Мда…Чоловіки, у нас, здається всі вимерли…» - скрушно хитає головою літня панянка, що намагається проштовхнутися до турнікетів на станції метро «Золоті Ворота»... Читати повністю

Приведіть песика на безкоштовну стерилізацію

Маша Землянська, Свiдомо, 14 червня 2012р. 10:47

Міжнародна організація «Чотири лапи» безкоштовно стерилізує безпритульних тварин.

Наразі у Києві працюють три мобільні клініки -... Читати повністю

Вболівайте за Україну на Співочому полі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 червня 2012р. 16:48

Великий екран з трансляцією матчів Євро-2012 поставили і на Співочому полі.

Про це повідомляє прес-служба Київзеленбуду.

Перша трансляція там відбудеться вже у п'ятницю, коли Україн... Читати повністю

Як ми гроші за під’їзд вибивали

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 13 червня 2012р. 15:06

«Вийдіть з кабінету! Припиніть мене знімати! Викликай міліціюююю, міліцію викликай…!» - вибіг з власного кабінету, розмахуючи руками, начальник ЖЕКу «Татарка» Володим... Читати повністю