Врятуйте незнайомця - здайте кров

Маша Землянська, Свiдомо, 13 червня 2012р. 10:23

Якщо є бажання зробити щось хороше - врятуйте незнайомця. Для цього Вам знадобиться півгодини часу та півлітра власної крові.

У четвер, 14-го червня в Національному музеї медицини, що на Бо... Читати повністю

Як шведам на Трухановому після поразки живеться

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 12 червня 2012р. 17:46

«Хочете зайти до нашого кемпінгу, подивитися, як нам тут живеться?», - запитують шведські вболівальники. Вони несуть у руках воду та пиво, куплене у Сільпо - найближчому супермаркеті ві... Читати повністю

Приходьте на відкрите тренування збірної України

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 червня 2012р. 17:37

У середу о 19-й кожен бажаючий може подивитися як тренується збірна України з футболу.

Розминати м'язи футболісти будуть на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського. Тут же - у касах,... Читати повністю

Як захищали Святошинський ліс

Ніна Коробко, (вiд читачiв), 12 червня 2012р. 17:31

Мешканці Києва та області знову виступили проти знищення Святошинського лісу. Коцюбинська селищна рада незаконно привласнила та почала продавати ділянки, що належать до території Києва. На одній з... Читати повністю

У середу виміряйте рівень свого здоров'я і біовік

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 червня 2012р. 16:10

В середу з 10.30 до 19.30 в Європейському містечку під Аркою Дружби народів всі бажаючі зможуть виміряти рівень свого здоров'я і біологічний вік.

Цілий день тут консультуватиме лікар-с... Читати повністю

Ловіть безкоштовний wi-fi у центрі міста

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 червня 2012р. 14:31

В центрі Києва безкоштовний wi-fi працює вже в чотирьох точках.

"Висіти" в інтернеті можна на Майдані Незалежності, Хрещатику, Європейській і Бесарабській площі. Провайдером є мобільний опе... Читати повністю

Охоронці Євро-кемпінгу побили спортсменів

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 12 червня 2012р. 13:46

В ніч з 26-го на 27-ме травня двох спелеологів жорстоко побила охорона наметового містечка вболівальників Євро-2012 на Трухановому острові.

Курта Денис і Кіосева Лілія брали участь в змаган... Читати повністю

Охоронці Євро-кемпінгу побили спортсменів

Користувача видалено , (вiд читачiв), 12 червня 2012р. 13:45

В ніч з 26-го на 27-ме травня двох спелеологів жорстоко побила охорона наметового містечка вболівальників Євро-2012 на Трухановому острові.

Курта Денис і Кіосева Лілія брали участь в змаган... Читати повністю

Що вирішила земельна комісія 12-го червня

Маша Землянська, Свiдомо, 12 червня 2012р. 13:33

Земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

Дарницький район

Питання про землю, що віддали п... Читати повністю

Приходьте послухати "Євро Вірші"

Софія Кущ, Свiдомо, 12 червня 2012р. 11:47

У книгарню "Є" о 17 приїде проект "Євро Вірші/Euro Poems". Читання після Львова і напередодні Харкова та Донецька поети присвятять перемозі української збі... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: Допомагає дітям

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 12 червня 2012р. 0:56

Знайомтесь з героєм: Ольга Бондаренко - за фахом журналіст. Організувала акцію «Гол забей- спаси детей» .Вважає, що найголовніше в світі- це любов. Тому активно займається благочинн... Читати повністю

Шведи провели марш у Києві

Користувача видалено , (вiд читачiв), 11 червня 2012р. 20:35

У швецьких вболівальників є традиція – зібратися перед матчем, пропустити по келиху пива, а потім, наспівуючи, дружньою ходою відправитись до стадіону. Євро 2012 не стало виключенням для швецьких ф... Читати повністю

У вівторок захистіть Святошинський ліс

Маша Землянська, Свiдомо, 11 червня 2012р. 16:41

У вівторок, 12-го червня о пів на третю дня кияни зберуться під Апеляційним судом, що на вулиці Московській, 8, щоб не дозволити знищити чотири тисячі гектарів Святошинського лісу.

Коцюбинс... Читати повністю

З центру Києва зникли пиво та сигарети

Маша Землянська, Свiдомо, 11 червня 2012р. 16:23

Київська міська адміністрація заборонила на проведення матчів у Києві, а це 11-го, 15-го, 19-го та... Читати повністю

Біля Олімпійського протестуватимуть проти диктату

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 червня 2012р. 14:49

О 19-й група активістів перед НСК "Олімпійський" протестуватиме проти "режиму Януковича".

Про це на своєму Фейсбуці написав&... Читати повністю