Кандидатам пропонують дати гроші на онкоборотьбу

Маша Землянська, Свiдомо, 26 липня 2012р. 15:20

Заслужений лікар України і засновниця Інституту дерматології та косметології Ольга Богомолець пропонує кандидатам в депутати гроші з передвиборчої компанії витратити на перевірку українців на рак ш... Читати повністю

Станьте донором разом з байкерами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2012р. 14:26

У п’ятницю в Києві пройде байкерський мотопробіг, що відкриє тиждень добровільного донорства.

Цю акцію ініціювала компанія LG, вона повніст... Читати повністю

Як жителі алею на Печерську рятували

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 26 липня 2012р. 13:10

«У мене всі документи є…  Да у мене тут площі більше ніж у Вас, це ви повинні зі мною рахуватися!» - з криком кидається на пенсіонерів власник ресторану, що пошкодив алею. &... Читати повністю

Ввечері приходьте послухати ветерана УПА

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2012р. 12:51

о 19-й на Ярославовому Валу, 9 (приміщення Молодіжного Націоналістичного Конгресу) буде зустріч з ветераном Української повстанської армії, колишнім в'язнем ГУЛАГу і письменником Йосипом Кременем.<... Читати повністю

Згадайте Богдана Ступку на Гостинному дворі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 липня 2012р. 11:51

Якщо Ви не змогли потрапити в театр Франка на прощання з Богданом Ступкою, то «Свідомо» радить запланувати собі у п'ятницю о 21-й прийти на Гостинний двір. Тут можна буде безкоштовно по... Читати повністю

Третина Києва і далі без гарячої води

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 25 липня 2012р. 17:14

У мешканців житлових масивів Куликове Поле, Лісовий, Комсомольський, Водопарк, Троєщина, Вигурівщина, Оболонь, Мінський, Воскресенка, Райдужний, Кибальчича, частково – на Лівобережному і Микі... Читати повністю

На Барбюса - обмежений рух транспорту

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 25 липня 2012р. 16:06

З 25 липня «Київенерго» проводитиме реконструкцію тепломережі на вул. Барбюса Печерського району Києва, повідомила «Свідомо» компанія «Київенерго».

5 лип... Читати повністю

Уряд обіцяє підвищити стипендії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 липня 2012р. 15:45

Уряд миттєво зреагував на заяви студентських активістів і журналістів про те, що з вересня студенти отримуватимуть меншу стипендію через нов... Читати повністю

Дізнайтеся про найпопулярніші ВНЗ

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 25 липня 2012р. 14:39

Залишились лічені дні до закінчення вступної кампанії, а вже 544 788 осіб встигли подати документи до ВНЗ. Це рекордна кількість абітурієнтів у порівнянні з 2009 та 2010 роками, коли кількість абіт... Читати повністю

Двохсотрічну алею на Печерську зруйновано

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 25 липня 2012р. 12:10

15 липня невідомі робітники зняли шар грунту та завезли каміння двохсотрічну алею на Печерську.

Читати повністю

Через «перців» Олімпійську і Палац спорту закриють

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 25 липня 2012р. 12:04

У зв’язку з концертом гурту «Red Hot Chili Peppers », з 16:00 до 19:00 та з 23:00 до 24:00 станції «Олімпійська» та «Палац спорту» будуть зачинені для вход... Читати повністю

Курсуватиме додатковий поїзд Київ – Хмельницький

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 25 липня 2012р. 11:34

З 27 липня по 15 вересня з Києва до Хмельницького їхатиме додатковий поїзд  №853/854. Про це повідомила «Свідомо» прес-служба «Південно-західної залізниці».

Читати повністю

Дізнайтесь, чому не треба лікувати дисбактеріоз

Маша Землянська, Свiдомо, 25 липня 2012р. 10:51

- А знаєте, чому у моїх дітей немає дисбактеріозу?

- Ви правильно харчуєтесь та якісь ліки приймаєте… - одразу висуваю припущення.

- Ні. Просто аналізу жодного разу не здавал... Читати повністю

На Позняках - штовханина між ОСББ та ЖЕКом

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 24 липня 2012р. 17:12

На вулиці Олександра Мішуги, 2 стався конфлікт між членами ОСББ та представниками КП «Житло-Сервіс», які обслуговували цей будинок близько чотирьох років.


 6 липня рі... Читати повністю