У п'ятницю підіть на невідомий фільм Параджанова

Софія Кущ, Свiдомо, 7 червня 2012р. 5:23

У п'ятницю, 8 червня, у Художньому музеї покажуть фільм Сергія Параджанова "Київські фрески". Початок о 17.

Це маловідомий фільм Параджанова, відзнятий у 1966 році. "Київські фрески", дореч... Читати повністю

Приходьте на Дитячий день у Чеському центрі

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 7 червня 2012р. 5:15

У ці вихідні, а саме в суботу, 9 червня, Чеський центр запрошує до себе усіх охочих малюків та їх батьків на "Дитячий день". На гостей заходу чекають малювання, солодощі, кіно та безліч цікавинок.<... Читати повністю

Тещу Колесніченка не судять - захворів суддя

Максим Савчук, (вiд читачiв), 7 червня 2012р. 4:27


Засідання по справі Валентини Македон – тещі одіозного Вадима Колесніченка – як... Читати повністю

Попрацюйте вихователем для сиріт

Маша Землянська, Свiдомо, 7 червня 2012р. 4:11

Київська служба у справах дітей пропонує киянам «попрацювати» батьками для сирітЧитати повністю

Подивіться фото "серця" Польщі

Ніна Коробко, (вiд читачiв), 7 червня 2012р. 3:40

У поляків є приказка: не бачив Вавелю - марно прожив життя. Виправити це можна на фотовиставці "Україна – Польща: Софія – Вавель" у "Хлібні". Відсьогодні вона вже відк... Читати повністю

Приходьте ввечері на Гостинний-буде етно-фестиваль

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 червня 2012р. 3:27

Ви досі не були в Республіці Гостинний двір? Якщо ні, то може Ви і не киянин зовсім?

Активісти, що окупували віддану міською владою під забудову історичну будівлю, щодня роблять там майстер... Читати повністю

Троєщинці взяли штурмом місце скандальної забудови

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 6 червня 2012р. 11:00


У середу о 12-й мешканці Троєщини зібралися на вулиці Маяковського, 40-52 на штурм паркану навколо вже скандальної забудови на місці колишнього скверу. Тут Київміськбуд планує побудувати прив... Читати повністю

Оцініть новий роман Любко Дереша про Євро

Софія Кущ, Свiдомо, 6 червня 2012р. 8:35

У середу, 6 червня, у Шоколадному будиночку можна буде послухати уривки з нового роману "Голова Якова". Читатиме їх сам автор. Початок о 18:30.

Влаштовує зустріч "Mironova Gallery". Крім ро... Читати повністю

У четвер приходьте на письменницьку тусівку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 червня 2012р. 6:52

У четвер о 15-й під Аркою Дружби народів, де зараз працює Євро-містечко під чемпіонат Європи з футболу, зберуться відомі письменники.

Вони читатимуть свої твори під відкритим небом - просто... Читати повністю

Як їхати центром під час Євро

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 6 червня 2012р. 6:00

На час проведення в Києві чемпіонату Євро 2012 столична влада вирішила змінити рух громадського транспорту. Будуть тимчасово змінені, замінені та ліквідовані деякі маршрути. Чи знаєте як під ч... Читати повністю

Анонс судебного заседания.

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 6 червня 2012р. 5:29

Анонс судебного заседания 08 июня 2012 года (69600 г.Запорожье, ул. Дзержинского, 6) в 10:00

... Читати повністю

Користуйтесь Wi-Fi у лікарнях

Маша Землянська, Свiдомо, 6 червня 2012р. 4:50

В чотирьох лікарнях Києва можна безкоштовно користуватися інтернетом.

Wi-Fi з’явився:

- міській лікарні №6 на вулиці Комарова, 3;

- міській лікарні №12 на вулиці Підви... Читати повністю

Рада пропонує робити дитсадки прямо в школах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 червня 2012р. 4:24

Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроект комуністки Катерини Самойлик, регіонала Сергія Баранова-Мохорта і депутата з "Реформи і порядок" Віталія Курила Читати повністю

Чи справді важко повернути гроші у "Yves Rocher"

Софія Кущ, Свiдомо, 5 червня 2012р. 16:57

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги на популярні товари та послуги. Цього разу до нас звернулася киянка Христина Гуржій зі скаргою на популярну косметику "Ів Роше".  Дівчина пере... Читати повністю

Підкоріть Обухівську трасу на велосипеді

Наталія Носач, (вiд читачiв), 5 червня 2012р. 14:30

У суботу о 12 годині на Обухівській трасі стартує велосипедна гонка, особливість якої полягає в тому, що учасником гонки може стати кожен.

  Реєстрація учасників об 11 годині. А о 12.0... Читати повністю