Приходьте на фестиваль короткометражок під Арку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 червня 2012р. 13:59

У понеділок о 19:45 стартує Фестиваль європейського короткометражного кіно.

Проходитиме воно у Європейському містечку під Аркою дружби народів і триватиме цілих три дні. Сьогодні - день ані... Читати повністю

Українці на Євро вболівають за Іспанію і Німеччину

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 червня 2012р. 12:21

Українці, що слідкують за Євро-2012, найбільше вболівають за Іспанію і Німеччину.

Такі результати опитування соціологічної групи Рейтинг.

На перемогу полум'яних іспанців ставлять 29... Читати повністю

Дізнайтесь, де по Києву не проїхати

Маша Землянська, Свiдомо, 11 червня 2012р. 10:57

Перекриті вулиці, затори, купа вболівальників - а Ви все одно не пересіли  з автівки в метро чи маршрутку? Тоді варто приготуватися - на дні проведення матчів Євро у Києві, а це 11-го, 15-го т... Читати повністю

Приходьте на концерт Карпи на Гостинний двір

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2012р. 20:27

Республіка Гостинний двір потроху перетворюється на музичний центр Києва.

Ще не охололи вуха любителів рок-музики від четвергового виступу Kozak System, аж тут - недільний виступ Ірени Карп... Читати повністю

Дивіться Євро разом з фанами на Хрещатику

Користувача видалено , (вiд читачiв), 8 червня 2012р. 17:20

Ви не запаслися квитками на матчі Євро? А дивитися футбол по теліку нецікаво? Беріть друзів і приходьте прямісінько в центр Києва. До 1-го липня відчути усю атмосферу футболу можна у фан-зоні на Хр... Читати повністю

Відбувся маленький етно-фестиваль на Гостинному

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 8 червня 2012р. 16:48

Чоловік жонглює вогняним кубом, в усі боки сиплються снопи іскор, акробати виконують сальто серед вогню. Так завершився вечір сьомого червня на Гостинному.

Завдяки передачі «Двірники&... Читати повністю

У президента попросили бездимні кафе

Ніна Коробко, (вiд читачiв), 8 червня 2012р. 16:04

Офіціанти, лікарі і громадські активісти під Адміністрацією президента вимагали Віктора Януковича підписати Читати повністю

Директор недоробленого Музею Києва звільнився

Єгор Соболєв, Свiдомо, 8 червня 2012р. 15:22

Сергій Кролевець, який минулого року прийшов відновити переселений в скандальний будинок Музей Києва, звільнився за власним бажанням. Він повідомив "Свідомо", що це пов'язано з небажанням управлінн... Читати повністю

Активісти: Let's open the window to Europe

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 8 червня 2012р. 14:00

В п'ятницю, 8 червня, з нагоди відкриття Чемпіонату з футболу Євро-2012 Чорний Комітет спільно з Коаліцією Учасників Помаранчевої Революції провели акцію під час якої символічно порвали "вікно... Читати повністю

Фанів запрошують жити на скандальній забудові

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 8 червня 2012р. 13:33

Запрошують жителі будинків за адресою Маяковського 46-52, що вже не перший рік ведуть боротьбу проти забудовників за прибудинкову територію.... Читати повністю

"Трипільське коло" рейдернули

Небай Дужий, (вiд читачiв), 7 червня 2012р. 21:07

V Міжнародний фестиваль "Трипільське коло. Парад стихій", запланований з 28 червня по 1 липня у Ржищеві під Києвом, готує нова команда. Всередині дирекції, яка працює над наймасштабнішим еко-культу... Читати повністю

Будівельники Євро вийшли на протест

Arestarkhov Jaroslav, (вiд читачiв), 7 червня 2012р. 17:40

Вдень біля метро Хрещатик зібралося три десятки робітників, які будували об`єкти під футбольний чемпіонат Європи і не отримали обіцяних грошей. Зокрема, була названа компанія «Укргорстр... Читати повністю

У п'ятницю попросіть у президента бездимні кафе

Маша Землянська, Свiдомо, 7 червня 2012р. 6:49

8-го червня о першій дня під стінами Адміністрації президента, що на вулиці Банкова, 11, кияни проситимуть Віктора Януковича підписати повну заб... Читати повністю

Сходіть на політичну дискусію

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 7 червня 2012р. 6:42

Приходьте завтра, 8 червня, подискутувати на тему "Політична відповідальність. Європейський та український досвід".

Під час заходу гостям презентують західно-європейські та американські про... Читати повністю

Вхід до столичних музеїв подорожчав

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 7 червня 2012р. 6:04

Від сьогодні у столичних музеях на 10-25 гривень піднялися ціни на вхідні квитки. Про це повідомляє «Українська правда».

... Читати повністю