Шведи провели марш у Києві

Користувача видалено , (вiд читачiв), 11 червня 2012р. 20:35

У швецьких вболівальників є традиція – зібратися перед матчем, пропустити по келиху пива, а потім, наспівуючи, дружньою ходою відправитись до стадіону. Євро 2012 не стало виключенням для швецьких ф... Читати повністю

У вівторок захистіть Святошинський ліс

Маша Землянська, Свiдомо, 11 червня 2012р. 16:41

У вівторок, 12-го червня о пів на третю дня кияни зберуться під Апеляційним судом, що на вулиці Московській, 8, щоб не дозволити знищити чотири тисячі гектарів Святошинського лісу.

Коцюбинс... Читати повністю

З центру Києва зникли пиво та сигарети

Маша Землянська, Свiдомо, 11 червня 2012р. 16:23

Київська міська адміністрація заборонила на проведення матчів у Києві, а це 11-го, 15-го, 19-го та... Читати повністю

Біля Олімпійського протестуватимуть проти диктату

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 червня 2012р. 14:49

О 19-й група активістів перед НСК "Олімпійський" протестуватиме проти "режиму Януковича".

Про це на своєму Фейсбуці написав&... Читати повністю

Приходьте на фестиваль короткометражок під Арку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 червня 2012р. 13:59

У понеділок о 19:45 стартує Фестиваль європейського короткометражного кіно.

Проходитиме воно у Європейському містечку під Аркою дружби народів і триватиме цілих три дні. Сьогодні - день ані... Читати повністю

Українці на Євро вболівають за Іспанію і Німеччину

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 червня 2012р. 12:21

Українці, що слідкують за Євро-2012, найбільше вболівають за Іспанію і Німеччину.

Такі результати опитування соціологічної групи Рейтинг.

На перемогу полум'яних іспанців ставлять 29... Читати повністю

Дізнайтесь, де по Києву не проїхати

Маша Землянська, Свiдомо, 11 червня 2012р. 10:57

Перекриті вулиці, затори, купа вболівальників - а Ви все одно не пересіли  з автівки в метро чи маршрутку? Тоді варто приготуватися - на дні проведення матчів Євро у Києві, а це 11-го, 15-го т... Читати повністю

Приходьте на концерт Карпи на Гостинний двір

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 червня 2012р. 20:27

Республіка Гостинний двір потроху перетворюється на музичний центр Києва.

Ще не охололи вуха любителів рок-музики від четвергового виступу Kozak System, аж тут - недільний виступ Ірени Карп... Читати повністю

Дивіться Євро разом з фанами на Хрещатику

Користувача видалено , (вiд читачiв), 8 червня 2012р. 17:20

Ви не запаслися квитками на матчі Євро? А дивитися футбол по теліку нецікаво? Беріть друзів і приходьте прямісінько в центр Києва. До 1-го липня відчути усю атмосферу футболу можна у фан-зоні на Хр... Читати повністю

Відбувся маленький етно-фестиваль на Гостинному

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 8 червня 2012р. 16:48

Чоловік жонглює вогняним кубом, в усі боки сиплються снопи іскор, акробати виконують сальто серед вогню. Так завершився вечір сьомого червня на Гостинному.

Завдяки передачі «Двірники&... Читати повністю

У президента попросили бездимні кафе

Ніна Коробко, (вiд читачiв), 8 червня 2012р. 16:04

Офіціанти, лікарі і громадські активісти під Адміністрацією президента вимагали Віктора Януковича підписати Читати повністю

Директор недоробленого Музею Києва звільнився