Пограйтеся в громадського діяча он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 липня 2012р. 15:41

В Інтернеті з’явилася нова політично-стратегічна он-лайн гра.

Світ тут влаштовано так само як і в реальному житті – Ви можете бути простим громадянином своєї країни, а можете пі... Читати повністю

Приходьте на безкоштовний концерт на Андріївський

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 20 липня 2012р. 15:29

У суботу та неділю  о 14:00 розпочнеться свято української пісні Печерська.

На розі Боричевського Току та Андріївського узвозу Свою ви зможете безкоштовно послухати фольклорний ансамбл... Читати повністю

Проведіть нашу збірну до Лондона

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 20 липня 2012р. 13:49

21 липня, у суботу, в центрі міста проводжатимуть нашу Олімпійську збірну до Лондона.

З сьомої вечора і до половини дев’ятої на Майдані Незалежності Читати повністю

Отримуйте спадок довше ніж через 6 місяців

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 20 липня 2012р. 13:00

Якщо Ви не встигли прийняти спадок протягом шести місяців з моменту смерті спадкодавця через поважні причини, то маєте можливість продовжити цей термін – таке роз’яснення... Читати повністю

Рятувальники не рекомендують виходити підчас грози

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 20 липня 2012р. 11:46

У Києві оголошено штормове попередження.

Працівник МНС роз’яснив «Свідомо», що будуть пориви вітру (15-20 метрів за секунду) та грози. МНС не рекомендує без зайвої потреби... Читати повністю

Пролетіть над Дніпром на мотузці

Маша Землянська, Свiдомо, 20 липня 2012р. 10:33

«Дуже круто. Але я спочатку так хвилювалася, що забула розставити руки. Та все таки хочу відчути себе птахом над водою, ось і доводиться літати ще раз», - Юля вдруге залазить на змонтов... Читати повністю

МНС відкрило сторінку у Twitter

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 19 липня 2012р. 17:28

Міністерство надзвичайних ситуацій відкрило сторінку у соціальній мережі Twitter.

Відтепер читайте в онлайн режимі попередження про надзвичайні ситуації за адресою Читати повністю

Ловіть Wi-Fi на станції "Майдан Незалежності"

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 19 липня 2012р. 14:17

Відтепер всі бажаючі можуть скористатися Wi-Fi на станції метро «Майдан незалежності» безкоштовно.Інвестор планує встановити Wi-Fi на всіх станціях метро» - повідомляє прес-служба... Читати повністю

Блогери збирають підписи проти гепатиту

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2012р. 14:01

Неформальна блогерська ініціатива ГалУЖНет веде боротьбу з гепатитом. Почали зі збору підписів на підтримку всесвітнього руху "Включити гепатит у Книгу рекордів Гіннеса" та акції "Нічого не ба... Читати повністю

Приходьте пограти в шахи з професіоналами

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 19 липня 2012р. 13:19

В п’ятницю, 20 липня, у парку Шевченка, поблизу червоного корпусу Національного Університету відбудеться сеанс одночасної гри у шахи між професіоналами та аматорами.

Всі охочі зможуть... Читати повністю

Житомирську трасу ремонтуватимуть ще 2 тижні

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 19 липня 2012р. 11:35

Дорогу "Київ-Житомир" до 40-го кілометру планують завершити за два тижні. Про це «Свідомо» повідомило джерело в "Укравтодорі". Офіційно компанія не мож... Читати повністю

Приховуйте свої обличчя на відео на YouTube

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2012р. 11:32

Відео-сервіс YouTube додав нову функцію – розмивання облич людей на відео.

За повідомленням офіційного блогу сервісу, причиною стало... Читати повністю

Розвивайте тіло і дух на фесті древньої культури

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2012р. 10:40

Здоровий образ життя? Інтерес до давніх традицій наших пращурів? Древні бойові мистецтва? Еко-продукти і любов до навколишнього середовища? Якщо це все про Вас, то з п'ятниці оселяйтесь на Труханов... Читати повністю

6 пляжів Києва небезпечні

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 18 липня 2012р. 18:45

На шести пляжах міста  Державна інспекція техногенної безпеки Україні заборонила купатися. 

Недоліки повинні усунути товариство «Лагуна», що на Оболоні,  гребно-в... Читати повністю

Пейзажну алею повернули людям

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 18 липня 2012р. 18:42

Пейзажна алея знову у власності киян.

Набула чинності ухвала київського адмінсуду де виділення землі Міністерству закордонних справ на Пейзажній алеї визнали незаконним. Сплив термінцю і цю... Читати повністю