Приходьте ввечері на Гостинний-буде етно-фестиваль

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 червня 2012р. 3:27

Ви досі не були в Республіці Гостинний двір? Якщо ні, то може Ви і не киянин зовсім?

Активісти, що окупували віддану міською владою під забудову історичну будівлю, щодня роблять там майстер... Читати повністю

Троєщинці взяли штурмом місце скандальної забудови

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 6 червня 2012р. 11:00


У середу о 12-й мешканці Троєщини зібралися на вулиці Маяковського, 40-52 на штурм паркану навколо вже скандальної забудови на місці колишнього скверу. Тут Київміськбуд планує побудувати прив... Читати повністю

Оцініть новий роман Любко Дереша про Євро

Софія Кущ, Свiдомо, 6 червня 2012р. 8:35

У середу, 6 червня, у Шоколадному будиночку можна буде послухати уривки з нового роману "Голова Якова". Читатиме їх сам автор. Початок о 18:30.

Влаштовує зустріч "Mironova Gallery". Крім ро... Читати повністю

У четвер приходьте на письменницьку тусівку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 червня 2012р. 6:52

У четвер о 15-й під Аркою Дружби народів, де зараз працює Євро-містечко під чемпіонат Європи з футболу, зберуться відомі письменники.

Вони читатимуть свої твори під відкритим небом - просто... Читати повністю

Як їхати центром під час Євро

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 6 червня 2012р. 6:00

На час проведення в Києві чемпіонату Євро 2012 столична влада вирішила змінити рух громадського транспорту. Будуть тимчасово змінені, замінені та ліквідовані деякі маршрути. Чи знаєте як під ч... Читати повністю

Анонс судебного заседания.

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 6 червня 2012р. 5:29

Анонс судебного заседания 08 июня 2012 года (69600 г.Запорожье, ул. Дзержинского, 6) в 10:00

... Читати повністю

Користуйтесь Wi-Fi у лікарнях

Маша Землянська, Свiдомо, 6 червня 2012р. 4:50

В чотирьох лікарнях Києва можна безкоштовно користуватися інтернетом.

Wi-Fi з’явився:

- міській лікарні №6 на вулиці Комарова, 3;

- міській лікарні №12 на вулиці Підви... Читати повністю

Рада пропонує робити дитсадки прямо в школах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 червня 2012р. 4:24

Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроект комуністки Катерини Самойлик, регіонала Сергія Баранова-Мохорта і депутата з "Реформи і порядок" Віталія Курила Читати повністю

Чи справді важко повернути гроші у "Yves Rocher"

Софія Кущ, Свiдомо, 5 червня 2012р. 16:57

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги на популярні товари та послуги. Цього разу до нас звернулася киянка Христина Гуржій зі скаргою на популярну косметику "Ів Роше".  Дівчина пере... Читати повністю

Підкоріть Обухівську трасу на велосипеді

Наталія Носач, (вiд читачiв), 5 червня 2012р. 14:30

У суботу о 12 годині на Обухівській трасі стартує велосипедна гонка, особливість якої полягає в тому, що учасником гонки може стати кожен.

  Реєстрація учасників об 11 годині. А о 12.0... Читати повністю

Подбайте про квитки на фестиваль «Країна Мрій»

Наталія Носач, (вiд читачiв), 5 червня 2012р. 13:42

  Бажаєте приємно провести час та відчути справжнісінький дух історії? Тоді подбайте про квитки на щорічний фестиваль «Країна Мрій», що проходитиме 22-23 червня на мальовничих... Читати повністю

Анонс подій на Гостинному на вівторок