Оксана Брюховецька

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 12:37

Оксана Брюховецька, 30 років

Адреса виставки: вул. Деміївська 37, під'їзді №2

Анна Хвиль, активістка, мешканка під'їзду на Читати повністю

Олександр Храпачов

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 12:28

Олександр Храпачов, 30 років

Адреса виставки: вул. Панаса Мирного 5

Людмила Кужельнікова, мешканка під'їзду на вул. Панаса Мирного: "Коли я зайшла у під'їзд, т... Читати повністю

Дмитро Гладун

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 12:21

Дмитро Гладун, 30 років

Адреса виставки:вул. Рейтарська 21/13

Володимир Авдієнко, нотаріус, має офіс на Рейтарській 21/13: "Я люблю мистецтво, кол... Читати повністю

Стелла Недбаєвська

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 12:09

Стелла Недбаєвська, 30 років

Адреса виставки: вул. Горького, 106

Вікторія Губська, голова ОСББ на Горького 106: "Мистецтво – сфера прекрасного, що завжди... Читати повністю

Ліля Ваградян

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 11:58

Ліля Ваградян, 24 роки

Адреса виставки: вул. Боженка, 83.

Алла Мельник,мешканка під'їзду: "Виставка – іспит на вихованість. Щоб на репродукц... Читати повністю

Ірина Качкалда

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 11:51

Ірина Качкалда, 27 роки

Адреса виставки: вул. Ревуцького, 42-А

Віта Китаєва,мешканка під'їзду: "Я обрала пару оригіналів картин, які мені подобают... Читати повністю

Цьогорічні тести в школі б'ють рекорди з помилок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 червня 2012р. 11:46

Вже на три різні тести в школі, що мають стати перепусткою до вищих навчальних закладів, скаржаться абітурієнти.

Так, під час другої сесії тесту з української мови і літератури, вступникам... Читати повністю

Петра Тарубарова

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 11:44

Петра Тарубарова, 20 років

Адреса виставки: вул. Гоголівська, 9-Б

Марічка Падалко, телеведуча, мешканка під'їзду: "Мені завжди хотілося щоб наш під'їзд б... Читати повністю

Єлена Кабба (Олена Кабіна)

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 11:34

Єлена Кабба, 24 років

Адреса виставки: вул. Суворова 19-А

Петро Володимирович Гаркавенко,мешканець під'їзду, друг художника Миколи Глущенка: "Мені... Читати повністю

Alena Ku (Альона Кузнєцова)

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 11:19

Альона Кузнєцова, 26 роки

Адреса виставки: Проспект Перемоги 114/2

Володимир Козаченко, мешканець під'їзду: "Я не розумію, що на полотнах зображено. І хоч художниця... Читати повністю

Відсвяткуйте День захисту дітей всією родиною

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 червня 2012р. 11:12

Не забули вранці чмокнути своє маля, міцно притиснути і сказати ніжні слова? Якщо було не до цього, то обов’язково виправтесь. Адже сьогодні – Міжнародний день захисту дітей. В Києві сь... Читати повністю

Обирайте кращого художника "Виставки в під'їзді"

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 10:56

Цілий рік у київські під`їзди приходило мистецтво. 10 молодих художників прийняли божевільну пропозицію "Свідомо" і виставили свої картини на сходових клітинах звичайних будинків. Почали з Троєщини... Читати повністю

Невідомі вночі захопили Гостинний двір

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 червня 2012р. 10:13

Приблизно о першій ночі група молодих людей у спортивних костюмах увірвалася у Гостинний двір і виштовхала активістів, що чергували тут, за межі Двору.

За повідомленням одного з організатор... Читати повністю

На Гостинному грають і співають

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 31 травня 2012р. 22:58

Навколо багаття сидить гурт людей і співає старих добрих «Братів Гадюкіних» під одразу чотири гітари. Таке враження, ніби ти в туристичному поході десь в Карпатах, а не в центрі Києва н... Читати повністю

«Юнісеф» влаштувало євро для дітей.

Arestarkhov Jaroslav, (вiд читачiв), 31 травня 2012р. 16:55

«Рука допомоги дітям» всесвітньо відомої організації «Юнісеф» провела футбольне змагання серед дітей, що потребують фінансової та моральної  допомоги.

Читати повністю