На час Євро перекриють метро і центральні вулиці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2012р. 15:02

Слідом за Хрещатиком, що з кінця травня і до початку липня перекритий для автівок і став пішохідною і фан-зоною, під Євро-2012 закриються центральні станції метро.

Так, за повідомленням пре... Читати повністю

Дивіться мистецькі посиденькі у прямому ефірі

Софія Кущ, Свiдомо, 31 травня 2012р. 14:06

У четвер, 31 травня, дивіться мистецькі посиденьки "Двірники" наживо. Початок о 20-тій. 

Гості другої передачі "Двірники" — музиканти різножанрові: рок-г... Читати повністю

Активісти нагородили премією сигаретного лобіста

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 31 травня 2012р. 13:54

У четвер зранку біля Кабміну протитютюнові активісти відзначили антипремією «Marlboro Man» Валерія П’ятницького – уповноваженого з питань європейської інтеграції.

Читати повністю

Анонс подій на 1 червня

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 31 травня 2012р. 11:46

Сьомий день оголошується днем дитини.

Програма заходів:

15.00 - Українські народні танці для дітей (і не тільки!) - грає та співає Ілля Фетисов "Божичи"
Прац... Читати повністю

Підтримайте окупацію Гостинного двору

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 31 травня 2012р. 11:31

«Я не визнаю режим, який існує не тільки тут, а й в Україні. Ці люди є бандитами, вони не є легітимними представниками народу. Тому я взяв на себе відповідальність відкрити це місце і дати ки... Читати повністю

Подивіться на кіношне бачення казки братів Грімм

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2012р. 11:30

"Одного дня серед зими, коли надворі сипав сніг, як біле пір'я, королева сиділа біля вікна й вишивала. Рама у вікні була з чорного дерева, і сніг проти неї здавався ще білішим. Задивилася королева... Читати повністю

У четвер нагороджуймо лобістів тютюну антипремією

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2012р. 16:23

31-го травня, у четвер о 10.30 ранку під стінами Кабінету міністрів, що на Грушевського, 12/2, міжнародна організація The Network for Accountability of To... Читати повністю

Як на Гостинному Архипенко гостював

Софія Кущ, Свiдомо, 30 травня 2012р. 15:38

У Гостинному дворі продовжується "культурна окупація". У середу, 30 травня, активісти руху "Простір свободи" разом з киянами відзначили тут... Читати повністю

Ланки корупційних схем МОН фінансуватиме бюджет

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 травня 2012р. 14:54

Чотири видавництва, що протягом останнього року були ланками в комерційних бізнес-схемах Міністерства освіти, отримали державне фінансування за програмою "Українська книга". 

Читати повністю

Подивіться на пороки суспільства в театрі Колесо

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 30 травня 2012р. 13:05

Що станеться з маленькою стрекозою, якщо вона все літо байдикуватиме, в той час як мурашка запасатиме припаси на зиму? Звісно, вона потрапить в сексуальне рабство до мурашки за харчі.

Це од... Читати повністю

Хто у Київраді проти лісу та дитячого майданчика

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2012р. 12:40

Депутати Київради 24-го травня відмовились повертати киянам дитячий майданчик на вулиці Гоголівська, 7, де МВС хоче побудувати буд... Читати повністю

Чи справді каталог ІМР змушує киян до передплати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 травня 2012р. 12:39

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на популярні товари і послуги. Цього разу скарга прийшла від киянки Наталі на Читати повністю

На суді над Запорожцем затримали сімох активістів

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 30 травня 2012р. 12:31

Під часу суду над Віталієм Запорожцем в Броварах міліція затримала сімох активістів, які були присутні на засіданні.

Як повідомив «Свідомо» один з очевидців, це сталося після сп... Читати повністю

Як засудили "ніжинських робінгудів"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 29 травня 2012р. 18:34

- Це моя мама. Діма Волик усміхається своєю фірмовою відкритою усмішкою і представляє людину, для якої він - найдорожче. Сьогодні вони розстануться. 8 грудня 2009 року Дмитру подзвонив друг Рустам... Читати повністю