Приходьте на відкритий мистецький перформанс

Софія Кущ, Свiдомо, 23 травня 2012р. 13:53

У середу, 23 травня, о 17:30 перед стіною Києво-Печерської Лаври (навпроти входу в Мистецький Арсенал) мистецька група Р.Е.П. проведе перформанс.

Це буде початком першої Київської бієнале с... Читати повністю

Дізнайтесь, де не куритимуть на Євро

Маша Землянська, Свiдомо, 23 травня 2012р. 12:14

Верховна Рада заборонила паління і рекламу тютюну на стадіонах під час Євро-2012.

Ініціюву бютівців Павла У... Читати повністю

На Троєщину приїхали будівельники

Маша Землянська, Свiдомо, 23 травня 2012р. 11:49

Зранку на проспект Маяковського приїхала будівельна техніка. Ділянку, на якій 16 травня громадські збори троєщинців вирішили віддати під сквер, почали вирівнювати землею з робітничим сміттям - бито... Читати повністю

Прийдіть послухати про "науковий голод" викладачів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 травня 2012р. 8:39

Студенти-випускники факультету психології університету Шевченка збурилися проти апетитів своїх же викладачів.

Троє активістів запевняють – напередодні захисту дипломів група отримала... Читати повністю

Послухайте нову пісню Чубая у Фейсбуці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 травня 2012р. 17:29

За десять хвилин на офіційній сторінці лідера гурту "Плач Єремії" Тараса Чубая буде прем'єра нової пісні.

Про це співак написав тут же - у... Читати повністю

Захисницю підприємців вирішили арештувати

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 22 травня 2012р. 16:41

Суддя Томко з Рубіжанського суду Луганської області постановив взяти під варту Риму Білоцерківську - активну захисницю малого бізнесу, одну з лідерів Асамблеї малого та середнього бізнесу.

... Читати повністю

Приходьте на презентацію "Сучасності"

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 22 травня 2012р. 16:34

Аби побачити часопис, що вперше був надрукований у 1961 році, а зараз поновлює свою роботу приходьте завтра, 23 травня, до книгарні «Є», що на вулиці Спаській, 5.

Часопис «... Читати повністю

Сходіть на акцію проти заборони абортів

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 22 травня 2012р. 16:08

Якщо ви проти того, щоб жінок позбавили права власного вибору, приходьте завтра на акцію протесту проти нового законопроекту про заборону абортів.

Саме 23 травня о 14.30 на вулиці Садова 3-... Читати повністю

Яку землю ділитиме Київрада

Маша Землянська, Свiдомо, 22 травня 2012р. 15:24

24-го травня, у четвер, на засіданні Київради, депутати вирішуватимуть, яку землю у киян забрати, а яку повернути.

У порядку денн... Читати повністю

"Динамо" і Шевченко-найпопулярніші серед українців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 травня 2012р. 15:23

Майже половина українців - 41,5% - вболівають в українській Прем'єр-лізі за київське "Динамо", а найкращим футболістом вважають Андрія Шевченка.

Такі дані дослідження Київського міжнародног... Читати повністю

Квіти для Героїв визвольного руху

Олег Слабоспицький, (вiд читачiв), 22 травня 2012р. 15:14

Благодійна ініціатива “Героїка” запрошує у День Героїв (23 травня) вшанувати відомих громадсько-політичних діячів та учасників визвольного руху, поклавши квіти до меморіальних дошок у ц... Читати повністю

Що вирішила земельна комісія 22 травня

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 22 травня 2012р. 14:46

Земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

У Голосіївському районі

Відправити на екологічну експертизу рішення щодо розширення Голосіївського парку на 100... Читати повністю

Оцініть комікси "Ворошиловград" по Жадану

Софія Кущ, Свiдомо, 22 травня 2012р. 12:40

У вівторок, 22 травня, художники Артур Вабік (Artur Wabik) та Мартін Сурма (Marcin Surma) запрошуютьь у музей Гончара на презентацію коміксів... Читати повністю

Випробуйте нову соціальну мережу від Microsoft

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 травня 2012р. 11:00

Компанія Microsoft запустила нову соціальну мережу So.cl.

Ні офіційного релізу, ні презентації сервісу компанія не робила. Лише заявила - конкурувати з гіган... Читати повністю

Послухайте поради гідних про нашу "нову країну"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 травня 2012р. 10:28

Вони шукають виходи і можливості для українців, розмірковують над поняттями свободи і рабства, влади і демократії. Вони – члени ініціативи... Читати повністю