Суд виправдав мовних месниць (постанова)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 серпня 2012р. 14:04

Суддя Чірков Вишгородського районного суду виправдав активістку Тетяну Чорновіл, котра вночі зробила напис на асфальті в Межигір'ї "Яну... Читати повністю

Як турфірма "ЕЛЄНТУР" обманює своїх клієнтів

Софія Кущ, Свiдомо, 1 серпня 2012р. 13:58

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на популярні товари та послуги. Цього разу до нас звернувся Вадим Куц. Чоловік збирався у весільну подорож, а полетіти у Таїланд так і не зміг... Читати повністю

Ввечері приходьте на романтичний флеш-моб

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 серпня 2012р. 11:24

О 19-й на Європейській площі відбудеться красивий і романтичний флеш-моб.

Всі учасники - дівчата і жінки. Вони мають прийти з квітами в руках - з однією квіткою чи з цілим букетом. Коли уча... Читати повністю

Беріть приклад з активістів-прикрашайте місто

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 серпня 2012р. 10:58

Вам подобається скульптура Їжачка в тумані на Золотоворітській? Балерини на розі Гончара і Стрілецької? Буратіно і Корови на Гонч... Читати повністю

Активістки вночі попередили Януковича про мову

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 серпня 2012р. 9:35

Двоє активісток - учасниця руху САМ Наталя Соколенко і кандидат в депутати Верховної Ради Тетяна Чорновіл - зробили нічне мовне попередження президенту Віктору Януковичу.

Читати повністю

Міліція заперечує побиття адвоката

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 липня 2012р. 15:27

Київська міліція заперечує вчорашнє побиття своїми співробітниками адвоката Олега Веремієнка.

 «Відділ зв’язків з г... Читати повністю

Зніміться в новому кліпі ВВ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 липня 2012р. 14:18

Гурт Воплі Відоплясова шукає бажаючих знятися у своєму новому кліпі.

Кліп зніматимуть на пісню «Чудовий світ». Вона поки не входила до жодного з альбомів, а чули її тільки фани... Читати повністю

Повідомляйте про порушення при зарахуванні до ВНЗ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 липня 2012р. 13:27

У середу до 12:00 всі вищі навчальні заклади країни зобов'язані вивісити на своїх сайтах і в приймальних комісіях списки зарахованих на перший курс студентів першої хвилі.

Якщо Ви були у по... Читати повністю

Підтримайте пікет проти побиття адвоката у міліції

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 31 липня 2012р. 13:25

1 серпня о 11:00 прийдіть пікетувати Генпрокуратуру за адресою Різницька, 13/15 на підтримку адвоката Олега Веремієнка, якого  побили в Дніпровському відділку міліції.


У понеділо... Читати повністю

Їдьте поїздом до Москви за новими правилами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 липня 2012р. 12:40

Уряд вирішив створити на центральному київському вокзалі самостійний пункт контролю через державний кордон для міжнародних пасажирських перевезень.

Про це йдеться Читати повністю

Послухайте роздуми Капранових про політику он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 липня 2012р. 11:14

О 12-й наші друзі з он-лайн телеканалу beTV влаштовують зустріч з відомими письменниками братами Капрановими.

Брати дискутуватимуть на тему "За кого голосувати". За повідомленням оргазіатор... Читати повністю

Втечіть зі спекотного офісу на серпневі жнива

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 липня 2012р. 11:02

Хочете на кілька серпневих днів втекти зі спекотного офісу і нетипово відпочити на природі? Тоді зголошуйтесь на поїздку на фестиваль «Хліб», що пройд... Читати повністю

Для трьох районів запрацює новий центр Київенерго

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 липня 2012р. 10:46

З 1 серпня на Повітрофлотському проспекті, 58 почне працювати нова сервісна дільниця Київенерго.

Вона обслуговуватиме три райони – Солом’янку, Святошино і Голосієво. Тут можна п... Читати повністю

Чи справді «Фермерське молоко» не має документів

Маша Землянська, Свiдомо, 30 липня 2012р. 18:32

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на популярні в Києві товари і послуги. Цього разу нам поскаржилася пані Віра зі Святошинського району. Жінка купила сиркову масу в найближчому... Читати повністю

До ночі у жителів третини Києва буде гаряча вода

Наталка Метельницька, (вiд читачiв), 30 липня 2012р. 15:50

Про це «Свідомо» повідомила прес-служба «Київенерго».

В даний час відбувається заповнення системи і найближчим часом гаряча вода повинна з’явитися в будинках.<... Читати повністю