Ніжинським робінгудам дали 7-12 років тюрми

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 травня 2012р. 17:15

Суддя Деснянського районного суду Чернігова Андрій Стебліна визнав винними усіх шістьох «ніжинських робінгудів»... Читати повністю

Що вирішила земельна комісія 29-го травня

Маша Землянська, Свiдомо, 29 травня 2012р. 14:17

Земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

Деснянський район

Віддати комунальному підприємству Плесо земл... Читати повністю

Гостинний двір намагались зачинити

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 29 травня 2012р. 13:36

Приблизно об 11:30 робітники заварили ворота до Гостинного двору з боку пам’ятника гетьману Сагайдачному. Намагались також заварити і ворота з боку церкви Богородиці Пирогощі, але активіст Іг... Читати повністю

Про що мовчить реклама ліків

Маша Землянська, Свiдомо, 29 травня 2012р. 13:30

Мезим та АТМА абсолютно непотрібні, а Анальгін та Колдрекс взагалі небезпечні, а Солпадеїн викликає залежність, схожу до наркотичної. «Свідомо» два роки тому розпочало серію матеріалів... Читати повністю

Відтепер можна "стукати" на викладачів он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 травня 2012р. 13:02

Портал видавництва "Педагогічна преса" відкрив новий розділ "Стучалка".

Тут можна публічно або анонімно поскаржитися на все, що Вас... Читати повністю

Квест до Дня захисту дітей

, (вiд читачiв), 29 травня 2012р. 12:57

Вважаєш себе веселою людиною? Любиш дітей, ігри та розваги?

Запрошуємо тебе на квест від культурно-освітнього проекту «World Without Borders»!!!

Де: 1 червня, 13:00, зус... Читати повністю

Підтримайте культурну окупацію Гостинного двору

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 29 травня 2012р. 11:45

Послухайте вірші чи лекцію, подивіться на виставку чи виставу, або самі продемонструйте свої таланти.

Гостинний двір на Подолі окупувала група активістів рухів "Збережи Старий Київ" і "Прав... Читати повністю

Музей Києва не змогли відкрити до Дня міста

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 28 травня 2012р. 18:30

У неділю на місці скандальної забудови на Богдана Хмельницького, 7, мерія офіційно відзвітувала про закінчення будівництва приміщення для Музею історії Києва.

Раніше на місці зведеного м... Читати повністю

Чи справді 0% кредит Дельта банк платний

Маша Землянська, Свiдомо, 28 травня 2012р. 15:23

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на популярні товари та послуги. Обираючи холодильник в магазині «Ельдорадо» на гачок заманливої пропозицію безвідсоткового кредиту... Читати повністю

По Хрещатику до 7-го липня ходіть пішки

Маша Землянська, Свiдомо, 28 травня 2012р. 13:59

Хрещатик від Інститутської до Богдана Хмельницького для проїзду машин закрили до 7-го липня. Все заради підготовки та роботи фан-зони Євро-2012.

Крім того, Читати повністю

Ще два київські виші позбавили ліцензій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 травня 2012р. 12:25

Два київських університети - Київський економічний інститут менеджменту і Київський університет "Східний світ" Державна акредитаційна комісія позбавила ліцензій на навчання.

Так, економічни... Читати повністю

Приходьте святкувати День Києва у музеї Гончара

Софія Кущ, Свiдомо, 26 травня 2012р. 12:21

26 та 27 травня у музеї Івана Гончара святкуватимуть День Києва. У суботу та неділю з 10 до 18 тут можна буде по-справжньому відчути смак давнього святкувння.

Народні майстри з різних регіо... Читати повністю

"Маленька перемога" мовних мітингів

Ніна Коробко, (вiд читачiв), 25 травня 2012р. 17:49

Сьогодні, 25 травня, продовжився мітинг проти мовного законопроекту Ківалова-Колесніченка. Понад 600 громадян зібралось біля Верхвної Ради,... Читати повністю

Для ніжинських робінгудів вимагають справедливості