Приходьте святкувати День Києва у музеї Гончара

Софія Кущ, Свiдомо, 26 травня 2012р. 12:21

26 та 27 травня у музеї Івана Гончара святкуватимуть День Києва. У суботу та неділю з 10 до 18 тут можна буде по-справжньому відчути смак давнього святкувння.

Народні майстри з різних регіо... Читати повністю

"Маленька перемога" мовних мітингів

Ніна Коробко, (вiд читачiв), 25 травня 2012р. 17:49

Сьогодні, 25 травня, продовжився мітинг проти мовного законопроекту Ківалова-Колесніченка. Понад 600 громадян зібралось біля Верхвної Ради,... Читати повністю

Для ніжинських робінгудів вимагають справедливості

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 25 травня 2012р. 17:24

25 травня о 15:00 група активістів зібралась під стінами Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, повторно вимагаючи зробити службову перевірку щодо чернігівського судді Андрія Стеблини. Актив... Читати повністю

Долучись до благодійної акції

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 25 травня 2012р. 15:38

Хочете допомогти дітям з дитячих будинків і не знаєте як? Тоді маєте чудову нагоду відвідати благодійну акцію « Гол забей- спаси детей »

Молодь країни  організовує  фу... Читати повністю

Сходіть на концерт класичної музики

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 25 травня 2012р. 14:24

В суботу,26 травня о 20.00 на Софіївській площі відбудеться концерт за участі киян - зірок класичної музики, а по завершенню можна буде подивитись на унікальне 3-D шоу.

Цей концерт відбудет... Читати повністю

У неділю пробіжіться "під каштанами" за дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 25 травня 2012р. 13:05

У неділю, 27-го травня кияни бігатимуть на Майдані Незалежності на щорічній акції "Пробіг під каштанами". Зібрані від учасників гроші - передадуть д... Читати повністю

Дитяча афіша йде у відпустку

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 25 травня 2012р. 11:29

Друзі, із наближенням літа і Євро-2012 дитяча афіша йде у відпустку і бажає всім гарного відпочинку. Афіша обов*язково відновиться до Дня Незалежності, а про окремі події можна буде читати на сторі... Читати повністю

Приходьте на альтернативний День Києва

Софія Кущ, Свiдомо, 25 травня 2012р. 11:13

У суботу, 26 травня, будемо святкувати альтернативний День Києва на Гостинному дворі. Організатори стверджують: кожен має право на місто. І День Києва - хороший привід про це нагадати: "... Читати повністю

Сьогодні юристи готові консультувати без грошей

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 25 травня 2012р. 10:28

25 травня в Києві -  Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги.

І Ви маєте можливість безкоштовно звернутися до юридичної фірми чи приватного адвок... Читати повністю

Київрада не віддала Центр серця МОЗу

Маша Землянська, Свiдомо, 24 травня 2012р. 18:58

Київрада відмовилася віддавати Київський міський центр серця Міністерству охорони здоров’я, про що депутатів попросив очільник Цент... Читати повністю

Як поділила землю Київрада 24-го травня

Маша Землянська, Свiдомо, 24 травня 2012р. 17:49

24-го травня Київрада вирішила, яку землю у киян забрати, яку віддати в оренду чи дозволити приватизувати. А яку землю повернути.

Голосіївський район

Землю... Читати повністю

Як кияни проти "регіональних" мов протестують

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 травня 2012р. 17:06

З обіду четверга біля парламентських комітетів на Грушевського триває акція протесту проти законопроекту "Про засади державної... Читати повністю

У суботу сідайте на велосипед і гайда на парад

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 травня 2012р. 14:44

У суботу в Києві стартує велопарад.

Організатори обіцяють зібрати декілька тисяч любителів покрутити педалі і разом проїхатися центральними вулицями Києва.

Стартує він о 10-й на Євр... Читати повністю

Рада заборонила курити в кафе та ресторанах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 травня 2012р. 14:01

Верховна Рада остаточно вирішила заборонити куріння в ресторанах, барах, кафе і на спортивних майданчиках.... Читати повністю

ЗУЧ: підсумки та плани на майбутнє