Як на Гостинному Архипенко гостював

Софія Кущ, Свiдомо, 30 травня 2012р. 15:38

У Гостинному дворі продовжується "культурна окупація". У середу, 30 травня, активісти руху "Простір свободи" разом з киянами відзначили тут... Читати повністю

Ланки корупційних схем МОН фінансуватиме бюджет

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 травня 2012р. 14:54

Чотири видавництва, що протягом останнього року були ланками в комерційних бізнес-схемах Міністерства освіти, отримали державне фінансування за програмою "Українська книга". 

Читати повністю

Подивіться на пороки суспільства в театрі Колесо

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 30 травня 2012р. 13:05

Що станеться з маленькою стрекозою, якщо вона все літо байдикуватиме, в той час як мурашка запасатиме припаси на зиму? Звісно, вона потрапить в сексуальне рабство до мурашки за харчі.

Це од... Читати повністю

Хто у Київраді проти лісу та дитячого майданчика

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2012р. 12:40

Депутати Київради 24-го травня відмовились повертати киянам дитячий майданчик на вулиці Гоголівська, 7, де МВС хоче побудувати буд... Читати повністю

Чи справді каталог ІМР змушує киян до передплати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 травня 2012р. 12:39

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на популярні товари і послуги. Цього разу скарга прийшла від киянки Наталі на Читати повністю

На суді над Запорожцем затримали сімох активістів

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 30 травня 2012р. 12:31

Під часу суду над Віталієм Запорожцем в Броварах міліція затримала сімох активістів, які були присутні на засіданні.

Як повідомив «Свідомо» один з очевидців, це сталося після сп... Читати повністю

Як засудили "ніжинських робінгудів"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 29 травня 2012р. 18:34

- Це моя мама. Діма Волик усміхається своєю фірмовою відкритою усмішкою і представляє людину, для якої він - найдорожче. Сьогодні вони розстануться. 8 грудня 2009 року Дмитру подзвонив друг Рустам... Читати повністю

Ніжинським робінгудам дали 7-12 років тюрми

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 травня 2012р. 17:15

Суддя Деснянського районного суду Чернігова Андрій Стебліна визнав винними усіх шістьох «ніжинських робінгудів»... Читати повністю

Що вирішила земельна комісія 29-го травня

Маша Землянська, Свiдомо, 29 травня 2012р. 14:17

Земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

Деснянський район

Віддати комунальному підприємству Плесо земл... Читати повністю

Гостинний двір намагались зачинити

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 29 травня 2012р. 13:36

Приблизно об 11:30 робітники заварили ворота до Гостинного двору з боку пам’ятника гетьману Сагайдачному. Намагались також заварити і ворота з боку церкви Богородиці Пирогощі, але активіст Іг... Читати повністю

Про що мовчить реклама ліків

Маша Землянська, Свiдомо, 29 травня 2012р. 13:30

Мезим та АТМА абсолютно непотрібні, а Анальгін та Колдрекс взагалі небезпечні, а Солпадеїн викликає залежність, схожу до наркотичної. «Свідомо» два роки тому розпочало серію матеріалів... Читати повністю

Відтепер можна "стукати" на викладачів он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 травня 2012р. 13:02

Портал видавництва "Педагогічна преса" відкрив новий розділ "Стучалка".

Тут можна публічно або анонімно поскаржитися на все, що Вас... Читати повністю

Квест до Дня захисту дітей

, (вiд читачiв), 29 травня 2012р. 12:57

Вважаєш себе веселою людиною? Любиш дітей, ігри та розваги?

Запрошуємо тебе на квест від культурно-освітнього проекту «World Without Borders»!!!

Де: 1 червня, 13:00, зус... Читати повністю

Підтримайте культурну окупацію Гостинного двору

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 29 травня 2012р. 11:45

Послухайте вірші чи лекцію, подивіться на виставку чи виставу, або самі продемонструйте свої таланти.

Гостинний двір на Подолі окупувала група активістів рухів "Збережи Старий Київ" і "Прав... Читати повністю

Музей Києва не змогли відкрити до Дня міста

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 28 травня 2012р. 18:30

У неділю на місці скандальної забудови на Богдана Хмельницького, 7, мерія офіційно відзвітувала про закінчення будівництва приміщення для Музею історії Києва.

Раніше на місці зведеного м... Читати повністю