Як студенти обжерливість викладачів викривали

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 23 травня 2012р. 23:24

Випускники факультету психології університету Шевченка, від котрих адміністрація вузу забажала розкішного фуршету вийшли на акцію протесту .

До акції приєдналися близько 40 людей. З факульт... Читати повністю

Приходьте на заключну виставку в під'їзді

Софія Кущ, Свiдомо, 23 травня 2012р. 16:55

У п'ятницю, 25 травня, о 19:00 запрошуємо на відкриття виставки в під'їзді у будинку 114/2 на проспекті Перемоги (район метро Святошин)... Читати повністю

У четвер підтримайте чисті від диму кафе

Маша Землянська, Свiдомо, 23 травня 2012р. 14:00

У четвер, 24-го травня Київська асоціація офіціантів та громадські активісти проситимуть депутатів повністю заборонити куріння у кафе, барах та ресторанах. Під стінами Верховної Ради змагатимуться:... Читати повністю

Приходьте на відкритий мистецький перформанс

Софія Кущ, Свiдомо, 23 травня 2012р. 13:53

У середу, 23 травня, о 17:30 перед стіною Києво-Печерської Лаври (навпроти входу в Мистецький Арсенал) мистецька група Р.Е.П. проведе перформанс.

Це буде початком першої Київської бієнале с... Читати повністю

Дізнайтесь, де не куритимуть на Євро

Маша Землянська, Свiдомо, 23 травня 2012р. 12:14

Верховна Рада заборонила паління і рекламу тютюну на стадіонах під час Євро-2012.

Ініціюву бютівців Павла У... Читати повністю

На Троєщину приїхали будівельники

Маша Землянська, Свiдомо, 23 травня 2012р. 11:49

Зранку на проспект Маяковського приїхала будівельна техніка. Ділянку, на якій 16 травня громадські збори троєщинців вирішили віддати під сквер, почали вирівнювати землею з робітничим сміттям - бито... Читати повністю

Прийдіть послухати про "науковий голод" викладачів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 травня 2012р. 8:39

Студенти-випускники факультету психології університету Шевченка збурилися проти апетитів своїх же викладачів.

Троє активістів запевняють – напередодні захисту дипломів група отримала... Читати повністю

Послухайте нову пісню Чубая у Фейсбуці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 травня 2012р. 17:29

За десять хвилин на офіційній сторінці лідера гурту "Плач Єремії" Тараса Чубая буде прем'єра нової пісні.

Про це співак написав тут же - у... Читати повністю

Захисницю підприємців вирішили арештувати

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 22 травня 2012р. 16:41

Суддя Томко з Рубіжанського суду Луганської області постановив взяти під варту Риму Білоцерківську - активну захисницю малого бізнесу, одну з лідерів Асамблеї малого та середнього бізнесу.

... Читати повністю

Приходьте на презентацію "Сучасності"

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 22 травня 2012р. 16:34

Аби побачити часопис, що вперше був надрукований у 1961 році, а зараз поновлює свою роботу приходьте завтра, 23 травня, до книгарні «Є», що на вулиці Спаській, 5.

Часопис «... Читати повністю

Сходіть на акцію проти заборони абортів

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 22 травня 2012р. 16:08

Якщо ви проти того, щоб жінок позбавили права власного вибору, приходьте завтра на акцію протесту проти нового законопроекту про заборону абортів.

Саме 23 травня о 14.30 на вулиці Садова 3-... Читати повністю

Яку землю ділитиме Київрада

Маша Землянська, Свiдомо, 22 травня 2012р. 15:24

24-го травня, у четвер, на засіданні Київради, депутати вирішуватимуть, яку землю у киян забрати, а яку повернути.

У порядку денн... Читати повністю

"Динамо" і Шевченко-найпопулярніші серед українців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 травня 2012р. 15:23

Майже половина українців - 41,5% - вболівають в українській Прем'єр-лізі за київське "Динамо", а найкращим футболістом вважають Андрія Шевченка.

Такі дані дослідження Київського міжнародног... Читати повністю

Квіти для Героїв визвольного руху

Олег Слабоспицький, (вiд читачiв), 22 травня 2012р. 15:14

Благодійна ініціатива “Героїка” запрошує у День Героїв (23 травня) вшанувати відомих громадсько-політичних діячів та учасників визвольного руху, поклавши квіти до меморіальних дошок у ц... Читати повністю

Що вирішила земельна комісія 22 травня