Приходьте на презентацію "Сучасності"

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 22 травня 2012р. 16:34

Аби побачити часопис, що вперше був надрукований у 1961 році, а зараз поновлює свою роботу приходьте завтра, 23 травня, до книгарні «Є», що на вулиці Спаській, 5.

Часопис «... Читати повністю

Сходіть на акцію проти заборони абортів

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 22 травня 2012р. 16:08

Якщо ви проти того, щоб жінок позбавили права власного вибору, приходьте завтра на акцію протесту проти нового законопроекту про заборону абортів.

Саме 23 травня о 14.30 на вулиці Садова 3-... Читати повністю

Яку землю ділитиме Київрада

Маша Землянська, Свiдомо, 22 травня 2012р. 15:24

24-го травня, у четвер, на засіданні Київради, депутати вирішуватимуть, яку землю у киян забрати, а яку повернути.

У порядку денн... Читати повністю

"Динамо" і Шевченко-найпопулярніші серед українців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 травня 2012р. 15:23

Майже половина українців - 41,5% - вболівають в українській Прем'єр-лізі за київське "Динамо", а найкращим футболістом вважають Андрія Шевченка.

Такі дані дослідження Київського міжнародног... Читати повністю

Квіти для Героїв визвольного руху

Олег Слабоспицький, (вiд читачiв), 22 травня 2012р. 15:14

Благодійна ініціатива “Героїка” запрошує у День Героїв (23 травня) вшанувати відомих громадсько-політичних діячів та учасників визвольного руху, поклавши квіти до меморіальних дошок у ц... Читати повністю

Що вирішила земельна комісія 22 травня

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 22 травня 2012р. 14:46

Земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

У Голосіївському районі

Відправити на екологічну експертизу рішення щодо розширення Голосіївського парку на 100... Читати повністю

Оцініть комікси "Ворошиловград" по Жадану

Софія Кущ, Свiдомо, 22 травня 2012р. 12:40

У вівторок, 22 травня, художники Артур Вабік (Artur Wabik) та Мартін Сурма (Marcin Surma) запрошуютьь у музей Гончара на презентацію коміксів... Читати повністю

Випробуйте нову соціальну мережу від Microsoft

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 травня 2012р. 11:00

Компанія Microsoft запустила нову соціальну мережу So.cl.

Ні офіційного релізу, ні презентації сервісу компанія не робила. Лише заявила - конкурувати з гіган... Читати повністю

Послухайте поради гідних про нашу "нову країну"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 травня 2012р. 10:28

Вони шукають виходи і можливості для українців, розмірковують над поняттями свободи і рабства, влади і демократії. Вони – члени ініціативи... Читати повністю

Сходіть подивитися на "лайно" в PinchukArtCentre

Софія Кущ, Свiдомо, 21 травня 2012р. 14:37

PinchukArtCentre представив першу персональну виставку Аніша Капура в Східній Європі. Цей прогримівший на весь світ скульптор з Індії привіз у Київ свої найвідоміші арт... Читати повністю

Вимагають хабар на сесії - скаржтеся в Міносвіти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 травня 2012р. 13:31

Міністерство освіти традиційно перед початком сесій в університетах відкрило свою гарячу лінію. 

Якщо Вас умисно "валять" на іспитах, вимагають хабар чи якось інакше порушують права на... Читати повністю

Дізнайтесь про президента на Yanukopedia

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 травня 2012р. 13:25

На порталі "Буквоїд" у вільному доступі з'явилася нова енциклопедія - Yanukopedia. 

Робота українського публіциста Сергія... Читати повністю

Чи справді ЄШКО вимагає гроші за незамовлені уроки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 травня 2012р. 13:01

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на популярні товари та послуги. Цього разу ми отримали одразу декілька однакових скарг на компанію «ЄШКО&raqu... Читати повністю

Подивіться на парад "потворних заучок"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 травня 2012р. 12:34

«У 2006-му я брала участь у конкурсі «Міс бікіні»… Тож зараз жадаю від міністра вибачень за свої слова».

Киянка Саша має червоний диплом магістра юриспруденці... Читати повністю

Подивіться на «культурний вантаж» з Польщі

Катерина Сорокопуд, (вiд читачiв), 20 травня 2012р. 14:16

Виявляється, вантаж - не обов’язково щось важке і незручне. Вартісний мистецький вантаж, прибув до Національного музею з Польщі.

Що ж таке цей «культурний вантаж», пояснив... Читати повністю