Сьогодні юристи готові консультувати без грошей

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 25 травня 2012р. 10:28

25 травня в Києві -  Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги.

І Ви маєте можливість безкоштовно звернутися до юридичної фірми чи приватного адвок... Читати повністю

Київрада не віддала Центр серця МОЗу

Маша Землянська, Свiдомо, 24 травня 2012р. 18:58

Київрада відмовилася віддавати Київський міський центр серця Міністерству охорони здоров’я, про що депутатів попросив очільник Цент... Читати повністю

Як поділила землю Київрада 24-го травня

Маша Землянська, Свiдомо, 24 травня 2012р. 17:49

24-го травня Київрада вирішила, яку землю у киян забрати, яку віддати в оренду чи дозволити приватизувати. А яку землю повернути.

Голосіївський район

Землю... Читати повністю

Як кияни проти "регіональних" мов протестують

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 травня 2012р. 17:06

З обіду четверга біля парламентських комітетів на Грушевського триває акція протесту проти законопроекту "Про засади державної... Читати повністю

У суботу сідайте на велосипед і гайда на парад

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 травня 2012р. 14:44

У суботу в Києві стартує велопарад.

Організатори обіцяють зібрати декілька тисяч любителів покрутити педалі і разом проїхатися центральними вулицями Києва.

Стартує він о 10-й на Євр... Читати повністю

Рада заборонила курити в кафе та ресторанах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 травня 2012р. 14:01

Верховна Рада остаточно вирішила заборонити куріння в ресторанах, барах, кафе і на спортивних майданчиках.... Читати повністю

ЗУЧ: підсумки та плани на майбутнє

, (вiд читачiв), 24 травня 2012р. 12:40

Нещодавно в конференц-залі «Radisson Blue Hotel», організатори наймасштабнішого прибирання за весь час незалежності нашої країни «ЗУЧ» («Зробимо Україну чистою... Читати повністю

Завітайте на Міжнародний арт-бієнале "ARSENALE"

Софія Кущ, Свiдомо, 24 травня 2012р. 11:59

О 16-тій, 24 травня, офіційно стартує Перший Київський міжнародний бієнале сучасного мистецтва "Arsenale 2012". Нарешті. Очікування і ажіотаж навколо відкриття бієнале цілковито паралізували ритм ж... Читати повністю

Візьми Київраду під контроль

Єгор Соболєв, Свiдомо, 24 травня 2012р. 3:40

"А навіщо приходити? Нічого ж не сталося", - розпитують багато друзів, коли їх кличеш під Київраду вранці у четвер.

Так для цьо... Читати повністю

Шановний пане Колесніченко!

Максим Савчук, (вiд читачiв), 23 травня 2012р. 23:28

Шановний Вадиме Васильовичу! Не можу не зреагувати на єдиний поки що Ваш коментар стосовно ... Читати повністю

Як студенти обжерливість викладачів викривали

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 23 травня 2012р. 23:24

Випускники факультету психології університету Шевченка, від котрих адміністрація вузу забажала розкішного фуршету вийшли на акцію протесту .

До акції приєдналися близько 40 людей. З факульт... Читати повністю

Приходьте на заключну виставку в під'їзді

Софія Кущ, Свiдомо, 23 травня 2012р. 16:55

У п'ятницю, 25 травня, о 19:00 запрошуємо на відкриття виставки в під'їзді у будинку 114/2 на проспекті Перемоги (район метро Святошин)... Читати повністю

У четвер підтримайте чисті від диму кафе

Маша Землянська, Свiдомо, 23 травня 2012р. 14:00

У четвер, 24-го травня Київська асоціація офіціантів та громадські активісти проситимуть депутатів повністю заборонити куріння у кафе, барах та ресторанах. Під стінами Верховної Ради змагатимуться:... Читати повністю

Приходьте на відкритий мистецький перформанс

Софія Кущ, Свiдомо, 23 травня 2012р. 13:53

У середу, 23 травня, о 17:30 перед стіною Києво-Печерської Лаври (навпроти входу в Мистецький Арсенал) мистецька група Р.Е.П. проведе перформанс.

Це буде початком першої Київської бієнале с... Читати повністю

Дізнайтесь, де не куритимуть на Євро

Маша Землянська, Свiдомо, 23 травня 2012р. 12:14

Верховна Рада заборонила паління і рекламу тютюну на стадіонах під час Євро-2012.

Ініціюву бютівців Павла У... Читати повністю