МОН замовило брошури по 88 гривень кожна

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 липня 2012р. 15:33

Міносвіти замовило друк брошур, книжок і листівок з інформацією про українську систему освіти для іноземців.

Читати повністю

Влаштуйте собі вечір мистецтва

Софія Кущ, Свiдомо, 11 липня 2012р. 12:04

Справжнє мистецтво має не втомлювати, а навпаки - надихати, відкривати нове і відволікати від буднів... Це казав філософ мистецтва Ервін Панофські. А якщо так - до чергового... Читати повністю

Електронний вступ блокує подачу заяв до вишів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 липня 2012р. 11:39

Система Електронний вступ, котру Міністерство освіти створило для того, аби полегшити абітурієнтам життя і дати можливість подавати документи в Інтернеті, блокує подачу електронних заяв.

Що... Читати повністю

Боріться з авто на тротуарах з рухом "Стоп-ХАМ"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 липня 2012р. 13:20

У Києві почав свою активістську роботу рух «Стоп-ХАМ».

Активісти, що входять до нього, роблять спільні рейди містом, знаходять неправильно припарковані авто і наклеюють на лобов... Читати повністю

Приходьте на письменницький марафон на Європейську

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 липня 2012р. 11:36

...Дрімало пекло. Рай кипів.

Гугнявий спів чужих попів

Тривожив янголів. А півні

Бурчали стиха на вовків.

Після чистилища боїв

Герої доблесних роїв

Ш... Читати повністю

Оминайте Столичне шосе - будівельні роботи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 липня 2012р. 10:25

Протягом двох ночей - з 22-ї години вівторка до 5-ї години середи та з 22-ї години середи до 5-ї години четверга - буде обмежений рух транспорту на Столичному шосе.

Так, перекриють ліву і с... Читати повністю

"Маргінальний" український дім

Віталій Манько, (вiд читачiв), 9 липня 2012р. 19:44

Ви, безпартійний науковець, писменник, поет, правозахисник, або успішний бізнесмен? Між іншим, яка в тому різниця, бо ви - маргінал, нікчемна людина, якщо не виконали резолюцію партійних вата... Читати повністю

Як повернути гроші за покупку на виставці-продажі

Софія Кущ, Свiдомо, 9 липня 2012р. 15:10

Сезонні виставки-продажі – вигідна справа, бо товари (від прикрас та одягу до побутової хімії) тут можна купити в 3, а то й 4 рази дешевше, ніж у магазинах.

Касового апарату за прилав... Читати повністю

Послухайте лекції і концерт на Європейській площі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 липня 2012р. 15:08

С 17-ї вечора біля Українського дому на Європейській площі почнуться лекції і концерти на підтримку української мови і голодуючих тут громадських активістів.

Так, о 17-й лекцію читатиме мор... Читати повністю

Анонс судебного заседания.

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 9 липня 2012р. 13:48

Анонс судебного заседания
11 июля 2012 года (69600 г.Запорожье, ул. Дзержинского, 6) Читати повністю

Послухайте поему Подерев'янського про мови

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 липня 2012р. 12:50

Мітинг на захист української мови під Українським домом, де протягом останніх кількох днів були масштабні сутички політиків, міліції і грома... Читати повністю

Електронний вступ до ВНЗ знову "глючить"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 липня 2012р. 11:37

Електронний вступ до вищих навчальних закладів, експеримент з яким минулого року провалився, з початком вступної кампанії знову почав "глючи... Читати повністю

Чи справді оператор Freshtel хитрує з тарифами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 липня 2012р. 10:56

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на популярні товари та послуги. Цього разу до нас зі скаргою звернувся 24-річний Андрій. Хлопець переконує – Інтернет-провайдер Freshtel... Читати повністю

У суботу оминайте машиною Контрактову

Маша Землянська, Свiдомо, 6 липня 2012р. 12:17

У суботу , 7-го липня з одинадсятої ранку до десятої вечора на честь святкування Дня Дніпра перекриють рух для машин на Контрактовій площі.

... Читати повністю