У неділю пробіжіться "під каштанами" за дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 25 травня 2012р. 13:05

У неділю, 27-го травня кияни бігатимуть на Майдані Незалежності на щорічній акції "Пробіг під каштанами". Зібрані від учасників гроші - передадуть д... Читати повністю

Дитяча афіша йде у відпустку

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 25 травня 2012р. 11:29

Друзі, із наближенням літа і Євро-2012 дитяча афіша йде у відпустку і бажає всім гарного відпочинку. Афіша обов*язково відновиться до Дня Незалежності, а про окремі події можна буде читати на сторі... Читати повністю

Приходьте на альтернативний День Києва

Софія Кущ, Свiдомо, 25 травня 2012р. 11:13

У суботу, 26 травня, будемо святкувати альтернативний День Києва на Гостинному дворі. Організатори стверджують: кожен має право на місто. І День Києва - хороший привід про це нагадати: "... Читати повністю

Сьогодні юристи готові консультувати без грошей

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 25 травня 2012р. 10:28

25 травня в Києві -  Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги.

І Ви маєте можливість безкоштовно звернутися до юридичної фірми чи приватного адвок... Читати повністю

Київрада не віддала Центр серця МОЗу

Маша Землянська, Свiдомо, 24 травня 2012р. 18:58

Київрада відмовилася віддавати Київський міський центр серця Міністерству охорони здоров’я, про що депутатів попросив очільник Цент... Читати повністю

Як поділила землю Київрада 24-го травня

Маша Землянська, Свiдомо, 24 травня 2012р. 17:49

24-го травня Київрада вирішила, яку землю у киян забрати, яку віддати в оренду чи дозволити приватизувати. А яку землю повернути.

Голосіївський район

Землю... Читати повністю

Як кияни проти "регіональних" мов протестують

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 травня 2012р. 17:06

З обіду четверга біля парламентських комітетів на Грушевського триває акція протесту проти законопроекту "Про засади державної... Читати повністю

У суботу сідайте на велосипед і гайда на парад

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 травня 2012р. 14:44

У суботу в Києві стартує велопарад.

Організатори обіцяють зібрати декілька тисяч любителів покрутити педалі і разом проїхатися центральними вулицями Києва.

Стартує він о 10-й на Євр... Читати повністю

Рада заборонила курити в кафе та ресторанах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 травня 2012р. 14:01

Верховна Рада остаточно вирішила заборонити куріння в ресторанах, барах, кафе і на спортивних майданчиках.... Читати повністю

ЗУЧ: підсумки та плани на майбутнє

, (вiд читачiв), 24 травня 2012р. 12:40

Нещодавно в конференц-залі «Radisson Blue Hotel», організатори наймасштабнішого прибирання за весь час незалежності нашої країни «ЗУЧ» («Зробимо Україну чистою... Читати повністю

Завітайте на Міжнародний арт-бієнале "ARSENALE"

Софія Кущ, Свiдомо, 24 травня 2012р. 11:59

О 16-тій, 24 травня, офіційно стартує Перший Київський міжнародний бієнале сучасного мистецтва "Arsenale 2012". Нарешті. Очікування і ажіотаж навколо відкриття бієнале цілковито паралізували ритм ж... Читати повністю

Візьми Київраду під контроль

Єгор Соболєв, Свiдомо, 24 травня 2012р. 3:40

"А навіщо приходити? Нічого ж не сталося", - розпитують багато друзів, коли їх кличеш під Київраду вранці у четвер.

Так для цьо... Читати повністю

Шановний пане Колесніченко!

Максим Савчук, (вiд читачiв), 23 травня 2012р. 23:28

Шановний Вадиме Васильовичу! Не можу не зреагувати на єдиний поки що Ваш коментар стосовно ... Читати повністю

Як студенти обжерливість викладачів викривали

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 23 травня 2012р. 23:24

Випускники факультету психології університету Шевченка, від котрих адміністрація вузу забажала розкішного фуршету вийшли на акцію протесту .

До акції приєдналися близько 40 людей. З факульт... Читати повністю

Приходьте на заключну виставку в під'їзді

Софія Кущ, Свiдомо, 23 травня 2012р. 16:55

У п'ятницю, 25 травня, о 19:00 запрошуємо на відкриття виставки в під'їзді у будинку 114/2 на проспекті Перемоги (район метро Святошин)... Читати повністю