Пролетіть над Дніпром на мотузці

Маша Землянська, Свiдомо, 20 липня 2012р. 10:33

«Дуже круто. Але я спочатку так хвилювалася, що забула розставити руки. Та все таки хочу відчути себе птахом над водою, ось і доводиться літати ще раз», - Юля вдруге залазить на змонтов... Читати повністю

МНС відкрило сторінку у Twitter

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 19 липня 2012р. 17:28

Міністерство надзвичайних ситуацій відкрило сторінку у соціальній мережі Twitter.

Відтепер читайте в онлайн режимі попередження про надзвичайні ситуації за адресою Читати повністю

Ловіть Wi-Fi на станції "Майдан Незалежності"

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 19 липня 2012р. 14:17

Відтепер всі бажаючі можуть скористатися Wi-Fi на станції метро «Майдан незалежності» безкоштовно.Інвестор планує встановити Wi-Fi на всіх станціях метро» - повідомляє прес-служба... Читати повністю

Блогери збирають підписи проти гепатиту

Маша Землянська, Свiдомо, 19 липня 2012р. 14:01

Неформальна блогерська ініціатива ГалУЖНет веде боротьбу з гепатитом. Почали зі збору підписів на підтримку всесвітнього руху "Включити гепатит у Книгу рекордів Гіннеса" та акції "Нічого не ба... Читати повністю

Приходьте пограти в шахи з професіоналами

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 19 липня 2012р. 13:19

В п’ятницю, 20 липня, у парку Шевченка, поблизу червоного корпусу Національного Університету відбудеться сеанс одночасної гри у шахи між професіоналами та аматорами.

Всі охочі зможуть... Читати повністю

Житомирську трасу ремонтуватимуть ще 2 тижні

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 19 липня 2012р. 11:35

Дорогу "Київ-Житомир" до 40-го кілометру планують завершити за два тижні. Про це «Свідомо» повідомило джерело в "Укравтодорі". Офіційно компанія не мож... Читати повністю

Приховуйте свої обличчя на відео на YouTube

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2012р. 11:32

Відео-сервіс YouTube додав нову функцію – розмивання облич людей на відео.

За повідомленням офіційного блогу сервісу, причиною стало... Читати повністю

Розвивайте тіло і дух на фесті древньої культури

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 липня 2012р. 10:40

Здоровий образ життя? Інтерес до давніх традицій наших пращурів? Древні бойові мистецтва? Еко-продукти і любов до навколишнього середовища? Якщо це все про Вас, то з п'ятниці оселяйтесь на Труханов... Читати повністю

6 пляжів Києва небезпечні

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 18 липня 2012р. 18:45

На шести пляжах міста  Державна інспекція техногенної безпеки Україні заборонила купатися. 

Недоліки повинні усунути товариство «Лагуна», що на Оболоні,  гребно-в... Читати повністю

Пейзажну алею повернули людям

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 18 липня 2012р. 18:42

Пейзажна алея знову у власності киян.

Набула чинності ухвала київського адмінсуду де виділення землі Міністерству закордонних справ на Пейзажній алеї визнали незаконним. Сплив термінцю і цю... Читати повністю

Знову їдьте по маршруту Русанівка - Запорожця

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 18 липня 2012р. 16:19

У Дніпровському районі знову працює відмінений раніше автобус № 215.

Автобус повернули через числені скарги жителів. Вони зібрали підписи за повернення маршруту,  адже він пролягає чер... Читати повністю

В трьох районах Києва не буде води

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 18 липня 2012р. 15:58

 З 26 липня по 10 серпня на Теремках, Деміївці та Познякахне буде гарячої води через  випробування тепломереж.

Так, з 14: 00 26 липня постачання гарячої води можна не чекати на:Читати повністю

Гуртожитки мають приватизувати до 2015 року

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 18 липня 2012р. 14:02

До 2015 року в Україні з державної до комунальної власності має бути передано 1 058 гуртожитків, які після цього можуть приватизовувати їхні мешканці. Закон «Про Загальнодержавну цільову прог... Читати повністю

Цьогорічний вступ до вишів може стати рекордним

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 липня 2012р. 12:44

За два тижні до закінчення вступної кампанії до вишів свої документи подали вже 426 500 абітурієнтів.

Це в два з половиною рази більше, ніж минулоріч, коли було приблизно 196 000 вступників... Читати повністю

Дізнайтесь, де відпочити без візи

Маша Землянська, Свiдомо, 18 липня 2012р. 11:55

Чорне, Середземне, Егейське чи Мармурове море, традиційний масаж у хамам, пахлава медова - збираєтесь до Туреччини? З 1-го серпня на кордоні з південним сусідом у Вас запитуватимуть лише закордонни... Читати повністю