МОН обіцяє більше держзамовлення на бакалаврів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 травня 2012р. 10:25

Міносвіти пообіцяло дати абітурієнтам 127 тисяч бюджетних місць у вищих навчальних закладах країни - на 20 тисяч більше, ніж минулого року.

При орієнтовній кількості вступників 350 тисяч, ц... Читати повністю

Дитяча афіша на 12-13 травня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 10 травня 2012р. 0:53

Я і надалі залишаюсь прихильницею відпочинку з дітьми на свіжому повітрі, тому радію, що таких місць стає більше. Цього тижня відкрила свій новий сезон Читати повністю

“Їжте прапор!”. В Одесі ЧорКом висміяв владу

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 9 травня 2012р. 20:38

Сьогодні, 9 травня, на вулицях Одеси з'явилися наліпки приурочені до Дня перемоги, в яких висловлювалося невдоволення щорічним підняттям у цей день червоного прапору.

Акцію провів Чорни... Читати повністю

Послухайте вірші за дітей

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 8 травня 2012р. 16:00

Поэты с ножами
Идут по улицам.
Режут пространство
Читати повністю

Мати запорізьких паламарів просить захисту.

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 8 травня 2012р. 13:02

 

Вчора, 7-го травня 2012 року, о 12.00, під стінами Адміністрації Президента України Асоціація захисту прав громадян України провела акцію протесту. Учасники акції звернулися до Прези... Читати повністю

Безкоштовно сходіть на екскурсію старим Києвом

Софія Кущ, Свiдомо, 8 травня 2012р. 10:58

А ви знаєте, де був перший київський віадук? Ні? Тоді маєте чудову нагоду безкоштовно не тільки дізнатися, але й побачити.

Петро Тестов та Володимир Дмитренко – екс... Читати повністю

У середу не їдьте в центр машиною

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 травня 2012р. 10:31

Через святкування Дня перемоги, у середу буде перекрито всі центральні вулиці міста.

Так, перекриють такі вулиці:

 - із 08:00 і до завершення заходів... Читати повністю

Поверніть свої гроші за товари з Bon Prix

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 травня 2012р. 9:57

Компанія Bon Prix, що займається продажем одягу через журнали-каталоги і мережу Інтернет, і на яку "Свідомо" поскаржилося одразу декілька клієнт... Читати повністю

Приходьте мітингувати проти "панятій" в освіті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 травня 2012р. 15:06

У вівторок активісти "Прямої дії" мітингуватимуть під стінами Міністерства освіти на проспекті Перемоги.

Вони переконують - окрем... Читати повністю

Дізнайтесь про знижки на ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 7 травня 2012р. 13:33

Якщо Ви маєте карту киянина - купуйте ліки в аптеках Фармація зі знижками.

До переліку ліків зі знижкою увійшли 52 препарати:... Читати повністю

Чи справді Bon Prix не повертає гроші за одяг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 травня 2012р. 11:29

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на популярні товари та послуги. Цього разу одразу дві жінки написали нам скаргу на популярний магазин одягу Бон Прікс, котрий висилає речі пош... Читати повністю

Багатоповерхівку будують впритул до садочка

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 5 травня 2012р. 14:59

Зранку на Позняках відбулось одразу два мітинги коло будівництва двадцяти п’яти поверхового будинку за адресою вул. Ревуцького, 7-в.

Місцеві жителі виступають проти забудови, оскільки... Читати повністю

У сутичці в парку Перемоги постраждав журналіст

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 4 травня 2012р. 20:13

Близько 17.00 група молодих людей напала на будівництво церкви Московського патріархату в парку Перемоги на Дарниці. Вони руйнували будиночок робітників і тимчасову капличку. Також при цьому були п... Читати повністю

Сьогодні рушайте за тортом на Троєщину

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2012р. 13:30

Деснянський район вирішив зробити своїм школярам-випускникам подарунок.

О 18-й на майданчику біля кінотеатру "Флоренція" почнеться концерт. Обіцяють зірок української естради, але кого саме... Читати повністю

Контролюйте гроші за мобільні та інтернет послуги

Маша Землянська, Свiдомо, 4 травня 2012р. 12:17

Кабінет міністрів прибрав умову відмикати абонентів мобільного зв'язку (стаття №36), теле та інтернет користувачів, якщо на їхньому... Читати повністю