Анонс подій на Гостинному на неділю

Софія Кущ, Свiдомо, 3 червня 2012р. 12:31

У неділю, 3 червня, на Гостинному - святковий концерт. На нас чекатимуть гурт "Забава" та ансамбль "Смерічка". Організатори зпрошують - святкуймо Зелені свята разом. Початок о 19, вхід вільний. Буд... Читати повністю

Анонс подій на Гостинному дворі на суботу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 червня 2012р. 12:15

Культурна окупація Гостинного двору продовжується. І суботній день там можна провести так.

О 14-й почнеться ілюстрована лекція про київську пожежу 1811 року, лектор Анна Путова. О 15-й - ма... Читати повністю

Про день захисту дітей у дитсадочку № 138

, (вiд читачiв), 2 червня 2012р. 0:17

Ініціативна група батьків вихованців київського дитсадочку № 138 та мешканців прилеглих будинкуів привітала столичних можновладців та народних забудовників з міжнародним днем захисту дітей відкрити... Читати повністю

Голосування за переможця "Виставки в під'їзді"

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 23:04

Цілий рік у київські під`їзди приходило мистецтво. 10 молодих художників прийняли божевільну пропозицію "Свідомо" і виставили свої картини на сходових клітинах звичайних будинків. Почали з Троєщини... Читати повністю

Активісти знову відбивали Гостинний двір

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 червня 2012р. 20:42

Ввечері майже 40 молодих людей під керівництвом представників "Укрреставрації" намагалися захопити окупувану активістами територію Гостинного двору.

Близько 18-ї сюди прибули люди, що намаг... Читати повністю

Підпишіться за лікарню для хворих дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 1 червня 2012р. 16:10

Громадські організації просять міністра охорони здоров'я Раїсу Богатирьову розібратися з будівництвом нового корпусу в Охматдиті.

Всі бажаючі можуть залишити підпис під бланком заяви та від... Читати повністю

Дізнайтесь, що з грошима на лікарню для дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 1 червня 2012р. 13:46

Уряд віддав 200 мільйонів гривень, виділених на будівництво нового лікувально-діагностичного комплексу в Охматдиті, Національному агентству з питань підготовки та проведення в фінальної ч... Читати повністю

Юля Гушул

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 12:43

Юля Гушул, 30 років

Адреса виставки: вул. Каштанова 5, під'їзді №8

Валерій Мерескін, мешканець під'їзду №8 на вулиці Каштанова 5: ... Читати повністю

Оксана Брюховецька

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 12:37

Оксана Брюховецька, 30 років

Адреса виставки: вул. Деміївська 37, під'їзді №2

Анна Хвиль, активістка, мешканка під'їзду на Читати повністю

Олександр Храпачов

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 12:28

Олександр Храпачов, 30 років

Адреса виставки: вул. Панаса Мирного 5

Людмила Кужельнікова, мешканка під'їзду на вул. Панаса Мирного: "Коли я зайшла у під'їзд, т... Читати повністю

Дмитро Гладун

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 12:21

Дмитро Гладун, 30 років

Адреса виставки:вул. Рейтарська 21/13

Володимир Авдієнко, нотаріус, має офіс на Рейтарській 21/13: "Я люблю мистецтво, кол... Читати повністю

Стелла Недбаєвська

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 12:09

Стелла Недбаєвська, 30 років

Адреса виставки: вул. Горького, 106

Вікторія Губська, голова ОСББ на Горького 106: "Мистецтво – сфера прекрасного, що завжди... Читати повністю

Ліля Ваградян

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 11:58

Ліля Ваградян, 24 роки

Адреса виставки: вул. Боженка, 83.

Алла Мельник,мешканка під'їзду: "Виставка – іспит на вихованість. Щоб на репродукц... Читати повністю

Ірина Качкалда

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 11:51

Ірина Качкалда, 27 роки

Адреса виставки: вул. Ревуцького, 42-А

Віта Китаєва,мешканка під'їзду: "Я обрала пару оригіналів картин, які мені подобают... Читати повністю