Під забудову віддають землю в Дніпровському районі

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 15 травня 2012р. 18:17

Земельна комісія Київради рекомендує дозволити розробити проект землеустрою для передачі двох земельних ділянок в Дніпровському районі, які зараз належать київській громаді.

Так, на землю з... Читати повністю

До вечора оминайте проспект Бажана

Маша Землянська, Свiдомо, 15 травня 2012р. 10:43

До десятої вечора «Київавтодор» перекриє рух на проспекті Бажана.

На ділянці від Південного мосту до Дніпровської набережної працюватиме по одній полосі в кожен бік.

Читати повністю

Стрибніть у вільне падіння

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 15 травня 2012р. 10:42

Відчуйте себе птахом, що стрімко шугає в блакитному просторі неба… Або принаймі каменем, який жбурнули зі скелі. Для цього потрібно лише стрибнути з парашутом або мотузкою. Це і заряд неповт... Читати повністю

КПІ знову став найкращим ВНЗ країни

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 травня 2012р. 10:25

Київський політехнічний інститут знову визнали кращим вищим навчальним закладом країни.

Такі дані оприлюднено у рейтингу «Компас», котрий збирає відгуки студентів, викладачів і... Читати повністю

Приходьте під Раду відстоювати українську мову

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 травня 2012р. 9:30

Громадянський рух "Відсіч" о 13:30 проведе акцію протесту проти законопроекту "Про засади державної мовної політики" під ст... Читати повністю

Bon Prix обіцяє бонуси за довге повернення грошей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2012р. 14:35

Після того, як "Свідомо" надіслало до компанії Bon Prix, що займається продажем одягу через Інтернет і каталоги, списки клієнтів, Читати повністю

МОН досі не запустило електронний вступ у ВНЗ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2012р. 14:25

Державне підприємство "Інфоресурс", що підпорядковується Міністерству освіти, досі не запустило Інтернет-сервіс "Електронний вступ" для подачі заяв абітурієнтів в університети.

Жоден з розр... Читати повністю

Кияни вимагають

Єгор Соболєв, Свiдомо, 14 травня 2012р. 14:19

Системні вимоги, які захисники міста висунули після битви за Андріївський узвіз

ПОВЕРНУТИ РОЗДЕРИБАНЕНУ ЗЕМЛЮ!

Прозора ревізія на предмет зако... Читати повністю

Чеський центр запрошує на нічні читання

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 14 травня 2012р. 12:17

В середу, 16 травня, в Київському національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця", що по вулиці Госпітальна, 24А, відбудеться акція «Ніч літератури».

Читати повністю

Знайомтесь з героєм: адвокат з прокурорів

Тетяна Печончик, (вiд читачiв), 14 травня 2012р. 11:31

"Безплатний адвокат гірший за прокурора?" Харків’янин Сергій Медведєв щодня на власному прикладі спростовує цю популярну приказку. 

Читати повністю

Сходіть на благодійну акцію

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 12 травня 2012р. 23:31

Хочете допомогти безхатнім тваринкам і не знаєте як? Тоді маєте чудову нагоду відвідати благодійну акцію, а ще й побувати на безкоштовному занятті від клубу бойових мистецтв «Чорний лотос&raq... Читати повністю

У суботу безкоштовно поміряйте тиск та зважтесь

Маша Землянська, Свiдомо, 12 травня 2012р. 6:07

У суботу, 12-го травня на Хрещатику, біля мерії, киян безкоштовно оглядатимуть лікарі.

Бажаючі зможуть визначити рівень фізичного здоров’я, біологічний вік, зробити електрокардіограму... Читати повністю

Як депутати Київради починають працювати на нас

Єгор Соболєв, Свiдомо, 11 травня 2012р. 14:17

- Пропустіть усіх.

- Так охорона просить підпису Гереги.

- Пропустіть під мою відповідальність.

Голова земельної комісії Київради Анатолій Шевченко сама чемність. При знайом... Читати повністю

Сходіть на благодійний рок-концерт

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 11 травня 2012р. 10:46

12 травня о 20:00, в "Underground Music Hall" відбудеться благодійний рок-концерт "Допомогти так просто!". Виступатимуть гурти «Колір Ночі», «SWEETLO» та «Восьмий День... Читати повністю