Святкуйте шкільний випускний на Контрактовій площі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 травня 2012р. 10:36

У суботу - в день, коли в Києві пройдуть випускні бали в школах - на Контрактовій буде святкування.

Почнеться воно о 15-й, з виступів екстремалів. Організатори обіцяють унікальні... Читати повністю

Подивіться на Японію в живописі

Катерина Сорокопуд, (вiд читачiв), 11 травня 2012р. 10:36

Вишневий цвіт 
Бентежить нам серця 
Мабуть тому,
Що він також не знає 
Ні долі власної, ні власного кінця
              &n...
Читати повністю

Сходіть на відкриття "Вівтару націй" біля Софії

Софія Кущ, Свiдомо, 10 травня 2012р. 14:05

У п'ятницю, 11 травня, на Софіївскій площі відкриють арт-інсталяцію Оксани Мась "Вівтар націй". Її висота буде 22 метри, ширина 38 метрів. І це тільки частина задуманого худо... Читати повністю

Віддайте непрацюючі батарейки на утилізацію

Маша Землянська, Свiдомо, 10 травня 2012р. 13:27

Якщо не знаєте куди подіти непрацюючі батарейки - везіть їх на Кіквідзе, 26. Здати їх можна щодня з дев'ятої ранку до сьомої вечора. Причому безкоштовно.

Чому Читати повністю

Їдьте тролейбусом "Кадетський гай-Дегтярівська"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 травня 2012р. 11:39

Тролейбусний маршрут №21, що курсує від Кадетського гаю до Дегтярівської, поновлено.

Кілька років тому його скасували і пустили маршрутки. Зараз доволі популярний серед... Читати повністю

З п’ятниці приходьте дивитись на Євро кубок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 травня 2012р. 11:23

У п’ятницю, о 19-й на Майдані Незалежності виставлять кубок, котрий отримують всі команди-переможці Чемпіонату Європи з футболу.

Для всіх, хто прийде подивитися на кубок Анрі Делоне (... Читати повністю

Чи справді Воля-Кабель маніпулює трафіком

Маша Землянська, Свiдомо, 10 травня 2012р. 10:49

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на популярні товари та послуги. До нас звернувся Ігор Пікінер, який скаржиться на телевізійний і інтернет провайдер «Воля-Кабель».... Читати повністю

МОН обіцяє більше держзамовлення на бакалаврів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 травня 2012р. 10:25

Міносвіти пообіцяло дати абітурієнтам 127 тисяч бюджетних місць у вищих навчальних закладах країни - на 20 тисяч більше, ніж минулого року.

При орієнтовній кількості вступників 350 тисяч, ц... Читати повністю

Дитяча афіша на 12-13 травня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 10 травня 2012р. 0:53

Я і надалі залишаюсь прихильницею відпочинку з дітьми на свіжому повітрі, тому радію, що таких місць стає більше. Цього тижня відкрила свій новий сезон Читати повністю

“Їжте прапор!”. В Одесі ЧорКом висміяв владу

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 9 травня 2012р. 20:38

Сьогодні, 9 травня, на вулицях Одеси з'явилися наліпки приурочені до Дня перемоги, в яких висловлювалося невдоволення щорічним підняттям у цей день червоного прапору.

Акцію провів Чорни... Читати повністю

Послухайте вірші за дітей

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 8 травня 2012р. 16:00

Поэты с ножами
Идут по улицам.
Режут пространство
Читати повністю

Мати запорізьких паламарів просить захисту.

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 8 травня 2012р. 13:02

 

Вчора, 7-го травня 2012 року, о 12.00, під стінами Адміністрації Президента України Асоціація захисту прав громадян України провела акцію протесту. Учасники акції звернулися до Прези... Читати повністю

Безкоштовно сходіть на екскурсію старим Києвом

Софія Кущ, Свiдомо, 8 травня 2012р. 10:58

А ви знаєте, де був перший київський віадук? Ні? Тоді маєте чудову нагоду безкоштовно не тільки дізнатися, але й побачити.

Петро Тестов та Володимир Дмитренко – екс... Читати повністю

У середу не їдьте в центр машиною

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 травня 2012р. 10:31

Через святкування Дня перемоги, у середу буде перекрито всі центральні вулиці міста.

Так, перекриють такі вулиці:

 - із 08:00 і до завершення заходів... Читати повністю

Поверніть свої гроші за товари з Bon Prix

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 травня 2012р. 9:57

Компанія Bon Prix, що займається продажем одягу через журнали-каталоги і мережу Інтернет, і на яку "Свідомо" поскаржилося одразу декілька клієнт... Читати повністю