Приходьте під Раду відстоювати українську мову

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 травня 2012р. 9:30

Громадянський рух "Відсіч" о 13:30 проведе акцію протесту проти законопроекту "Про засади державної мовної політики" під ст... Читати повністю

Bon Prix обіцяє бонуси за довге повернення грошей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2012р. 14:35

Після того, як "Свідомо" надіслало до компанії Bon Prix, що займається продажем одягу через Інтернет і каталоги, списки клієнтів, Читати повністю

МОН досі не запустило електронний вступ у ВНЗ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2012р. 14:25

Державне підприємство "Інфоресурс", що підпорядковується Міністерству освіти, досі не запустило Інтернет-сервіс "Електронний вступ" для подачі заяв абітурієнтів в університети.

Жоден з розр... Читати повністю

Кияни вимагають

Єгор Соболєв, Свiдомо, 14 травня 2012р. 14:19

Системні вимоги, які захисники міста висунули після битви за Андріївський узвіз

ПОВЕРНУТИ РОЗДЕРИБАНЕНУ ЗЕМЛЮ!

Прозора ревізія на предмет зако... Читати повністю

Чеський центр запрошує на нічні читання

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 14 травня 2012р. 12:17

В середу, 16 травня, в Київському національному історико-архітектурному музеї "Київська фортеця", що по вулиці Госпітальна, 24А, відбудеться акція «Ніч літератури».

Читати повністю

Знайомтесь з героєм: адвокат з прокурорів

Тетяна Печончик, (вiд читачiв), 14 травня 2012р. 11:31

"Безплатний адвокат гірший за прокурора?" Харків’янин Сергій Медведєв щодня на власному прикладі спростовує цю популярну приказку. 

Читати повністю

Сходіть на благодійну акцію

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 12 травня 2012р. 23:31

Хочете допомогти безхатнім тваринкам і не знаєте як? Тоді маєте чудову нагоду відвідати благодійну акцію, а ще й побувати на безкоштовному занятті від клубу бойових мистецтв «Чорний лотос&raq... Читати повністю

У суботу безкоштовно поміряйте тиск та зважтесь

Маша Землянська, Свiдомо, 12 травня 2012р. 6:07

У суботу, 12-го травня на Хрещатику, біля мерії, киян безкоштовно оглядатимуть лікарі.

Бажаючі зможуть визначити рівень фізичного здоров’я, біологічний вік, зробити електрокардіограму... Читати повністю

Як депутати Київради починають працювати на нас

Єгор Соболєв, Свiдомо, 11 травня 2012р. 14:17

- Пропустіть усіх.

- Так охорона просить підпису Гереги.

- Пропустіть під мою відповідальність.

Голова земельної комісії Київради Анатолій Шевченко сама чемність. При знайом... Читати повністю

Сходіть на благодійний рок-концерт

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 11 травня 2012р. 10:46

12 травня о 20:00, в "Underground Music Hall" відбудеться благодійний рок-концерт "Допомогти так просто!". Виступатимуть гурти «Колір Ночі», «SWEETLO» та «Восьмий День... Читати повністю

Святкуйте шкільний випускний на Контрактовій площі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 травня 2012р. 10:36

У суботу - в день, коли в Києві пройдуть випускні бали в школах - на Контрактовій буде святкування.

Почнеться воно о 15-й, з виступів екстремалів. Організатори обіцяють унікальні... Читати повністю

Подивіться на Японію в живописі

Катерина Сорокопуд, (вiд читачiв), 11 травня 2012р. 10:36

Вишневий цвіт 
Бентежить нам серця 
Мабуть тому,
Що він також не знає 
Ні долі власної, ні власного кінця
              &n...
Читати повністю

Сходіть на відкриття "Вівтару націй" біля Софії

Софія Кущ, Свiдомо, 10 травня 2012р. 14:05

У п'ятницю, 11 травня, на Софіївскій площі відкриють арт-інсталяцію Оксани Мась "Вівтар націй". Її висота буде 22 метри, ширина 38 метрів. І це тільки частина задуманого худо... Читати повністю

Віддайте непрацюючі батарейки на утилізацію

Маша Землянська, Свiдомо, 10 травня 2012р. 13:27

Якщо не знаєте куди подіти непрацюючі батарейки - везіть їх на Кіквідзе, 26. Здати їх можна щодня з дев'ятої ранку до сьомої вечора. Причому безкоштовно.

Чому Читати повністю