Приходьте мітингувати проти "панятій" в освіті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 травня 2012р. 15:06

У вівторок активісти "Прямої дії" мітингуватимуть під стінами Міністерства освіти на проспекті Перемоги.

Вони переконують - окрем... Читати повністю

Дізнайтесь про знижки на ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 7 травня 2012р. 13:33

Якщо Ви маєте карту киянина - купуйте ліки в аптеках Фармація зі знижками.

До переліку ліків зі знижкою увійшли 52 препарати:... Читати повністю

Чи справді Bon Prix не повертає гроші за одяг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 травня 2012р. 11:29

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на популярні товари та послуги. Цього разу одразу дві жінки написали нам скаргу на популярний магазин одягу Бон Прікс, котрий висилає речі пош... Читати повністю

Багатоповерхівку будують впритул до садочка

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 5 травня 2012р. 14:59

Зранку на Позняках відбулось одразу два мітинги коло будівництва двадцяти п’яти поверхового будинку за адресою вул. Ревуцького, 7-в.

Місцеві жителі виступають проти забудови, оскільки... Читати повністю

У сутичці в парку Перемоги постраждав журналіст

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 4 травня 2012р. 20:13

Близько 17.00 група молодих людей напала на будівництво церкви Московського патріархату в парку Перемоги на Дарниці. Вони руйнували будиночок робітників і тимчасову капличку. Також при цьому були п... Читати повністю

Сьогодні рушайте за тортом на Троєщину

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2012р. 13:30

Деснянський район вирішив зробити своїм школярам-випускникам подарунок.

О 18-й на майданчику біля кінотеатру "Флоренція" почнеться концерт. Обіцяють зірок української естради, але кого саме... Читати повністю

Контролюйте гроші за мобільні та інтернет послуги

Маша Землянська, Свiдомо, 4 травня 2012р. 12:17

Кабінет міністрів прибрав умову відмикати абонентів мобільного зв'язку (стаття №36), теле та інтернет користувачів, якщо на їхньому... Читати повністю

Сходіть подивитися фото у "Своїй кімнаті"

Софія Кущ, Свiдомо, 4 травня 2012р. 11:26

Центр візуальної культури переїхав у кінотеатр "Жовтень" і відмітив це відкриттям фотопроекту Євгенії Бєлорусець "Своя кімната". 

Це виставка про непросте повсякде...
Читати повністю

Вшануй пам'ять рідних, а не святкуй 9 травня!

Олег Слабоспицький, (вiд читачiв), 4 травня 2012р. 2:02

Будучи школярем, я завжди із захопленням чекав травневих свят. У свідомості одразу виринали купа вихідних, мандрівки до бабусі з дідусем та відчуття суцільного свята. Зранку 9 травня вся сім'я сіда... Читати повністю

До Дня перемоги минайте Дніпровську набережну

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 травня 2012р. 17:10

Через ремонтні роботи протягом тижня буде перекрито ряд доріг біля Дніпровської набережної і Харківської площі.

Так, 4 і 5 травня з 8 ранку до 10 вечора буде перекрито ділянку від Південног... Читати повністю

Анонс пікетування Адміністрації Президента.

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 3 травня 2012р. 15:33


7 травня 2012 року об 12.00 Асоціація захисту прав громадян України проведе пікетування Адмін... Читати повністю

Заплануйте на суботу прибирання свого двору

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 травня 2012р. 11:37

Пора суботників і загальноміських прибирань продовжується і в суботу кияни знову візьмуться за граблі та лопати.

Акція "За чисте довкілля" - якраз в День довкілля - суто волонтерська. Є кіл... Читати повністю

Не станьте жертвою кредитної афери

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 3 травня 2012р. 10:55

До "Свідомо" звернувсяВіталій Анатолійович Барабей, який стверджує, що його ошукали «Експобанк» і ТОВ «Авто Бізнес-Україна». Ми вирішили розібратись в ситу... Читати повністю

Київміскбуд і скалочка, інвестиції у похорон міста