Обирайте кращого художника "Виставки в під'їзді"

Софія Кущ, Свiдомо, 1 червня 2012р. 10:56

Цілий рік у київські під`їзди приходило мистецтво. 10 молодих художників прийняли божевільну пропозицію "Свідомо" і виставили свої картини на сходових клітинах звичайних будинків. Почали з Троєщини... Читати повністю

Невідомі вночі захопили Гостинний двір

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 червня 2012р. 10:13

Приблизно о першій ночі група молодих людей у спортивних костюмах увірвалася у Гостинний двір і виштовхала активістів, що чергували тут, за межі Двору.

За повідомленням одного з організатор... Читати повністю

На Гостинному грають і співають

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 31 травня 2012р. 22:58

Навколо багаття сидить гурт людей і співає старих добрих «Братів Гадюкіних» під одразу чотири гітари. Таке враження, ніби ти в туристичному поході десь в Карпатах, а не в центрі Києва н... Читати повністю

«Юнісеф» влаштувало євро для дітей.

Arestarkhov Jaroslav, (вiд читачiв), 31 травня 2012р. 16:55

«Рука допомоги дітям» всесвітньо відомої організації «Юнісеф» провела футбольне змагання серед дітей, що потребують фінансової та моральної  допомоги.

Читати повністю

На час Євро перекриють метро і центральні вулиці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2012р. 15:02

Слідом за Хрещатиком, що з кінця травня і до початку липня перекритий для автівок і став пішохідною і фан-зоною, під Євро-2012 закриються центральні станції метро.

Так, за повідомленням пре... Читати повністю

Дивіться мистецькі посиденькі у прямому ефірі

Софія Кущ, Свiдомо, 31 травня 2012р. 14:06

У четвер, 31 травня, дивіться мистецькі посиденьки "Двірники" наживо. Початок о 20-тій. 

Гості другої передачі "Двірники" — музиканти різножанрові: рок-г... Читати повністю

Активісти нагородили премією сигаретного лобіста

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 31 травня 2012р. 13:54

У четвер зранку біля Кабміну протитютюнові активісти відзначили антипремією «Marlboro Man» Валерія П’ятницького – уповноваженого з питань європейської інтеграції.

Читати повністю

Анонс подій на 1 червня

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 31 травня 2012р. 11:46

Сьомий день оголошується днем дитини.

Програма заходів:

15.00 - Українські народні танці для дітей (і не тільки!) - грає та співає Ілля Фетисов "Божичи"
Прац... Читати повністю

Підтримайте окупацію Гостинного двору

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 31 травня 2012р. 11:31

«Я не визнаю режим, який існує не тільки тут, а й в Україні. Ці люди є бандитами, вони не є легітимними представниками народу. Тому я взяв на себе відповідальність відкрити це місце і дати ки... Читати повністю

Подивіться на кіношне бачення казки братів Грімм

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2012р. 11:30

"Одного дня серед зими, коли надворі сипав сніг, як біле пір'я, королева сиділа біля вікна й вишивала. Рама у вікні була з чорного дерева, і сніг проти неї здавався ще білішим. Задивилася королева... Читати повністю

У четвер нагороджуймо лобістів тютюну антипремією

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2012р. 16:23

31-го травня, у четвер о 10.30 ранку під стінами Кабінету міністрів, що на Грушевського, 12/2, міжнародна організація The Network for Accountability of To... Читати повністю

Як на Гостинному Архипенко гостював

Софія Кущ, Свiдомо, 30 травня 2012р. 15:38

У Гостинному дворі продовжується "культурна окупація". У середу, 30 травня, активісти руху "Простір свободи" разом з киянами відзначили тут... Читати повністю

Ланки корупційних схем МОН фінансуватиме бюджет

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 травня 2012р. 14:54

Чотири видавництва, що протягом останнього року були ланками в комерційних бізнес-схемах Міністерства освіти, отримали державне фінансування за програмою "Українська книга". 

Читати повністю

Подивіться на пороки суспільства в театрі Колесо

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 30 травня 2012р. 13:05

Що станеться з маленькою стрекозою, якщо вона все літо байдикуватиме, в той час як мурашка запасатиме припаси на зиму? Звісно, вона потрапить в сексуальне рабство до мурашки за харчі.

Це од... Читати повністю