На гостинному дворі почали бурити

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 27 квітня 2012р. 17:59

У дворі Гостинного двору, який Київрада під торгівельно-офісний центр зі стоянкою, почала роботу бурова машина геодезистів.  Мета - взяти проби грунту для реконструкції. Втім, коли туди прибул... Читати повністю

Сходіть подивитися на виставку тюльпанів

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 27 квітня 2012р. 15:46

Вже з 28 квітня кияни та гості столиці зможуть відвідати « Другу міську виставку тюльпанів», яка відбудеться на Співочому полі. Окрім показу яскравих квітів організатори обіцяють влашту... Читати повністю

Подивіться поетичну виставу в театрі «Сузір’я»

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 27 квітня 2012р. 10:36

Що відчуваєш ти, ідучи вечірніми вулицями Києва і згадуючи щасливі миті втраченого кохання? Є ліхтарі, кафе, дахи, тихі паркові алеї, криві бруковані вулички, які мають неповторне значення, зрозумі... Читати повністю

Новий випадок побиття міліцією активіста

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 26 квітня 2012р. 19:25

Коридор лікарні швидкої медичної допомоги. Біля стінки стоїть ліжко на якому згорнувшись клубком лежить молодий хлопець і трясеться. Цей молодик — активіст громадської організації "Креативна... Читати повністю

На Пейзажній алеї вирішили не будувати

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 26 квітня 2012р. 17:29

Київрада припинила право користування землею на перетині провулка Десятинного та Пейзажної алеї Міністерством закордонних справ України.

Це сталось завдяки рішенню Окружного адмі... Читати повністю

У суботу приходьте на новий культфестиваль

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 квітня 2012р. 16:30

У суботу в «Київській фортеці» на Госпітальній стартує новий культурний фестиваль.

Організатори – «Київська фортеця», Чеський центр та Польський інститут &ndas... Читати повністю

Спілкуйтесь дешевше і без спаму

Маша Землянська, Свiдомо, 26 квітня 2012р. 16:20

Нові правила зв'язку скасували плату за з`єднання при розмовах по мобільному. До того ж, абонент інтернету, мобільного зв`язку чи... Читати повністю

Київрада віддала Гостинний двір під торговий центр

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 26 квітня 2012р. 16:17

Київрада віддала Гостинний двір на Контрактовій площі,4 для реконструкції будівлі під торгівельно-офісний центр зі стоянкою. Тепер памятка архітектури може втратити свій історичний вигляд. Під час... Читати повністю

Усі свята оминайте Південний міст і Григоренка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 квітня 2012р. 16:15

З 8-ї ранку суботи до 22-ї середи автодорожники будуть класти новий асфальт біля проспекту Григоренка і Південного мосту.

Так, за повідомленням "Київавтодору", в суботу буде перекрито ділян... Читати повністю

Як ми потрапили в серце земельного дерібану Києва

Єгор Соболєв, Свiдомо, 26 квітня 2012р. 13:10

- Я взагалі не розумію, хто ви і чому ви сюди прийшли... Анатолій Шевченко, який очолює епіцентр земельного "дерібану" в Київраді - земельну комісію - заскочений нашою появою.

... Читати повністю

Чи справді курси Devclub "грабують" клієнтів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 квітня 2012р. 11:31

До нас звернувся киянин В’ячеслав зі скаргою на курси програмістів Developer Club. Хлопець каже – угода, яку складаєш з ними перед по... Читати повністю

Приходьте відкривати Київ, якого вже нема

Софія Кущ, Свiдомо, 25 квітня 2012р. 17:05

У п'ятницю, 27 квітня, о 19:00 запрошуємо на відкриття виставки в під'їзді у будинку 19-А на вулиці Суворова. Художниця Єлена Кабба Читати повністю

Протягом місяця безкоштовно перевірте серце і очі

Маша Землянська, Свiдомо, 25 квітня 2012р. 12:57

До 23-ого червня кияни можуть безкоштовно перевірити серце, очі та нерви. Місяць у лікарнях проходитиме День здоров’я.

Консультації та медобстеження проходитимуть з дев’ятої ран... Читати повністю

Доєднуйтесь до триденного читання Дон Кіхота

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 квітня 2012р. 11:21

Сьогодні в Національному музеї літератури стартував дивний марафон - читання книги "Дон Кіхот".

З 11-ї ранку середи до 10-ї ранку п'ятниці всі бажаючі (після реєстрації за е-мейлом emb.kiev... Читати повністю