В Сумах пікетували будівлю МВС

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 20 квітня 2012р. 15:15

В п'ятницю, 20 квітня, представники правозахисної організації "Ліга Захисту" пікетували Зарічний відділок міліції в Сумах.

Причиною пікету став напад та пограбування працівниками міліції по... Читати повністю

На вихідних позмагайтесь з кубіком Рубіка

Маша Землянська, Свiдомо, 20 квітня 2012р. 14:26

На вихідних в малому залі будинку культури «КПІ», що на проспекті Перемоги, 37, проходитиме відкритий міжнародний чемпіонат зі швидкісного розв'язання кубика Рубіка «Ukraine Ope... Читати повністю

Підіть на ніч фільмів з Ренатою Літвіновою

Софія Кущ, Свiдомо, 20 квітня 2012р. 14:22

У п'ятницю, 20 квітня, у "Кінопанорамі" буде ніч фільмів з Ренатою Літвіновою.

Вона неповторна. Її можна обожнювати чи ненавидіти, але винятковість - її візитівка. Байдуже ставитися до неї... Читати повністю

В понеділок вимагайте більші штрафи за сміття

Маша Землянська, Свiдомо, 20 квітня 2012р. 13:49

Хочете жити в чистому місті з чистим повітрям? В понеділок, 23-го квітня о 10.30 приходьте під стіни комітетів Верховної Ради, що на Грушевського 18/2, щоб разом з громадськими активістами вим... Читати повністю

Сходіть на міжнародну виставку еко-плакату

Софія Кущ, Свiдомо, 20 квітня 2012р. 12:49

Великий формат, лаконічність, яскрава графіка - інакше це не плакат. Без цих "трьох китів" зникає основне - швидке інформування. Вчора у виставковій залі Інституту проблем сучасного мистецтва... Читати повністю

Сходіть за новими книжками Роздобудько і Іванцової

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 квітня 2012р. 12:27

У суботу о 12-й в "Читайці" на Петрівці відомі письменниці Ірен Роздобудько і Міла Іванцова презентують свої нові книжки.

Роздобудько презентує роман "Якби". Розповідає він про Вероніку Івч... Читати повністю

Подивіться на підводний світ в Українському домі

Софія Кущ, Свiдомо, 20 квітня 2012р. 10:58

В "Українському домі" стартував фестиваль "Срібна акула". Підводні фотографи, оператори, художники постаралися, щоб у нас, гостей, була нагода роздивитися підводний світ планети буквально в деталях... Читати повністю

Знищення дитсадку будівельниками

, (вiд читачiв), 20 квітня 2012р. 10:07

Шановні громадяни – мешканці мікрорайону,

батьки дітей, та небайдуж... Читати повністю

Приходьте на Олімпійський день 21 го квітня

Arestarkhov Jaroslav, (вiд читачiв), 19 квітня 2012р. 21:37

Якщо ти зацікавлений у спорті , любиш змагатися , або просто  активна людина  -  то ми з радістю порадимо де можна гарно провести час та непогано розважитись .

Цієї суботи на... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: Оголосила війну Міносвіті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 квітня 2012р. 10:22

«Це поки те, що ми встигли...Досвіду барикад бракує:)».

Не студент, не громадський активіст, не політик. Барикади почала будувати викладач світової літератури одні... Читати повністю

Дитяча афіша на 21-22 квітня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 19 квітня 2012р. 0:33

Годування дітей, окрім молока, завжди було моєю слабкою ланкою. Ніхто з дітей не рвався першим з*їсти суп або ж овочі, інша справа солодощі. З кожною наступною дитиною намагалася відстежити свої по... Читати повністю

ДЕ ШУКАТИ ПРАВДИ, ЯКЩО ЗАКОН ДЛЯ ОБРАНИХ

, (вiд читачiв), 18 квітня 2012р. 18:40

 

23 квітня о 17:00 відбудеться зустріч з Костянтином УсовимЧитати повністю

Станьте свідком «Останнього дня Ради»

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 18 квітня 2012р. 16:43

У вівторок, 17 квітня, у галереї «Alex Art House» відкрилась виставка однієї картини. «Останній день Ради» - так назвав картину, що вже встигла стати скандальною, невід... Читати повністю

У Києві з'явились звільнювачі місць у траспорті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 квітня 2012р. 16:32

Відтепер просити звільняти місця в громадському транспорті людям похилого віку, жінкам та інвалідам буде спеціальна група молоді. Об'єднана вона у групу "Позитивний рух".

За повідомленням п... Читати повністю

У КМДА відзвітувалися перед "штурмовиками"

Маша Землянська, Свiдомо, 18 квітня 2012р. 16:13

У Київській міській адміністрації відзвітували перед "штурмовиками", як виконуються їхні вимоги.

Заступник голови КМДА по землі та б... Читати повністю