Приходьте на ніч фільмів Кустуріци

Софія Кущ, Свiдомо, 28 квітня 2012р. 14:51

У рамках фесту "Київська фортеця" у суботу, 28 квітня цілу ніч крутитимуть кіно неперевершеного Еміра Кустуріци. Почнеться все о 19 з лекції "Фотографія і кіно" (лектор Ірина Рузіна, організатор це... Читати повністю

Вокаліст ДахаБраха: «Ми озвучуємо «Землю»

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 28 квітня 2012р. 11:20

У квітні Марко Галаневич разом з киянами відстоює право українського кіно на український дубляж, виступає з колегами по ДахаБраха на захист Андріївського узвозу, але так чи інакше музиканти пов... Читати повністю

У суботу разом з друзями поприбирайте своє місто

Маша Землянська, Свiдомо, 27 квітня 2012р. 22:49

У суботу, 28-го квітня візьміть пакунки для сміття, рукавички, побільше друзів та долучайтесь до акції «Зробімо Україну чистою».

... Читати повністю

Подивіться живописні "Сни океану"

Катерина Сорокопуд, (вiд читачiв), 27 квітня 2012р. 18:26

Побувати в Індії і при цьому не виїжджати з Києва? Запросто! Достатньо лише прийти до затишної галереї «Мистецька збірка», в якій відсьогодні виставка Володимира Подлевського «Сни... Читати повністю

На гостинному дворі почали бурити

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 27 квітня 2012р. 17:59

У дворі Гостинного двору, який Київрада під торгівельно-офісний центр зі стоянкою, почала роботу бурова машина геодезистів.  Мета - взяти проби грунту для реконструкції. Втім, коли туди прибул... Читати повністю

Сходіть подивитися на виставку тюльпанів

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 27 квітня 2012р. 15:46

Вже з 28 квітня кияни та гості столиці зможуть відвідати « Другу міську виставку тюльпанів», яка відбудеться на Співочому полі. Окрім показу яскравих квітів організатори обіцяють влашту... Читати повністю

Подивіться поетичну виставу в театрі «Сузір’я»

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 27 квітня 2012р. 10:36

Що відчуваєш ти, ідучи вечірніми вулицями Києва і згадуючи щасливі миті втраченого кохання? Є ліхтарі, кафе, дахи, тихі паркові алеї, криві бруковані вулички, які мають неповторне значення, зрозумі... Читати повністю

Новий випадок побиття міліцією активіста

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 26 квітня 2012р. 19:25

Коридор лікарні швидкої медичної допомоги. Біля стінки стоїть ліжко на якому згорнувшись клубком лежить молодий хлопець і трясеться. Цей молодик — активіст громадської організації "Креативна... Читати повністю

На Пейзажній алеї вирішили не будувати

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 26 квітня 2012р. 17:29

Київрада припинила право користування землею на перетині провулка Десятинного та Пейзажної алеї Міністерством закордонних справ України.

Це сталось завдяки рішенню Окружного адмі... Читати повністю

У суботу приходьте на новий культфестиваль

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 квітня 2012р. 16:30

У суботу в «Київській фортеці» на Госпітальній стартує новий культурний фестиваль.

Організатори – «Київська фортеця», Чеський центр та Польський інститут &ndas... Читати повністю

Спілкуйтесь дешевше і без спаму

Маша Землянська, Свiдомо, 26 квітня 2012р. 16:20

Нові правила зв'язку скасували плату за з`єднання при розмовах по мобільному. До того ж, абонент інтернету, мобільного зв`язку чи... Читати повністю

Київрада віддала Гостинний двір під торговий центр

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 26 квітня 2012р. 16:17

Київрада віддала Гостинний двір на Контрактовій площі,4 для реконструкції будівлі під торгівельно-офісний центр зі стоянкою. Тепер памятка архітектури може втратити свій історичний вигляд. Під час... Читати повністю

Усі свята оминайте Південний міст і Григоренка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 квітня 2012р. 16:15

З 8-ї ранку суботи до 22-ї середи автодорожники будуть класти новий асфальт біля проспекту Григоренка і Південного мосту.

Так, за повідомленням "Київавтодору", в суботу буде перекрито ділян... Читати повністю

Як ми потрапили в серце земельного дерібану Києва

Єгор Соболєв, Свiдомо, 26 квітня 2012р. 13:10

- Я взагалі не розумію, хто ви і чому ви сюди прийшли... Анатолій Шевченко, який очолює епіцентр земельного "дерібану" в Київраді - земельну комісію - заскочений нашою появою.

... Читати повністю