Підіть на нову виставку Анни Криволап

Катерина Сорокопуд, (вiд читачiв), 25 квітня 2012р. 10:50

Картини Ані бачили Німеччина, Туреччина, Нідерланди та Грузія. І вже вдруге за останні 2 роки галерея "Триптих Арт" відкриває її виставку тут. За словами її батька, теж художника Анатолія Криволапа... Читати повністю

Сходіть на презентацію книги про Вацлава Гавела

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 24 квітня 2012р. 15:32

Завтра о 18:00 в книгарні "Є", що на Золотих Воротах (вул. Лисенка, 3) відбудеться презентація книги "Дисидент Вацлав Гавел" чеського журналіста-письменника Даніеля Кайзера.

Презентацію про... Читати повністю

У середу безкоштовно пройдіть медогляд

Маша Землянська, Свiдомо, 24 квітня 2012р. 15:14

У середу, 25-го квітня в лікарні №1, що на Харківському шосе, 121, безкоштовно лікарі оглядатимуть чорнобильців. Пройти медогляд можна з дев'ятої ранку до третьої дня.

Дізнатися більше можн... Читати повністю

Відсьогодні купуйте нову збірку віршів Жадана

Христина Риженко, (вiд читачiв), 24 квітня 2012р. 13:15

«Книга - це шансон з людським обличчям»

Такими словами відомий письменник Сергій Жадан розпочав презентацію своєї нової збірки віршів «Вогнепальні й ножові». Ця... Читати повністю

Міносвіти частково вдовольнило "бунт вчителів"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 квітня 2012р. 12:39

Зреагувавши на бунт вчителів світової літератури, Міністерство освіти подало для громадського обговорення оновлений проект програми для учні... Читати повністю

Разом з кіногероями боріться за український дубляж

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 квітня 2012р. 12:17

У середу, 25 квітня, об 11-й активісти громадянського руху "Відсіч" прийдуть до Державного агенства з питань кіно вимагати українського дубляжу іноземних фільмів. 

Обіцяють прийти не с... Читати повністю

Зробимо Україну чистою 28 квітня!

Книжковий магазин "ЧИТАЙКА", (вiд читачiв), 24 квітня 2012р. 12:16

Геніальний французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері написав чудову річ: «Встав зранку, вмився, привів у порядок себе – і відразу ж приведи в порядок свою планету». З роками... Читати повністю

Приводьте дітей погратися з роботами

Віталій Філоненко, (вiд читачiв), 24 квітня 2012р. 10:56

Насправді, Євро стартує не у червні, як ми того всі чекаємо, а трохи раніше – 28 квітня. І не на оновлених стадіонах-гігантах, а в Палаці спорту. А футболісти, які візьмуть в ньому участь, не... Читати повністю

Дитяча афіша на 28-29 квітня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 23 квітня 2012р. 13:19

Вперше відчула внутрішній супротив робити афішу. Починається «дачний» період, і найціннішою розвагою для маленьких киян стає чисте весняне повітря, яке у місті рідко зустрінеш. Для тих,... Читати повністю

Сходіть на презентацію нової збірки віршів Жадана

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 квітня 2012р. 13:08

Сьогодні о 19-й в книгарні "Є" на Лисенка відомий письменник Сергій Жадан презентуватиме нову збірку вірші "Вогнепальні й ножові".

Темні справи і невірні шляхи, бійці і біженці, агітатори і... Читати повністю

Зустріньте письменницький автопробіг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 квітня 2012р. 11:25

Якщо за сорок хвилин біля своєї домівки Ви побачите дивну автоколону з горбатим "Запорожцем" зеленого кольору на чолі - не дивуйтеся. Це письменники святкуватимуть Всесвітній день книги.

Читати повністю

Знайомтесь з героями: Допомагають сиротам

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 23 квітня 2012р. 10:22

Спілкувалися Ілона Воронцова і Христина Риженко

Саша Сервецька, студентка 2 курсу київського політеху любить читати об'яви, кататися на тролейбусі, шукати ексклюзив на... Читати повністю

Кияни знову вийшли захищати Андріївський узвіз

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 21 квітня 2012р. 15:45

В суботу, 21 квітня, небайдужі кияни вдруге вийшли на захист Андріївського узвозу. Перша схожа акція відбулася близько двох тижнів назад, коли стало відомо, що за ініціативи Рената Ахметова бу... Читати повністю

Подивіться на раритетні авто

Катерина Сорокопуд, (вiд читачiв), 20 квітня 2012р. 17:04

«Агент 007», «Таксі-4», «Ангели Чарлі», «Тачки». Авто з цих кіношедеврів вже стали легендами, про які мріють і дорослі, і малі. До 22 квітня всі ці а... Читати повністю

Захисники Києва, єднаймося:)

Єгор Соболєв, Свiдомо, 20 квітня 2012р. 16:18

Якщо Ви знаєте про нову зустріч тих, хто повстав проти руйнування Андріївського, зауважте, що її перенесено на Михайлівську площу. Так багато людей Читати повністю