У Києві реєструватимуть усі українські авто

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 19 червня 2012р. 17:03

З середи, 20 червня власники транспортних засобів зможуть зареєструвати своє авто незалежно від прописки та проживання. Це стосується і заміни посвідчень водія. Читати повністю

ЭКСПЕРТИЗОЙ ПО ЭКСПЕРТИЗЕ

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 19 червня 2012р. 14:51

(в «деле пономарей» прокурор и суд вновь явили див... Читати повністю

Об’їжджайте марш шведів

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 19 червня 2012р. 14:35

Уже втретє шведські вболівальники пройдуть маршем вулицями столиці. Йтимуть  футбольні фанати від площі Лесі України до «Олімпійського», де сьогодні о 21:45 збірна Швеції гратиме з... Читати повністю

Попросіть з хворими у депутатів гроші на ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 19 червня 2012р. 14:07

У середу, 20-го червня під Верховною Радою хворі на гепатит, СНІД, туберкульоз разом з громадськими активістами проситимуть депутатів поділитися грішми. Усіх, хто хоче приєднатися, чекатимуть з дес... Читати повністю

Азаров чекає на дитячу лікарню влітку 2013

Маша Землянська, Свiдомо, 19 червня 2012р. 13:28

Микола Азаров сподівається, що новий корпус у дитячій лікарні Охматдит запрацює у літку 2013-го року. І замість 18-ти тисяч маленьких пацієнтів, зможе лікувати більше 27-ми.

"Робітники обіц... Читати повністю

Забудовники захопили народну галерею у Гостинному

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 19 червня 2012р. 13:04

У понеділок, 18 червня, близько 18.00 відкрита у Гостинному дворі громадськими активістами виставка «Мистецтво у вигнанні», була захоплена представником забудовника за сприяння міл... Читати повністю

Промаршируйте Хрещатиком першим маршем за збірну

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 19 червня 2012р. 12:50


Марші шведів та голландців перед іграми їхніх збірних стали справою, яку хочеться наслідувати. О 17:00 Ви можете приєднатися до перших вболівальників української збірної, які зроблять це на Х...
Читати повністю

У вівторок перекриють дороги через марш шведів

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 18 червня 2012р. 19:10

 

 

19 червня колона вболівальників збірної Швеції пройде маршем центральними вулицями Києва. Через це з 13:30 до 19:15 в обох напрямках буде перекрито рух на бульварі Лес... Читати повністю

Подзвоніть міністру юстиції

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 18 червня 2012р. 18:57

19 червня, у вівторок,  міністр юстиції Лавринович відповідатиме на дзвінки.


З 14: 00 до 16: 00 всі охочі зможуть звернутися зі скаргами та пропозиціями до міністра за телефоном... Читати повністю

Підтримайте національну збірну

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 18 червня 2012р. 15:43

У вівторок  19 червня на підтримку національної збірної у матчі проти Англії Хрещатиком пройде парад українських вболівальників.

Організатори фан-зони запрошують усіх взяти участь у ць... Читати повністю

Дізнайтеся, скільки лісу хочуть вкрасти у киян

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 18 червня 2012р. 14:45

У середу 20-го червня, о 15:00 під Апеляційним судом України відбудеться акція на захист Святошинського лісу. 

Організатори закликають громадських активістів та усіх... Читати повністю

Попов: міські вбиральні для всіх

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 18 червня 2012р. 14:34

Олександр Попов повідомив, що КМДА штрафуватиме всіх, хто справлятиме нужду в несанкціонованих місцях і іноземці не будуть виключенням. «Я вважаю, що це явище є не нормальним і особисто дават... Читати повністю

Фан-зону на Хрещатику розширять до Бесарабки

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 18 червня 2012р. 13:33

Фан-зону на Хрещатику планують розширити до Бессарабки. Про це повідомляє прес-служба столичної мерії.

 У зв’язку з підвищеною активністю футбольних уболівальників організатори п... Читати повністю

Что толку спорить мне с быком!?

, (вiд читачiв), 18 червня 2012р. 12:55

   Какое справедливое правосудие может быть у даунов!?

"Что толку спорить мне с быком,

 Его не убедить словами, а он уж,

Если не докажет языком,

Так у... Читати повністю

Бровари – як розплідник будівельних шахраїв

Юрій Кравець, (вiд читачiв), 18 червня 2012р. 12:47

Бровари – ще донедавна місто, яке можна було сміливо назвати таким, що розвивалося інтенсивними темпами у галузі будівництва. Всі плескали у долоні і не могли нарадітися від такого прогресу.... Читати повністю