Знайомтесь з героями: Допомагають сиротам

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 23 квітня 2012р. 10:22

Спілкувалися Ілона Воронцова і Христина Риженко

Саша Сервецька, студентка 2 курсу київського політеху любить читати об'яви, кататися на тролейбусі, шукати ексклюзив на... Читати повністю

Кияни знову вийшли захищати Андріївський узвіз

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 21 квітня 2012р. 15:45

В суботу, 21 квітня, небайдужі кияни вдруге вийшли на захист Андріївського узвозу. Перша схожа акція відбулася близько двох тижнів назад, коли стало відомо, що за ініціативи Рената Ахметова бу... Читати повністю

Подивіться на раритетні авто

Катерина Сорокопуд, (вiд читачiв), 20 квітня 2012р. 17:04

«Агент 007», «Таксі-4», «Ангели Чарлі», «Тачки». Авто з цих кіношедеврів вже стали легендами, про які мріють і дорослі, і малі. До 22 квітня всі ці а... Читати повністю

Захисники Києва, єднаймося:)

Єгор Соболєв, Свiдомо, 20 квітня 2012р. 16:18

Якщо Ви знаєте про нову зустріч тих, хто повстав проти руйнування Андріївського, зауважте, що її перенесено на Михайлівську площу. Так багато людей Читати повністю

В Сумах пікетували будівлю МВС

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 20 квітня 2012р. 15:15

В п'ятницю, 20 квітня, представники правозахисної організації "Ліга Захисту" пікетували Зарічний відділок міліції в Сумах.

Причиною пікету став напад та пограбування працівниками міліції по... Читати повністю

На вихідних позмагайтесь з кубіком Рубіка

Маша Землянська, Свiдомо, 20 квітня 2012р. 14:26

На вихідних в малому залі будинку культури «КПІ», що на проспекті Перемоги, 37, проходитиме відкритий міжнародний чемпіонат зі швидкісного розв'язання кубика Рубіка «Ukraine Ope... Читати повністю

Підіть на ніч фільмів з Ренатою Літвіновою

Софія Кущ, Свiдомо, 20 квітня 2012р. 14:22

У п'ятницю, 20 квітня, у "Кінопанорамі" буде ніч фільмів з Ренатою Літвіновою.

Вона неповторна. Її можна обожнювати чи ненавидіти, але винятковість - її візитівка. Байдуже ставитися до неї... Читати повністю

В понеділок вимагайте більші штрафи за сміття

Маша Землянська, Свiдомо, 20 квітня 2012р. 13:49

Хочете жити в чистому місті з чистим повітрям? В понеділок, 23-го квітня о 10.30 приходьте під стіни комітетів Верховної Ради, що на Грушевського 18/2, щоб разом з громадськими активістами вим... Читати повністю

Сходіть на міжнародну виставку еко-плакату

Софія Кущ, Свiдомо, 20 квітня 2012р. 12:49

Великий формат, лаконічність, яскрава графіка - інакше це не плакат. Без цих "трьох китів" зникає основне - швидке інформування. Вчора у виставковій залі Інституту проблем сучасного мистецтва... Читати повністю

Сходіть за новими книжками Роздобудько і Іванцової

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 квітня 2012р. 12:27

У суботу о 12-й в "Читайці" на Петрівці відомі письменниці Ірен Роздобудько і Міла Іванцова презентують свої нові книжки.

Роздобудько презентує роман "Якби". Розповідає він про Вероніку Івч... Читати повністю

Подивіться на підводний світ в Українському домі

Софія Кущ, Свiдомо, 20 квітня 2012р. 10:58

В "Українському домі" стартував фестиваль "Срібна акула". Підводні фотографи, оператори, художники постаралися, щоб у нас, гостей, була нагода роздивитися підводний світ планети буквально в деталях... Читати повністю

Знищення дитсадку будівельниками

, (вiд читачiв), 20 квітня 2012р. 10:07

Шановні громадяни – мешканці мікрорайону,

батьки дітей, та небайдуж... Читати повністю

Приходьте на Олімпійський день 21 го квітня

Arestarkhov Jaroslav, (вiд читачiв), 19 квітня 2012р. 21:37

Якщо ти зацікавлений у спорті , любиш змагатися , або просто  активна людина  -  то ми з радістю порадимо де можна гарно провести час та непогано розважитись .

Цієї суботи на... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: Оголосила війну Міносвіті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 квітня 2012р. 10:22

«Це поки те, що ми встигли...Досвіду барикад бракує:)».

Не студент, не громадський активіст, не політик. Барикади почала будувати викладач світової літератури одні... Читати повністю

Дитяча афіша на 21-22 квітня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 19 квітня 2012р. 0:33

Годування дітей, окрім молока, завжди було моєю слабкою ланкою. Ніхто з дітей не рвався першим з*їсти суп або ж овочі, інша справа солодощі. З кожною наступною дитиною намагалася відстежити свої по... Читати повністю