Як ми гроші за під’їзд вибивали

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 13 червня 2012р. 15:06

«Вийдіть з кабінету! Припиніть мене знімати! Викликай міліціюююю, міліцію викликай…!» - вибіг з власного кабінету, розмахуючи руками, начальник ЖЕКу «Татарка» Володим... Читати повністю

Дізнайтесь, куди нести використаний папір і пляшки

Маша Землянська, Свiдомо, 13 червня 2012р. 13:39

Екологічний портал позначив усі пункти прийому вторсировини на карті Києва. Дізнатися найближчу до Вас адресу можна тут.

Пункти втор сировини приймают... Читати повністю

Врятуйте незнайомця - здайте кров

Маша Землянська, Свiдомо, 13 червня 2012р. 10:23

Якщо є бажання зробити щось хороше - врятуйте незнайомця. Для цього Вам знадобиться півгодини часу та півлітра власної крові.

У четвер, 14-го червня в Національному музеї медицини, що на Бо... Читати повністю

Як шведам на Трухановому після поразки живеться

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 12 червня 2012р. 17:46

«Хочете зайти до нашого кемпінгу, подивитися, як нам тут живеться?», - запитують шведські вболівальники. Вони несуть у руках воду та пиво, куплене у Сільпо - найближчому супермаркеті ві... Читати повністю

Приходьте на відкрите тренування збірної України

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 червня 2012р. 17:37

У середу о 19-й кожен бажаючий може подивитися як тренується збірна України з футболу.

Розминати м'язи футболісти будуть на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського. Тут же - у касах,... Читати повністю

Як захищали Святошинський ліс

Ніна Коробко, (вiд читачiв), 12 червня 2012р. 17:31

Мешканці Києва та області знову виступили проти знищення Святошинського лісу. Коцюбинська селищна рада незаконно привласнила та почала продавати ділянки, що належать до території Києва. На одній з... Читати повністю

У середу виміряйте рівень свого здоров'я і біовік

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 червня 2012р. 16:10

В середу з 10.30 до 19.30 в Європейському містечку під Аркою Дружби народів всі бажаючі зможуть виміряти рівень свого здоров'я і біологічний вік.

Цілий день тут консультуватиме лікар-с... Читати повністю

Ловіть безкоштовний wi-fi у центрі міста

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 червня 2012р. 14:31

В центрі Києва безкоштовний wi-fi працює вже в чотирьох точках.

"Висіти" в інтернеті можна на Майдані Незалежності, Хрещатику, Європейській і Бесарабській площі. Провайдером є мобільний опе... Читати повністю

Охоронці Євро-кемпінгу побили спортсменів

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 12 червня 2012р. 13:46

В ніч з 26-го на 27-ме травня двох спелеологів жорстоко побила охорона наметового містечка вболівальників Євро-2012 на Трухановому острові.

Курта Денис і Кіосева Лілія брали участь в змаган... Читати повністю

Охоронці Євро-кемпінгу побили спортсменів

Користувача видалено , (вiд читачiв), 12 червня 2012р. 13:45

В ніч з 26-го на 27-ме травня двох спелеологів жорстоко побила охорона наметового містечка вболівальників Євро-2012 на Трухановому острові.

Курта Денис і Кіосева Лілія брали участь в змаган... Читати повністю

Що вирішила земельна комісія 12-го червня

Маша Землянська, Свiдомо, 12 червня 2012р. 13:33

Земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

Дарницький район

Питання про землю, що віддали п... Читати повністю

Приходьте послухати "Євро Вірші"