Київрада віддала Гостинний двір під торговий центр

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 26 квітня 2012р. 16:17

Київрада віддала Гостинний двір на Контрактовій площі,4 для реконструкції будівлі під торгівельно-офісний центр зі стоянкою. Тепер памятка архітектури може втратити свій історичний вигляд. Під час... Читати повністю

Усі свята оминайте Південний міст і Григоренка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 квітня 2012р. 16:15

З 8-ї ранку суботи до 22-ї середи автодорожники будуть класти новий асфальт біля проспекту Григоренка і Південного мосту.

Так, за повідомленням "Київавтодору", в суботу буде перекрито ділян... Читати повністю

Як ми потрапили в серце земельного дерібану Києва

Єгор Соболєв, Свiдомо, 26 квітня 2012р. 13:10

- Я взагалі не розумію, хто ви і чому ви сюди прийшли... Анатолій Шевченко, який очолює епіцентр земельного "дерібану" в Київраді - земельну комісію - заскочений нашою появою.

... Читати повністю

Чи справді курси Devclub "грабують" клієнтів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 квітня 2012р. 11:31

До нас звернувся киянин В’ячеслав зі скаргою на курси програмістів Developer Club. Хлопець каже – угода, яку складаєш з ними перед по... Читати повністю

Приходьте відкривати Київ, якого вже нема

Софія Кущ, Свiдомо, 25 квітня 2012р. 17:05

У п'ятницю, 27 квітня, о 19:00 запрошуємо на відкриття виставки в під'їзді у будинку 19-А на вулиці Суворова. Художниця Єлена Кабба Читати повністю

Протягом місяця безкоштовно перевірте серце і очі

Маша Землянська, Свiдомо, 25 квітня 2012р. 12:57

До 23-ого червня кияни можуть безкоштовно перевірити серце, очі та нерви. Місяць у лікарнях проходитиме День здоров’я.

Консультації та медобстеження проходитимуть з дев’ятої ран... Читати повністю

Доєднуйтесь до триденного читання Дон Кіхота

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 квітня 2012р. 11:21

Сьогодні в Національному музеї літератури стартував дивний марафон - читання книги "Дон Кіхот".

З 11-ї ранку середи до 10-ї ранку п'ятниці всі бажаючі (після реєстрації за е-мейлом emb.kiev... Читати повністю

Підіть на нову виставку Анни Криволап

Катерина Сорокопуд, (вiд читачiв), 25 квітня 2012р. 10:50

Картини Ані бачили Німеччина, Туреччина, Нідерланди та Грузія. І вже вдруге за останні 2 роки галерея "Триптих Арт" відкриває її виставку тут. За словами її батька, теж художника Анатолія Криволапа... Читати повністю

Сходіть на презентацію книги про Вацлава Гавела

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 24 квітня 2012р. 15:32

Завтра о 18:00 в книгарні "Є", що на Золотих Воротах (вул. Лисенка, 3) відбудеться презентація книги "Дисидент Вацлав Гавел" чеського журналіста-письменника Даніеля Кайзера.

Презентацію про... Читати повністю

У середу безкоштовно пройдіть медогляд

Маша Землянська, Свiдомо, 24 квітня 2012р. 15:14

У середу, 25-го квітня в лікарні №1, що на Харківському шосе, 121, безкоштовно лікарі оглядатимуть чорнобильців. Пройти медогляд можна з дев'ятої ранку до третьої дня.

Дізнатися більше можн... Читати повністю

Відсьогодні купуйте нову збірку віршів Жадана

Христина Риженко, (вiд читачiв), 24 квітня 2012р. 13:15

«Книга - це шансон з людським обличчям»

Такими словами відомий письменник Сергій Жадан розпочав презентацію своєї нової збірки віршів «Вогнепальні й ножові». Ця... Читати повністю

Міносвіти частково вдовольнило "бунт вчителів"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 квітня 2012р. 12:39

Зреагувавши на бунт вчителів світової літератури, Міністерство освіти подало для громадського обговорення оновлений проект програми для учні... Читати повністю

Разом з кіногероями боріться за український дубляж

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 квітня 2012р. 12:17

У середу, 25 квітня, об 11-й активісти громадянського руху "Відсіч" прийдуть до Державного агенства з питань кіно вимагати українського дубляжу іноземних фільмів. 

Обіцяють прийти не с... Читати повністю

Зробимо Україну чистою 28 квітня!

Книжковий магазин "ЧИТАЙКА", (вiд читачiв), 24 квітня 2012р. 12:16

Геніальний французький письменник Антуан де Сент-Екзюпері написав чудову річ: «Встав зранку, вмився, привів у порядок себе – і відразу ж приведи в порядок свою планету». З роками... Читати повністю

Приводьте дітей погратися з роботами