Ввечері отримайте автограф від Любко Дереша

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 квітня 2012р. 11:07

Сьогодні о 19-й в книгарні "Читай Город" на Богдана Хмельницького відомий український письменник Любко Дереш влаштує автограф-сесію.

Разом з роздачею підписів, Дереш презентує свою нову кни... Читати повністю

Навчіться розказувати дітям про секс

Маша Землянська, Свiдомо, 17 квітня 2012р. 10:52

Побачивши пікантну сцену, затуляєте малюкові очі, а на питання: «Як я народився?», відводите погляд - тоді Вам варто послухати, що радить психолог.

На зустрічі Медичного клубу С... Читати повністю

Корпорація 'Intel' зганьбила свою репутацію | фото

Богдан Дубильовський, (вiд читачiв), 16 квітня 2012р. 16:15

’Наші численні листи були проігноровані організаторами, та ігноруються досі. Напевно вони сподіваються, що всі мовчатимуть і скоро про це забудуть. Проте ми вирішили докласти всіх зуси... Читати повністю

В Києві пройшов ретровелопарад

Христина Риженко, (вiд читачiв), 14 квітня 2012р. 19:41

Ретро круїз - аналог став всесвітньо відомим твідовому пробігу, який вперше відбувся в Лондоні в 2009 році. Сьогодні твід ран збирає шанувальників справжніх англійських традицій не тільки у Великоб... Читати повністю

На поминальні дні призначили додаткові маршрути

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 14 квітня 2012р. 2:56

Спеціально до проведення  поминальних днів столичний маршрут поповниться додатковим транспортом.Так, за повідомленням прес-служби мерії, будуть організовані додаткові маршрути транспорту до ос... Читати повністю

Чесному міліціонеру дали п'ять років

Тетяна Печончик, (вiд читачiв), 13 квітня 2012р. 19:40

У вересні 2009 року до Чернівецького обласного управління УМВС поступила заява про напад на громадянина Румунії на прізвище Бачіу. Співмешканка потерпілого заявила, що на чоловіка напали невідо... Читати повністю

Покажіть Facebook'у свої ідеї і виграйте приз

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2012р. 14:44

Соціальна мережа Facebook 21-22 квітня шукатиме свіжі ідеї серед київських студентів.

Протягом двох днів компанія проведе у приміщенні факультету кібернетики університету Шевченка свій "Хак... Читати повністю

Дізнайтесь куди приводить обман в Театрі на Подолі

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 13 квітня 2012р. 13:45

Перед нами часто постає спокуса збрехати і тим самим полегшити собі життя в даний момент. Але згодом доводиться витрачати зусилля, щоб приховати правду. Ще й переслідує страх викриття і в решті реш... Читати повністю

Компромат на начальника виправної колонії

Резниченко Дмитрий, (вiд читачiв), 13 квітня 2012р. 13:35

 

 

Запис зроблено таємно, в кабінеті начальника виправної колонії №52 міста Єнакієво (Д... Читати повністю

В суботу транспорт ходитиме на годину довше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2012р. 13:26

В суботу, 14 квітня, тролейбуси, трамваї і автобуси, що ходять біля метро, працюватимуть на годину довше.

За повідомленням прес-служби мерії, це торкнеться:

– тролейбусн... Читати повністю

Розпишіть свою писанку і отримайте приз

Софія Кущ, Свiдомо, 13 квітня 2012р. 11:47

На Великдень, 15 квітня, організатори фесту "Парад вишиванок" влаштують фестиваль української писанки. 

Ініціатор фесту - Олег Скрипка. Разом з командою йому вдалося об'єднати зус... Читати повністю

Як селебритіс українську мову відстоювали-2

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 12 квітня 2012р. 18:39

«В яку країну нам треба поїхати, щоб подивитись кіно українською мовою?», - питають в гучномовець брати Капранови громадян, що прийшли в четвер під Кабмін на акцію в підтримку українськ... Читати повністю

Подивіться театральне прочитання Подерев’янського

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 12 квітня 2012р. 11:10

Ці твори слухали з хрипких магнітофонних динаміків, переписували з касети на касету, завчали напам’ять, переповідали, тепер вони отримали нове життя в театрі. Побачити на сцені одразу сім п&r... Читати повністю

Хворі принесли під МОЗ граблі і просять ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 11 квітня 2012р. 17:04

Пацієнти зі смертельно-небезпечними хворобами принесли керівництву Міністерства охорони здоров'я граблі та звернулися до Раїси Богатирьової, вимагаючи в найкоротший термін оголосити тендери на за... Читати повністю

З понеділка батареї вже стануть холодними

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 11 квітня 2012р. 16:30

З понеділка батареї у київських квартирах стануть холодними - опалювальний сезон закінчено.

Опалення школам, дитячим садочкам та лікарням обіцяють відключити виключно за їх письмовими заявк... Читати повністю