Приходьте на майстер-клас зі стріт-арту

Софія Кущ, Свiдомо, 11 квітня 2012р. 15:53

У суботу, 14 квітня, приходьте на майстер-клас мистецької програми "Я бачу місто". Тут втілюватимуться найсміливіші ідеї у стріт-арті, сучасній скульптурі, інсталяції та дизайні.
Все почнеться... Читати повністю

Долучись до акції : "Зробимо Україну чистою"

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 11 квітня 2012р. 15:45

В рамках проекту «Let's Do It!», який спрямований на те, щоб очистити від сміття нашу спільну домівку, 28 квітня 2012 року відбудеться масове при... Читати повністю

Сходіть помилуватися новим фонтаном на Хрещатику

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 квітня 2012р. 13:17

У четвер о 19-50 на Хрещатику «запустять» оновлений світломузичний фонтан.

Кожен з присутніх зможе стати учасником дійства – всім роздадуть ліхтарики, які стануть світлови... Читати повністю

Зводіть дитину на полювання за крашанками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 квітня 2012р. 11:51

Молодіжний рух «Плем’я Х-Україна» оголошує Великоднє полювання за крашанками.

Пройде акція-квест у неділю, о 17-й (реєстрація - з 13-00) в літньому театрі «Ракушка&r... Читати повністю

Встаємо на захист Андріївського

Єгор Соболєв, Свiдомо, 11 квітня 2012р. 11:08

Якщо Ви ще не бачили цього, подивіться. На Андріївському узвозі зруйнували три будинки, один з яких - ХІХ століття.

Читати повністю

Чи справді Speak Up обманює киян на акціях

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 квітня 2012р. 0:13

На прохання читачів, «Свідомо» почало перевірку скарг на популярні в Києві товари і послуги.

До нас звернулася студентка Катя. Дівчина переконує – широко розрекламовані Читати повністю

Художниця Петра Тарубарова: ...і це тільки початок

Софія Кущ, Свiдомо, 10 квітня 2012р. 18:44

Петра Тарубарова

Їй лише 20. І на цей вік - багато досягнень. Найголовніше з них - абсолютне розуміння того, що головне в житті, чому варт... Читати повністю

Як селебритіс українську мову відстоювали

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 10 квітня 2012р. 18:05

«Дорогі сусіди, ті кроки, які робляться зараз в Україні, можуть привести до трагічних наслідків» – з акцентом говорить Андрій з Мінську. Він з товаришем прийшов у вівторок під сті... Читати повністю

У середу дивіться он-лайн лекцію історика про КДБ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 квітня 2012р. 16:38

У середу о 19-й історик і екс-голова архіву Служби безпеки України Володимир В'ятрович розкаже про таємниці, сховані у документах КДБ.

Вони, приховані десятиліттями під грифами секрет... Читати повністю

Благодійність від ЧорКому — дарують погони

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 10 квітня 2012р. 14:13

В понеділок, 9 квітня, активісти Чорного Комітету в Сумах подарували нові капітанські погони начальнику сектору дільничних інспекторів міліції Сумського МВС України Сергію Маяці.

Чоркомівці... Читати повністю

Візьми участь у конкурсі молодих музикантів

Софія Кущ, Свiдомо, 10 квітня 2012р. 13:48

Творче об'єднання "Двір" проведе перший відбірковий джем-сейшн для музикантів. Тут оберуть учасників для спільних івентів з танцюристами, зокрема - брей... Читати повністю

Укразалізниця додала трохи поїздів до свят

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 квітня 2012р. 12:06

До Великодніх свят Укразалізниця пустила декілька додаткових поїздів.

Так, йти за додатковими квитками можна на такі поїзди:

- № 207/208  Київ–Ужгород, час відправлення з... Читати повністю

Дитяча афіша на 14-16 квітня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 10 квітня 2012р. 1:23

Чоловік зі мною навіть не захотів обговорювати цю тему, коли я розповіла, який соціальний плакат я сьогодні побачила в басейні, де плаває наш син. Каже, жахливо думати, що таке взагалі може колись... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: Засновник "Вільної школи"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 квітня 2012р. 17:44

Фото з соціальної мережі Вконтакті.

Сьогодні стартували заняття у «Вільній школі» - безкоштовні лекції і пр... Читати повністю

Приходьте на зустріч з Ліною Костенко

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 квітня 2012р. 12:56

Сьогодні о 18-й в "Мистецькому арсеналі" буде зустріч з письменницею Ліною Костенко. 

Відома дисидентка стала героїнею книги Івана Дзюби "Є поети для епох", в якій письменник досліджує... Читати повністю