Приходьте на Олімпійський день 21 го квітня

Arestarkhov Jaroslav, (вiд читачiв), 19 квітня 2012р. 21:37

Якщо ти зацікавлений у спорті , любиш змагатися , або просто  активна людина  -  то ми з радістю порадимо де можна гарно провести час та непогано розважитись .

Цієї суботи на... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: Оголосила війну Міносвіті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 квітня 2012р. 10:22

«Це поки те, що ми встигли...Досвіду барикад бракує:)».

Не студент, не громадський активіст, не політик. Барикади почала будувати викладач світової літератури одні... Читати повністю

Дитяча афіша на 21-22 квітня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 19 квітня 2012р. 0:33

Годування дітей, окрім молока, завжди було моєю слабкою ланкою. Ніхто з дітей не рвався першим з*їсти суп або ж овочі, інша справа солодощі. З кожною наступною дитиною намагалася відстежити свої по... Читати повністю

ДЕ ШУКАТИ ПРАВДИ, ЯКЩО ЗАКОН ДЛЯ ОБРАНИХ

, (вiд читачiв), 18 квітня 2012р. 18:40

 

23 квітня о 17:00 відбудеться зустріч з Костянтином УсовимЧитати повністю

Станьте свідком «Останнього дня Ради»

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 18 квітня 2012р. 16:43

У вівторок, 17 квітня, у галереї «Alex Art House» відкрилась виставка однієї картини. «Останній день Ради» - так назвав картину, що вже встигла стати скандальною, невід... Читати повністю

У Києві з'явились звільнювачі місць у траспорті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 квітня 2012р. 16:32

Відтепер просити звільняти місця в громадському транспорті людям похилого віку, жінкам та інвалідам буде спеціальна група молоді. Об'єднана вона у групу "Позитивний рух".

За повідомленням п... Читати повністю

У КМДА відзвітувалися перед "штурмовиками"

Маша Землянська, Свiдомо, 18 квітня 2012р. 16:13

У Київській міській адміністрації відзвітували перед "штурмовиками", як виконуються їхні вимоги.

Заступник голови КМДА по землі та б... Читати повністю

Кількість школярів-медалістів б'є нові рекорди

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 квітня 2012р. 15:13

Тенденція до зростання школярів-медалістів після того, як у 2010-му тоді ще тільки призначений міністр освіти Дмитро Табачник наказав при вступі до ВНЗ враховувати шкільні оцінки, продовжує стрімко... Читати повністю

Вчителі звинувачують Міносвіти у порушенні їх прав

Ніна Коробко, (вiд читачiв), 18 квітня 2012р. 14:21

МОНмолодьспорт маніпулює громадськістю, спотворюючи інформацію. Про це повідомляється у відкритому листі вчителів світової літератури столиці України та Київської області до міністра освіти... Читати повністю

Міносвіти досі додруковує книжки для 11-класників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 квітня 2012р. 13:06

Попри запевняння у повному видруці підручників для 11-класників ще у минулому році, Міністерство освіти взялося додруковувати їх тільки зараз.

Так, згідно з інформацією Читати повністю

Як ветклініка "Слон і Моська" заробляє на тваринах

Софія Кущ, Свiдомо, 18 квітня 2012р. 11:01

"Свідомо" продовжує перевірку скарг на популярні в Києві товари і послуги.

До нас звернулася Ольга зі скаргою на ветклініку біля свого дому ("Сло... Читати повністю

Сходіть на званий вечір у музей Ханенків

Софія Кущ, Свiдомо, 17 квітня 2012р. 13:03

У вівторок, 17 квітня, музей Ханенків запрошує на званий вечір. І обіцяє кожному гостю атмосферу святкового... Читати повністю

Звільнено автора скандального закону про освіту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 квітня 2012р. 11:31

Ярослава Болюбаша, директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти і одного з авторів міністерського законопроекту "Пр... Читати повністю

Ввечері отримайте автограф від Любко Дереша

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 квітня 2012р. 11:07

Сьогодні о 19-й в книгарні "Читай Город" на Богдана Хмельницького відомий український письменник Любко Дереш влаштує автограф-сесію.

Разом з роздачею підписів, Дереш презентує свою нову кни... Читати повністю

Навчіться розказувати дітям про секс

Маша Землянська, Свiдомо, 17 квітня 2012р. 10:52

Побачивши пікантну сцену, затуляєте малюкові очі, а на питання: «Як я народився?», відводите погляд - тоді Вам варто послухати, що радить психолог.

На зустрічі Медичного клубу С... Читати повністю