Будівельники Євро вийшли на протест

Arestarkhov Jaroslav, (вiд читачiв), 7 червня 2012р. 17:40

Вдень біля метро Хрещатик зібралося три десятки робітників, які будували об`єкти під футбольний чемпіонат Європи і не отримали обіцяних грошей. Зокрема, була названа компанія «Укргорстр... Читати повністю

У п'ятницю попросіть у президента бездимні кафе

Маша Землянська, Свiдомо, 7 червня 2012р. 6:49

8-го червня о першій дня під стінами Адміністрації президента, що на вулиці Банкова, 11, кияни проситимуть Віктора Януковича підписати повну заб... Читати повністю

Сходіть на політичну дискусію

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 7 червня 2012р. 6:42

Приходьте завтра, 8 червня, подискутувати на тему "Політична відповідальність. Європейський та український досвід".

Під час заходу гостям презентують західно-європейські та американські про... Читати повністю

Вхід до столичних музеїв подорожчав

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 7 червня 2012р. 6:04

Від сьогодні у столичних музеях на 10-25 гривень піднялися ціни на вхідні квитки. Про це повідомляє «Українська правда».

... Читати повністю

У четвер - на лекцію про Київ шиплячої доби

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 7 червня 2012р. 5:37

У четвер, 7 червня, книгарня «Є» запрошує усіх охочих киян на лекцію Станіслава Цалика «Київ шиплячої доби: від Шелеста до Щербицького: парадний і непарадний бік столиці УРСР&raqu... Читати повністю

У п'ятницю підіть на невідомий фільм Параджанова

Софія Кущ, Свiдомо, 7 червня 2012р. 5:23

У п'ятницю, 8 червня, у Художньому музеї покажуть фільм Сергія Параджанова "Київські фрески". Початок о 17.

Це маловідомий фільм Параджанова, відзнятий у 1966 році. "Київські фрески", дореч... Читати повністю

Приходьте на Дитячий день у Чеському центрі

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 7 червня 2012р. 5:15

У ці вихідні, а саме в суботу, 9 червня, Чеський центр запрошує до себе усіх охочих малюків та їх батьків на "Дитячий день". На гостей заходу чекають малювання, солодощі, кіно та безліч цікавинок.<... Читати повністю

Тещу Колесніченка не судять - захворів суддя

Максим Савчук, (вiд читачiв), 7 червня 2012р. 4:27


Засідання по справі Валентини Македон – тещі одіозного Вадима Колесніченка – як... Читати повністю

Попрацюйте вихователем для сиріт

Маша Землянська, Свiдомо, 7 червня 2012р. 4:11

Київська служба у справах дітей пропонує киянам «попрацювати» батьками для сирітЧитати повністю

Подивіться фото "серця" Польщі

Ніна Коробко, (вiд читачiв), 7 червня 2012р. 3:40

У поляків є приказка: не бачив Вавелю - марно прожив життя. Виправити це можна на фотовиставці "Україна – Польща: Софія – Вавель" у "Хлібні". Відсьогодні вона вже відк... Читати повністю

Приходьте ввечері на Гостинний-буде етно-фестиваль

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 червня 2012р. 3:27

Ви досі не були в Республіці Гостинний двір? Якщо ні, то може Ви і не киянин зовсім?

Активісти, що окупували віддану міською владою під забудову історичну будівлю, щодня роблять там майстер... Читати повністю

Троєщинці взяли штурмом місце скандальної забудови

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 6 червня 2012р. 11:00


У середу о 12-й мешканці Троєщини зібралися на вулиці Маяковського, 40-52 на штурм паркану навколо вже скандальної забудови на місці колишнього скверу. Тут Київміськбуд планує побудувати прив... Читати повністю

Оцініть новий роман Любко Дереша про Євро

Софія Кущ, Свiдомо, 6 червня 2012р. 8:35

У середу, 6 червня, у Шоколадному будиночку можна буде послухати уривки з нового роману "Голова Якова". Читатиме їх сам автор. Початок о 18:30.

Влаштовує зустріч "Mironova Gallery". Крім ро... Читати повністю

У четвер приходьте на письменницьку тусівку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 червня 2012р. 6:52

У четвер о 15-й під Аркою Дружби народів, де зараз працює Євро-містечко під чемпіонат Європи з футболу, зберуться відомі письменники.

Вони читатимуть свої твори під відкритим небом - просто... Читати повністю

Як їхати центром під час Євро

Станіслав Маляр, (вiд читачiв), 6 червня 2012р. 6:00

На час проведення в Києві чемпіонату Євро 2012 столична влада вирішила змінити рух громадського транспорту. Будуть тимчасово змінені, замінені та ліквідовані деякі маршрути. Чи знаєте як під ч... Читати повністю