Встаємо на захист Андріївського

Єгор Соболєв, Свiдомо, 11 квітня 2012р. 11:08

Якщо Ви ще не бачили цього, подивіться. На Андріївському узвозі зруйнували три будинки, один з яких - ХІХ століття.

Читати повністю

Чи справді Speak Up обманює киян на акціях

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 квітня 2012р. 0:13

На прохання читачів, «Свідомо» почало перевірку скарг на популярні в Києві товари і послуги.

До нас звернулася студентка Катя. Дівчина переконує – широко розрекламовані Читати повністю

Художниця Петра Тарубарова: ...і це тільки початок

Софія Кущ, Свiдомо, 10 квітня 2012р. 18:44

Петра Тарубарова

Їй лише 20. І на цей вік - багато досягнень. Найголовніше з них - абсолютне розуміння того, що головне в житті, чому варт... Читати повністю

Як селебритіс українську мову відстоювали

Ірина Харченко, (вiд читачiв), 10 квітня 2012р. 18:05

«Дорогі сусіди, ті кроки, які робляться зараз в Україні, можуть привести до трагічних наслідків» – з акцентом говорить Андрій з Мінську. Він з товаришем прийшов у вівторок під сті... Читати повністю

У середу дивіться он-лайн лекцію історика про КДБ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 квітня 2012р. 16:38

У середу о 19-й історик і екс-голова архіву Служби безпеки України Володимир В'ятрович розкаже про таємниці, сховані у документах КДБ.

Вони, приховані десятиліттями під грифами секрет... Читати повністю

Благодійність від ЧорКому — дарують погони

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 10 квітня 2012р. 14:13

В понеділок, 9 квітня, активісти Чорного Комітету в Сумах подарували нові капітанські погони начальнику сектору дільничних інспекторів міліції Сумського МВС України Сергію Маяці.

Чоркомівці... Читати повністю

Візьми участь у конкурсі молодих музикантів

Софія Кущ, Свiдомо, 10 квітня 2012р. 13:48

Творче об'єднання "Двір" проведе перший відбірковий джем-сейшн для музикантів. Тут оберуть учасників для спільних івентів з танцюристами, зокрема - брей... Читати повністю

Укразалізниця додала трохи поїздів до свят

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 квітня 2012р. 12:06

До Великодніх свят Укразалізниця пустила декілька додаткових поїздів.

Так, йти за додатковими квитками можна на такі поїзди:

- № 207/208  Київ–Ужгород, час відправлення з... Читати повністю

Дитяча афіша на 14-16 квітня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 10 квітня 2012р. 1:23

Чоловік зі мною навіть не захотів обговорювати цю тему, коли я розповіла, який соціальний плакат я сьогодні побачила в басейні, де плаває наш син. Каже, жахливо думати, що таке взагалі може колись... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: Засновник "Вільної школи"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 квітня 2012р. 17:44

Фото з соціальної мережі Вконтакті.

Сьогодні стартували заняття у «Вільній школі» - безкоштовні лекції і пр... Читати повністю

Приходьте на зустріч з Ліною Костенко

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 квітня 2012р. 12:56

Сьогодні о 18-й в "Мистецькому арсеналі" буде зустріч з письменницею Ліною Костенко. 

Відома дисидентка стала героїнею книги Івана Дзюби "Є поети для епох", в якій письменник досліджує... Читати повністю

Як активісти вільні мітинги відвойовували

Наталія Носач, (вiд читачiв), 9 квітня 2012р. 12:08

В понеділок під стінами Комітету Верховної Ради зібралися учасники громадського руху «Відсіч».

«Заборонено забороняти» - кричать активісти, з метою зупинити Читати повністю

Альтернативно навчайтеся у "Вільній школі"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 квітня 2012р. 10:58

Сьогодні о 17-й стартує освітній проект "Вільна школа".

Втілюючи мрію активістів студентської профспілки "Пряма дія" про безкош... Читати повністю

Сходіть подивитися на Золотий Лотос

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 7 квітня 2012р. 23:39

7 квітня о 19.30 на Майдані Незалежності було встановлено 10-метрову скульптуру «Золотий  Лотос». Представив  його  всесвітньо відомим корейський художник та дизайнер Цой... Читати повністю

Більше не платіть за парковку без паркомата