Як ми штурмували Київраду

Єгор Соболєв, Свiдомо, 5 квітня 2012р. 13:08

- Це Олександр Павлович, - секретарка голови КМДА підсовує мобільний.

- Друзі, дзвонить Попов!

Усі дванадцятеро киян, які захопили головний кабінет в столичній мерії, переглядаються... Читати повністю

Як кияни проти незаконних забудов протестували

Наталія Носач, (вiд читачiв), 5 квітня 2012р. 12:31

"Депутати не виходять до народу – народ йде до них!"

 З такими словами сотні киян прийшли у четвер  до стін Київської міської ради, щоб розповісти про незаконні вирубки лісі... Читати повністю

Познайомтесь з ляльками-європейками на"Мотанка.UA"

Софія Кущ, Свiдомо, 5 квітня 2012р. 11:58

Сестри Тетяна та Наталка Катриченки роблять ляльки-мотанки впродовж 3-х років. І ось уже зважились на власний масштабний проект "Мотанка.UA". У рамках якого і відкрили свою першу виставку у му... Читати повністю

Борці із забудовами захопили кабінет Попова (нове)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 квітня 2012р. 11:10

Група активістів, що зібралися на акцію протесту проти незаконних забудов у Києві - "Стіну брехні" під будівлею мерії, увірвалася в приміщен... Читати повністю

Подивіться ідеї гідних

Єгор Соболєв, Свiдомо, 5 квітня 2012р. 8:38

Коли в родині - нелади, найрозумніше - сісти і відверто поговорити. Коли нелади в країні - варто зробити те саме. Так вважають Любомир Гузар, Євген Сверстюк, Іван Дзюба та інші моральні авторитети... Читати повністю

Суд закрив справу проти студентської активістки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 квітня 2012р. 17:26

Печерський районний суд Києва закрив справу проти активістки громадянського руху "Відсіч" Каті Чепури.

Читати повністю

Знову мажора буде покривати слідство?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 4 квітня 2012р. 16:11


Фото lb.ua

Останнім часом новини про злочини мажорів перетворили інформаційни... Читати повністю

У четвер приходьте на відкриття книжкового фесту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 квітня 2012р. 14:06

У четвер в ЕкспоПлазі на Нивках відкриється черговий книжковий фестиваль "Медвін".

Цього разу організатори обіцяють:

- Показати найбільшу в Україні книгу, створену дітьми. При розмі... Читати повністю

Щосуботи ходіть на безкоштовні уроки танців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 квітня 2012р. 13:34

З 31 березня і до 24 листопада з 11:00 до 12:00 в парку Шевченка (біля Червоного корпусу університету Шевченка) будуть проводитись безкоштовні танцювальні зарядки.

За повідомленням прес-слу... Читати повністю

Зводіть свого школяра на інтелектуальну баталію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 квітня 2012р. 13:07

У суботу з 10:00 до 13:00 у приміщенні Міжнародної школи "Меридіан" (провулок Квітневий, 5а) проведуть інтелектуальний конкурс школярів 4-6 класів.

 Бажаючим роздадуть завдання у формі... Читати повністю

Відкрийте французьку весну

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 квітня 2012р. 10:14

Закриваєш очі. Уявляєш, що ти на фіналі Ліги Європи...ні, навіть Ліги Чемпіонів. Футболісти штурмують оборони суперників, сили рівні. А фан-сектор живе своїм життям - шалені, дуже голосні барабани,... Читати повністю

Біля дитячого садочка ставлять стільникову вишку

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 3 квітня 2012р. 18:31

В Солом’янському районі вже десятий день монтують вишку з ретранслятором стільникового зв’язку на даху трьох поверхового ательє військового одягу за адресою Тополєва 3а. Роботи ведуться... Читати повністю

Рідна тітка хоче позбавити житла сироту Наталку

Юля Смірнова, (вiд читачiв), 3 квітня 2012р. 14:38

Молодь з групи добровольців «Допомогти так просто!» благає всіх небайдужих допомогти дівчинці Наталці Рябенко відсудити свою квартиру в тітки в місті Біла Церква.

18-річна Н... Читати повністю

Куди піти - радить художник Леонід Кузьменко

Софія Кущ, Свiдомо, 3 квітня 2012р. 14:08

Пане Леоніде, порадьте - куди цього тижня піти за достойним мистецтвом?

- Обов'язково треба подивитися "Ангела" - виставку, присвячену галеристці Дарині Жолдак. Ц... Читати повністю

Дитяча афіша на 7-8 квітня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 3 квітня 2012р. 13:37

Цієї неділі є додатковий привід відвідати Ляльковий театр на Грушевського. Крім вистави за розкладом, о 14:00 Ви ще можете потрапити на унікальну виставку київського фото-художника Костянтина Бойка... Читати повністю