Знову мажора буде покривати слідство?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 4 квітня 2012р. 16:11


Фото lb.ua

Останнім часом новини про злочини мажорів перетворили інформаційни... Читати повністю

У четвер приходьте на відкриття книжкового фесту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 квітня 2012р. 14:06

У четвер в ЕкспоПлазі на Нивках відкриється черговий книжковий фестиваль "Медвін".

Цього разу організатори обіцяють:

- Показати найбільшу в Україні книгу, створену дітьми. При розмі... Читати повністю

Щосуботи ходіть на безкоштовні уроки танців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 квітня 2012р. 13:34

З 31 березня і до 24 листопада з 11:00 до 12:00 в парку Шевченка (біля Червоного корпусу університету Шевченка) будуть проводитись безкоштовні танцювальні зарядки.

За повідомленням прес-слу... Читати повністю

Зводіть свого школяра на інтелектуальну баталію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 квітня 2012р. 13:07

У суботу з 10:00 до 13:00 у приміщенні Міжнародної школи "Меридіан" (провулок Квітневий, 5а) проведуть інтелектуальний конкурс школярів 4-6 класів.

 Бажаючим роздадуть завдання у формі... Читати повністю

Відкрийте французьку весну

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 квітня 2012р. 10:14

Закриваєш очі. Уявляєш, що ти на фіналі Ліги Європи...ні, навіть Ліги Чемпіонів. Футболісти штурмують оборони суперників, сили рівні. А фан-сектор живе своїм життям - шалені, дуже голосні барабани,... Читати повністю

Біля дитячого садочка ставлять стільникову вишку

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 3 квітня 2012р. 18:31

В Солом’янському районі вже десятий день монтують вишку з ретранслятором стільникового зв’язку на даху трьох поверхового ательє військового одягу за адресою Тополєва 3а. Роботи ведуться... Читати повністю

Рідна тітка хоче позбавити житла сироту Наталку

Юля Смірнова, (вiд читачiв), 3 квітня 2012р. 14:38

Молодь з групи добровольців «Допомогти так просто!» благає всіх небайдужих допомогти дівчинці Наталці Рябенко відсудити свою квартиру в тітки в місті Біла Церква.

18-річна Н... Читати повністю

Куди піти - радить художник Леонід Кузьменко

Софія Кущ, Свiдомо, 3 квітня 2012р. 14:08

Пане Леоніде, порадьте - куди цього тижня піти за достойним мистецтвом?

- Обов'язково треба подивитися "Ангела" - виставку, присвячену галеристці Дарині Жолдак. Ц... Читати повністю

Дитяча афіша на 7-8 квітня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 3 квітня 2012р. 13:37

Цієї неділі є додатковий привід відвідати Ляльковий театр на Грушевського. Крім вистави за розкладом, о 14:00 Ви ще можете потрапити на унікальну виставку київського фото-художника Костянтина Бойка... Читати повністю

Позбудьтесь використаного паперу і врятуйте ліс

Маша Землянська, Свiдомо, 3 квітня 2012р. 10:40

Мрію про «зелений офіс» порушує гора використаного паперу, який і викидати шкода, а от вивозити немає ані сил, ані часу. «Свідомо» дізналося, хто Вам може допомогти.  І... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: Автор концерту на Пейзажці

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 2 квітня 2012р. 19:14

У  вихідні на Пейзажці не вщухала музика. На захист унікального парку, який виник як спроба вберегти алею від забудови Міністерством закордонних справ, вийшли співати три десятки музикантів. Ф... Читати повністю

У середу судитимуть студентську активістку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 квітня 2012р. 18:33

У середу, 4 квітня о 15:40 Печерський районний суд Києва розглядатиме справу про адміністративне правопорушення активістки громадянського руху «Відсіч» Каті Чепури.

Катю звинува... Читати повністю

Попова просять перевірити нічні клуби на дим

Маша Землянська, Свiдомо, 2 квітня 2012р. 15:43

Після волонтерського моніторингу нічних клубів Києва на дотримання наших прав на чисте повітря, 10 громадських організацій написали листа очільнику столичної адміністрації Олександру Попову з проха... Читати повністю

Міністр буде розбиратися з ліками для онкохворих

Маша Землянська, Свiдомо, 2 квітня 2012р. 15:07

У відповідь звернення громадських організацій, Раїса Богатирьова пообіцяла, що Міністерство охорони здоров’я розгляне можливість закупити ліки для хворих на рак дітей за спрощеною процедурою.... Читати повністю

Щовівторка ходіть на іспаномовне кіно

Софія Кущ, Свiдомо, 2 квітня 2012р. 15:01

"Майстер Клас" спільно з посольствами Іспанії, Аргентини та Мексики запрошує на іспанське кіно.

Щовівторка о 19 - найкращі фільми іспанських і латиноамериканських к... Читати повністю