Дивіться найдовший марафон української пісні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 березеня 2012р. 17:09

Починаючи з 5:30 ранку четверга і аж до 19:30 вівторка в Інтернеті і на Першому національному каналі йтиме марафон української пісні.

Протягом 110 годин без перерви співатимуть всі відомі у... Читати повністю

Їдьте новим маршрутом від метро "Харківська"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 березеня 2012р. 15:25

45-й автобус, котрий раніше курсував за маршрутом метро "Харківська" - метро "Дарниця" тепер їхатиме да проспекту Григоренка.

За повідомленням прес-служби мерії, його маршрут на цій ділянці... Читати повністю

Дитяча афіша на 31 березня - 1 квітня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 28 березеня 2012р. 12:46

Коли ви починаєте зі своєю дитиною говорити про секс? Дізнавшись, що «Свідомо» робитиме найближчий медичний клуб з психологом Світланою Ройз на тему «Діти і секс», я подумал... Читати повністю

Боріться з диктатурою разом з Ляпісами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 березеня 2012р. 10:19

«Для меня сейчас "Не быць скотам" – то есть, не быть безмолвной скотиной, равнодушной ко всему, что творится вокруг и довольной содержимым своей кормушки – это вообще главный деви... Читати повністю

У середу дивіться історичний семінар он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 березеня 2012р. 17:26

У середу о 10-й стартує семінар «Доступ до архівів: законодавство, практика та громадські ініціативи».

Протягом кількох годин історики Роман Шуст, Володимир В’ятрович, Алі... Читати повністю

Приходьте в під'їзд на березневу виставку

Софія Кущ, Свiдомо, 27 березеня 2012р. 13:05

У п'ятницю, 30 березня, о 19:00 у будинку номер 9-Б на вулиці Гоголівській (2 під'їзд) будемо відкривати виставку худож... Читати повністю

На Дружби Народів чекайте заторів - ремонт

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 березеня 2012р. 12:49

"Київавтодор" перекрив лівоповоротний з'їзд з бульвару Дружби Народів на Набережне шосе і правоповоротний - на Наддніпрянське шосе. 

Дорожники пояснюють це реконструкцією. Доїхати куди... Читати повністю

Міносвіти продовжує робити бізнес на підручниках

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 березеня 2012р. 12:29

Міністерство освіти продовжує створювати бізнесові умови для приватних фірм на видавництві шкільних підручників.

Так, згідно з інформацією Читати повністю

Позмагайтеся за звання кращого роботороба

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 березеня 2012р. 11:11

28 квітня в Палаці Спорту пройде Всеукраїнський фестиваль робототехніки "Robotica 2012". 

Складатиметься він аж з чотирьох частин - олімпіада робот... Читати повністю

Дізнайтесь, який сир Ви їсте

Маша Землянська, Свiдомо, 27 березеня 2012р. 10:36