Інститут реставрації може опинитись на вулиці

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 21 березеня 2012р. 14:14

Півсотні працівників державного інституту «УкрНДІ проектреставрація» заявили про те, що їх виселяють.

Михайло Георгійович Дегтярьов, науковий співробітник історико-архітектурног... Читати повністю

Как Интерпол "сбился с ног" в поиске Авакова

Віталій Манько, (вiд читачiв), 21 березеня 2012р. 14:05


  

Аваков объявлен в розыск... Такие заголовки поставили ведущи... Читати повністю

Подивіться як прокидається весна в акварелі

Софія Кущ, Свiдомо, 21 березеня 2012р. 11:59

"Коли вже буде по-справжньому тепло?" - з цього питання починається чи не кожен наш день. І ця нетерплячість заважає насолодитися одним з найбільш красивих періодів - коли все навкруги прокидається... Читати повністю

Безкоштовно перевірте легені

Маша Землянська, Свiдомо, 21 березеня 2012р. 11:24

До 31-го березня кияни можуть безкоштовно перевірити легені, щоб своєчасно виявити туберкульоз чи інші патології. Завдяки фонду Ахметова, два тижні столицею курсуватиме сучасний більш безпечний рен... Читати повністю

Відсвяткуйте день поезії віршами і печивом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 березеня 2012р. 11:08

Сьогодні, 21 березня, світ відзначає Міжнародний день поезії. 

І з цього приводу "Свідомо" радить Вам сходити ввечері на "Березневі читання" о 19-й на Гончара, 33.

Тут своїм по... Читати повністю

Їдьте в Донецьк з... Дарниці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 березеня 2012р. 16:18

Відтепер 120-й поїзд "Київ-Донецьк" зупинятиметься на дві хвилини на станції "Дарниця".

Нововведенням залізничники хочуть розвантажити столичний вокзал. На "Дарниці" з лютого вже зупиняєтьс... Читати повністю

Подбайте про квитки на фестиваль іспанського кіно

Софія Кущ, Свiдомо, 20 березеня 2012р. 12:25

Кінотеатр "Київ" приготував нам 4 весняних подарунки. Кращі іспанські фільми 2011 року - жанрово абсолютно різні, але сильні (і як все іспанське) дуже емоційні. Від четверга вже на екрані.&nb... Читати повністю

Дізнайтесь, куди викинути батарейки

Маша Землянська, Свiдомо, 20 березеня 2012р. 11:56

Вдома чи на роботі назбирали гору непрацюючих батарейок, а от куди тепер їх подіти не знаєте? «Свідомо» підібрало адреси, де їх обіцяють прийняти.

Чому не в смітникЧитати повністю

Дитяча афіша на 31 березня - 1 квітня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 20 березеня 2012р. 0:08

Коли ви починаєте зі своєю дитиною говорити про секс? Дізнавшись, що «Свідомо» робитиме найближчий медичний клуб з психологом Світланою Ройз на тему «Діти і секс», я подумал... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: Автор флеш-мобу для Костенко

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2012р. 19:37

Фото з соціальної мережі Вконтакті

«Та Вконтакті натицяли сотні лайків, а повідомлень мені з пропозиціями прийшло лише декілька»

21-літня студентка Європейськог... Читати повністю

Дізнайтеся про свої шанси вступити в обраний ВНЗ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2012р. 13:11

Двоє студентів-третьокурсників радіофізичного факультету університету Шевченка Олександр Сабов і Сергій Вайсер створили цікавий інтернет-сервіс "Прогноз вступу".Читати повністю

Приходьте на флеш-моб до Дня Народження Костенко

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2012р. 12:48

Життя іде і все без коректур. 
І час летить, не стишує галопу. 
Давно нема маркізи Помпадур, 
і ми живем уже після потопу. 
Не знаю я, що буде після нас,...
Читати повністю

По улице ходила большая крокодила

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 19 березеня 2012р. 2:15

Этот e-mail я получила сегодня от одной из активисток Соломенского района: 

"Сегодня по нашему району ходила студентка авиационного института,

собирая подписи жите... Читати повністю

У неділю безкоштовно перевірте очі

Маша Землянська, Свiдомо, 17 березеня 2012р. 7:27

17-го березня, на День глаукоми, у лікарні №9 безкоштовно перевірятимуть очі.

Отримати  безкоштовну  консультацію від співробітників кафедри офтальмології Національного медичного... Читати повністю

У вихідні в усіх районах будуть ремонтувати вулиці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 березеня 2012р. 18:52

Цими вихідними Київавтодор перекриє вулиці в усіх районах міста для того, щоб залатати дірки.

Так, за повідомленням прес-служби мерії у субтоу будуть ремонтувати вулиці Крейсера «... Читати повністю