Знайомтесь з героїнями: підтримують сиріт

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 26 березеня 2012р. 12:07

«Витрачати один день на тиждень для допомоги дітям – не багато і навіть приємно»,- вважають молоді привітні дівчата Олена Шецко і Юля Смирнова. Працюючи бухгалтером і менеджер... Читати повністю

Знову на вихідних бережіться заторів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 березеня 2012р. 17:37

«Київавтодор» продовжує ремонтувати вулиці по всьому місту.

Цього разу, за повідомленням прес-служби мерії, латати діри будуть на таких вулицях:

... Читати повністю

Не забудьте про пробне тестування в школі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 березеня 2012р. 13:37

У суботу, 24 березня, в усіх регіонах почнуть проводити пробне тестування в школах.

Потренуватися перед справжніми тестами, за результатами яких і буде проводитись вступ до ВНЗ, зможуть ті,... Читати повністю

Дивіться фільми про жахливе життя і чудових людей

Єгор Соболєв, Свiдомо, 23 березеня 2012р. 0:05

До четверга, 29 березня, у Києві - Docudays. Кінофестиваль, який за легендою придумали робити в Україні двоє дуже свідомих правозахисників, але який команда кіношників з`єднала з якістю справжнього... Читати повністю

Міліціонери побили в'язня до смерті

Резниченко Дмитрий, (вiд читачiв), 22 березеня 2012р. 23:45

17 березня в українські електронні ЗМІ потрапила інформація про побиття в’язнів в Бучанської виправної колонії і вбивство Тараса Войцеховського.

«Як стало відомо,... Читати повністю

Суд забрав землю у забудовника на Пирогова

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 22 березеня 2012р. 13:32

Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Київради про надання в оренду земельної ділянки по вулиці Пирогова, 2, де забудовник всупереч протестам жителів Читати повністю

Подивіться як малює творець Kenzo

Софія Кущ, Свiдомо, 22 березеня 2012р. 12:22

Від сьогодні і до неділі включно - тільки 4 дні у нас є на те, щоб побачити картини франко-японського художника, засновника бренду Kenzo - Кензо Такад... Читати повністю

Сходіть на концерт кращого фінського гурту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 березеня 2012р. 12:01

Чи знаєте Ви гурт, популярність якому принесла...компьютерна гра? Щоправда, не якась там, а культова квесто-стрілялка Макс Пейн.

"Свідомо" знає. Гурт Читати повністю

Напад на вирубку в Святошинському лісі

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 21 березеня 2012р. 18:26

Святошино, ліс на виїзді з Києва Житомирською трасою,будівельний майданчик. Близько 14:00 тридцятеро молодих людей з закритими обличчями зруйнували будівельну будку і підпалили димовою шашкою екска... Читати повністю

Завантажуйте карту некурящих кафе Києва на iPad

Olena Dub, (вiд читачiв), 21 березеня 2012р. 14:39

Нещодавно на світ з'явилася ще одна версія додатку «Smoke Free» з картою некурящих кафе і ресторанів Києва - безкоштовний додаток, зроблений спеціальн... Читати повністю

Рада дозволила ВНЗ витрачати гроші без тендерів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 березеня 2012р. 14:22

Верховна Рада проголосувала за законопроект, котрий дозволить вищим навчальних закладам витрачати гроші з... Читати повністю

Інститут реставрації може опинитись на вулиці

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 21 березеня 2012р. 14:14

Півсотні працівників державного інституту «УкрНДІ проектреставрація» заявили про те, що їх виселяють.

Михайло Георгійович Дегтярьов, науковий співробітник історико-архітектурног... Читати повністю

Как Интерпол "сбился с ног" в поиске Авакова

Віталій Манько, (вiд читачiв), 21 березеня 2012р. 14:05


  

Аваков объявлен в розыск... Такие заголовки поставили ведущи... Читати повністю

Подивіться як прокидається весна в акварелі