Квест до Дня захисту дітей

, (вiд читачiв), 29 травня 2012р. 12:57

Вважаєш себе веселою людиною? Любиш дітей, ігри та розваги?

Запрошуємо тебе на квест від культурно-освітнього проекту «World Without Borders»!!!

Де: 1 червня, 13:00, зус... Читати повністю

Підтримайте культурну окупацію Гостинного двору

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 29 травня 2012р. 11:45

Послухайте вірші чи лекцію, подивіться на виставку чи виставу, або самі продемонструйте свої таланти.

Гостинний двір на Подолі окупувала група активістів рухів "Збережи Старий Київ" і "Прав... Читати повністю

Музей Києва не змогли відкрити до Дня міста

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 28 травня 2012р. 18:30

У неділю на місці скандальної забудови на Богдана Хмельницького, 7, мерія офіційно відзвітувала про закінчення будівництва приміщення для Музею історії Києва.

Раніше на місці зведеного м... Читати повністю

Чи справді 0% кредит Дельта банк платний

Маша Землянська, Свiдомо, 28 травня 2012р. 15:23

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на популярні товари та послуги. Обираючи холодильник в магазині «Ельдорадо» на гачок заманливої пропозицію безвідсоткового кредиту... Читати повністю

По Хрещатику до 7-го липня ходіть пішки

Маша Землянська, Свiдомо, 28 травня 2012р. 13:59

Хрещатик від Інститутської до Богдана Хмельницького для проїзду машин закрили до 7-го липня. Все заради підготовки та роботи фан-зони Євро-2012.

Крім того, Читати повністю

Ще два київські виші позбавили ліцензій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 травня 2012р. 12:25

Два київських університети - Київський економічний інститут менеджменту і Київський університет "Східний світ" Державна акредитаційна комісія позбавила ліцензій на навчання.

Так, економічни... Читати повністю

Приходьте святкувати День Києва у музеї Гончара

Софія Кущ, Свiдомо, 26 травня 2012р. 12:21

26 та 27 травня у музеї Івана Гончара святкуватимуть День Києва. У суботу та неділю з 10 до 18 тут можна буде по-справжньому відчути смак давнього святкувння.

Народні майстри з різних регіо... Читати повністю

"Маленька перемога" мовних мітингів

Ніна Коробко, (вiд читачiв), 25 травня 2012р. 17:49

Сьогодні, 25 травня, продовжився мітинг проти мовного законопроекту Ківалова-Колесніченка. Понад 600 громадян зібралось біля Верхвної Ради,... Читати повністю

Для ніжинських робінгудів вимагають справедливості

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 25 травня 2012р. 17:24

25 травня о 15:00 група активістів зібралась під стінами Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, повторно вимагаючи зробити службову перевірку щодо чернігівського судді Андрія Стеблини. Актив... Читати повністю

Долучись до благодійної акції

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 25 травня 2012р. 15:38

Хочете допомогти дітям з дитячих будинків і не знаєте як? Тоді маєте чудову нагоду відвідати благодійну акцію « Гол забей- спаси детей »

Молодь країни  організовує  фу... Читати повністю

Сходіть на концерт класичної музики

Ілона Воронцова, (вiд читачiв), 25 травня 2012р. 14:24

В суботу,26 травня о 20.00 на Софіївській площі відбудеться концерт за участі киян - зірок класичної музики, а по завершенню можна буде подивитись на унікальне 3-D шоу.

Цей концерт відбудет... Читати повністю

У неділю пробіжіться "під каштанами" за дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 25 травня 2012р. 13:05

У неділю, 27-го травня кияни бігатимуть на Майдані Незалежності на щорічній акції "Пробіг під каштанами". Зібрані від учасників гроші - передадуть д... Читати повністю

Дитяча афіша йде у відпустку