Викладайте відскановані завдання іспитів в школі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 березеня 2012р. 17:15

Міністерство освіти не обійшлося без хитрощів із збірниками завдань до іспитів у 4-х, 9-х і 11-х класах, котрі офіційно обіцяло викласти безкошт... Читати повністю

Боріться з незаконними відпрацюваннями в універі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 березеня 2012р. 14:57

«Дзвонили. Вимагали надіслати довідку з роботи».

Дмитро закінчив Національний транспортний університет майже три роки тому. Вчився на бюджеті, тобто – безкоштовно. Згадали... Читати повністю

Садисты в погонах

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 16 березеня 2012р. 14:24

Как работает наша милиция, тема настолько вечно-актуальная, что уже сложно произвести впечатление даже на самых впечатлительных... Читати повністю

Безкоштовно порадьтеся з юристом щодо своєї освіти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 березеня 2012р. 13:50

Освітній портал www.osvita.org і Юридична клініка "Надія" з університету фінансів та міжнародної торгівлі відкрили проект "Юридична консультац... Читати повністю

Обвинувальний висновок податкових майданівців

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 16 березеня 2012р. 12:55




Читати повністю

Приходьте у суботу сказати "Сидять не ті"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 15 березеня 2012р. 18:11

Про них не знає Рада Європи, в них немає грошей на адвокатів, переважно вони незаможні прості люди. Але Система побачила в них загрозу. За це і сидять.

А ще - за більшість з нас. Бо поки ми... Читати повністю

Стіна брехні тепер під Київрадою

Маша Землянська, Свiдомо, 15 березеня 2012р. 17:40

Символічна Стіна брехні, яку виникла минулого року як спосіб боротися з невиконанням обіцянок чиновників, тепер під Київрадою. На стіні пере... Читати повністю

Кількість закритих шкіл продовжує рости

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 березеня 2012р. 15:43

За рік в країні було закрито ще 400 шкіл і загальна кількість середніх навчальних закладів зупинилася на позначці 19 900.

Читати повністю

Створіть себе самі після фільму про Кличків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 березеня 2012р. 11:35

«И вот в этом коридорчике…Значит, Виталий подходит и говорит, мол, давай наденем перчатки и побоксируем. Ну, давай. И как дал мне. Искры из глаз посыпались. Тогда бокс мне вообще не по... Читати повністю

Ки-На-Х..!

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 15 березеня 2012р. 0:10

Не успели чернил... Читати повністю

Подивіться на мистецькооголену натуру

Софія Кущ, Свiдомо, 14 березеня 2012р. 11:55

250 гривень за 6 годин. Стільки в середньому у нас коштує праця натурщика. При тому, що це пекельна робота. Не рухаючись, довго стояти у часто незручній позі (ще й голим). Але тільки так може народ... Читати повністю

Плевать мне на их программы!

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 14 березеня 2012р. 1:00

Ведь если вер... Читати повністю

Сотні фанів "Динамо" вийшли на мітинг за товариша

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 13 березеня 2012р. 20:03

Під будівлею Голосіївського районного суду зібралось близько трьохсот фанатів «Динамо» з банером «Свободу Павличенко».

«Таким чином хлопці хочуть підтримати св... Читати повністю

Чисті від диму кафе стали ще ближчими

Маша Землянська, Свiдомо, 13 березеня 2012р. 19:30

Верховна Рада підтримала у першому читанні ініціативу Тетяни Бахтеєвої про повну заб... Читати повністю

Приходьте під Київраду зводити Стіну брехні