Користувача видалено , (вiд читачiв), 8 березеня 2012р. 10:10

Читати повністю

«Киевская школа сценирования» - взгляд в будущее

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 7 березеня 2012р. 14:14

6 марта в Киеве состоялось очередное заседание клуба «Киевская школа сценирования».

Постоянный ведущий и модератор профессор Виктор Цыганов предложил членам клуба и гостям тему... Читати повністю

Зламайте штампи Янь з мистецтвом Інь

Софія Кущ, Свiдомо, 7 березеня 2012р. 13:19

Спочатку вона переймається, чи подобається хлопчику, який подобається їй. Потім, у школі, –  чому вона взагалі так мало подобається хлопцям… Далі – чому така гладка/худа (по... Читати повністю

Візьміть участь у Школі антитютюнового активіста!

Olena Dub, (вiд читачiв), 7 березеня 2012р. 11:21

Проект «Київ без тютюнового диму» запрошує Вас взяти участь у «Школі антитютюнового активіста», що відбудеться 31 березня – 1 квітня 2012 року неподалік Києва.... Читати повністю

На "Олімпійському" досі не усунено куріння

Olena Dub, (вiд читачiв), 7 березеня 2012р. 11:09

 

4 березня 2012 року проект «Київ без тютюнового диму» здійснив моніторинг НСК «Олімпійський» під час першого офіційного футбольного матчу «Динам... Читати повністю

Дитяча афіша на 8-11 березня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 7 березеня 2012р. 0:02

Моя мама спантеличила мене питанням, що ми плануємо подарувати нашим донькам на Восьме березня. Навіть не думала про це. Тепер розмірковую, може і справді треба привчати дівчат змалечку отримувати... Читати повністю

Як розслабитися 8 березня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 березеня 2012р. 11:27

«Кажу тобі, нехай веде тебе в ресторан! Ви вже півроку зустрічаєтеся, а він тебе тільки по Макдональдсам водить. Жіночий день – наші правила. Так і скажи йому!».

Симпатичн... Читати повністю

Качайте завдання до іспитів в школі (оновлено)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 березеня 2012р. 13:38

Збірники завдань до державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х і 11-х класів, що пройдуть в школах у травні, можна завантажити безкоштовно.

Їх поступово викладає Читати повністю

Знайомтесь з героєм: В`язень став правозахисником

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 5 березеня 2012р. 12:25

Бізнесмена кидають за ґрати через небажання віддавати справу. Його катують, але він не здається. Разом з добрим янголом-правозахисником домагається перегляду справи Європейським судом, ув&rsquo... Читати повністю

Мандрівне мистецтво Іри Качкалди

Софія Кущ, Свiдомо, 5 березеня 2012р. 8:26

Ірина Качкалда

Коли Іра говорить про живопис її очі сяють: "Жодне, справді, жодне почуття не може зрівнятися з тим, коли сідаєш за мольберт. Кожного ра... Читати повністю

В Ірпені напали на захисника парку

Тетяна Печончик, (вiд читачiв), 3 березеня 2012р. 19:11

«Наші діти не хочуть рости на асфальті», «Залиште дітям місця для розваг» - такі плакати з’явилися в зелених зонах Ірпеня. Більше півроку місцеві жителі борються і... Читати повністю

У понеділок прийдіть на акцію проти реклами тютюну

Софія Кущ, Свiдомо, 3 березеня 2012р. 17:36

У  понеділок, 5 березня, о 13 приходьте на акцію проти реклами тютюну "Підпис, який рятує життя". Акція буде на Банковій 11, під стінами Адміністрації Президента.

Лікарі, педагоги, свя... Читати повністю

Покажіть свій короткометражний фільм на фестивалі

Міла Артюх, (вiд читачiв), 2 березеня 2012р. 15:19

Встигніть стати учасником першого "Київського Міжнародного Короткометражного Кіно Фестивалю", що проходитиме у столиці 20-22 квітня 2012 року.

До 10 березня необхідно надіслати на Читати повністю

Сходіть подивитися кращі фото World Press'11

Софія Кущ, Свiдомо, 2 березеня 2012р. 11:32

Галерея "Лавра" відкрила унікальну (без перебільшень) мандрівну виставку  "World Press Photo'11" найпрестижнішого в світі конкурсу фотожурналістики. Його фінал в 54-й раз пройшов в Амстер... Читати повністю

Міхник Луценку: Твої вороги - боягузи