Конфлікт батьків і дітей в Молодому театрі

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 9 лютого 2012р. 20:33

Коли кохання двох молодих людей наштовхується на консерватизм і нерозуміння з боку батьків, на допомогу приходить бабуся, що приїхала погостювати всього на три дні і веселим вихором увірвалась у жи... Читати повністю

Закохайтесь у романтичний Київ в кіно

Міла Артюх, (вiд читачiв), 9 лютого 2012р. 17:35

Що для Вас Київ? Затори, магазини, темні під’їзди? Сіра буденність, а десь нас манить Париж, зачаровує Лондон, заграє Лас-Вегас. Ми дивимось кіно і мріємо про те, що так далеко від нашого сьо... Читати повністю

Послухайте лекцію Ірени Карпи про страх

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 лютого 2012р. 16:15

Сьогодні о 19-й в книгарні "Смолоскип" на Межигірській епатажна письменниця, співачка і громадська активістка Ірена Карпа читатиме лекцію про страхи і шляхи їх подолання.

Зокрема, Карпа гов... Читати повністю

Київенерго запрошує до Ради ОСББ

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 9 лютого 2012р. 13:30

Київенерго запрошує людей, які створили об’єднання співвласників багатоквартирних будинків,  вступати до Ради ОСББ. Обіцяють влаштовувати обіцяють круглі столи, тематичні інформаційні зу... Читати повністю

Заборона курити в кафе стала ближчою

Маша Землянська, Свiдомо, 9 лютого 2012р. 11:19

Комітет Верховної Ради зі здоров'я підтримав ініціативу своєї очільниці Тетяни Бахтеєвої щодо повної заборони курити в... Читати повністю

Запишіть за дитиною смішну фразу-виграйте приз

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 лютого 2012р. 10:56

Портал для батьків uaua.info проводить конкурс на найкуменднішу дитячу фразу на своїй сторінці у Фейсбуці.

Щоб взяти в ньому участь, треба залайкати Читати повністю

Резюме

Віталій Демиденко, (вiд читачiв), 8 лютого 2012р. 18:22

  Люди при владі, згоден,- зовсім не ті, завдяки яким Україна може стати процвітаючою країною, а її громадяни — щасливими людьми. То що, вихід у тому, щоб змінити владу? На жаль, якщо... Читати повністю

Майданівець продекламував в залі суду Єсєніна

Єгор Соболєв, Свiдомо, 8 лютого 2012р. 17:49

Олександр Заплаткін, один з восьмерих учасників Податкового майдану, проти яких відкриті кримінальні справи, прочитав прямо у залі суду Шевченківського району вірш геніального російського поета. Ві... Читати повністю

Виграйте два квитки на концерт Океану Ельзи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2012р. 15:38

Гурт Океан Ельзи, котрий відіграє 18 лютого в Києві концерт в супроводі симфонічного оркестру, вирішив розіграти два квикти на свій виступ.

Що треба? Сьогодні зайти на Читати повністю

Про шкіру та ведмедів

Віталій Демиденко, (вiд читачiв), 8 лютого 2012р. 15:33

  Один каже: "тре замість усіх податків на добро увести один податок — на шкоду, тоді все стане добре!” А інший йому: "та ні, потрібно розмір платні чиновникам поставити у залежн... Читати повністю

Заплануйте на четвер похід на фільм про онкохворих

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2012р. 15:16

В четвер, о 17:30 в Центрі візуальної культури Могилянки покажуть серію документальних фільм "Життя перед смертю".

Фільми присвячені доступу хворих на рак людей до знеболюючих. В Україні пр... Читати повністю

Дитяча афіша на 18-19 лютого

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 8 лютого 2012р. 14:42

Казковий герой Пітер Пен своїм народженням зобов’язаний смерті реального маленького хлопчика, який у шість років загинув внаслідок зіткнення на льоду. Аби втішити у горі свою матір, шотландец... Читати повністю

Побігайте на лижах сніговими трасами

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2012р. 14:25

Набридло сидіти вдома, а на вулиці лякає мороз? «Свідомо» дізналося як одночасно не замерзнути, не засидітися та ще й підтягнути м’язи на свіжому повітрі. Ставайте на бігові лижі.... Читати повністю

Самі вирішуйте чи йти Вашій дитині до школи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2012р. 14:04

Після обов'язкових для всіх канікул минулого тижня, батьки вже можуть самі вирішувати - йти чи не йти їхній дитині до школи в мороз.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і наук... Читати повністю

Ввечері сходіть на кіно про гопак

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 8 лютого 2012р. 13:17

Ввечері маєте унікальну можливість подивитись стрічку американської режисери про гопак. В Києві цю стрічку вперше показали восени, на фестивалі незалежного американського кіно. Якщо не потрапили на... Читати повністю