Дізнайтесь, куди викинути батарейки

Маша Землянська, Свiдомо, 20 березеня 2012р. 11:56

Вдома чи на роботі назбирали гору непрацюючих батарейок, а от куди тепер їх подіти не знаєте? «Свідомо» підібрало адреси, де їх обіцяють прийняти.

Чому не в смітникЧитати повністю

Дитяча афіша на 31 березня - 1 квітня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 20 березеня 2012р. 0:08

Коли ви починаєте зі своєю дитиною говорити про секс? Дізнавшись, що «Свідомо» робитиме найближчий медичний клуб з психологом Світланою Ройз на тему «Діти і секс», я подумал... Читати повністю

Знайомтесь з героєм: Автор флеш-мобу для Костенко

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2012р. 19:37

Фото з соціальної мережі Вконтакті

«Та Вконтакті натицяли сотні лайків, а повідомлень мені з пропозиціями прийшло лише декілька»

21-літня студентка Європейськог... Читати повністю

Дізнайтеся про свої шанси вступити в обраний ВНЗ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2012р. 13:11

Двоє студентів-третьокурсників радіофізичного факультету університету Шевченка Олександр Сабов і Сергій Вайсер створили цікавий інтернет-сервіс "Прогноз вступу".Читати повністю

Приходьте на флеш-моб до Дня Народження Костенко

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 березеня 2012р. 12:48

Життя іде і все без коректур. 
І час летить, не стишує галопу. 
Давно нема маркізи Помпадур, 
і ми живем уже після потопу. 
Не знаю я, що буде після нас,...
Читати повністю

По улице ходила большая крокодила

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 19 березеня 2012р. 2:15

Этот e-mail я получила сегодня от одной из активисток Соломенского района: 

"Сегодня по нашему району ходила студентка авиационного института,

собирая подписи жите... Читати повністю

У неділю безкоштовно перевірте очі

Маша Землянська, Свiдомо, 17 березеня 2012р. 7:27

17-го березня, на День глаукоми, у лікарні №9 безкоштовно перевірятимуть очі.

Отримати  безкоштовну  консультацію від співробітників кафедри офтальмології Національного медичного... Читати повністю

У вихідні в усіх районах будуть ремонтувати вулиці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 березеня 2012р. 18:52

Цими вихідними Київавтодор перекриє вулиці в усіх районах міста для того, щоб залатати дірки.

Так, за повідомленням прес-служби мерії у субтоу будуть ремонтувати вулиці Крейсера «... Читати повністю

Викладайте відскановані завдання іспитів в школі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 березеня 2012р. 17:15

Міністерство освіти не обійшлося без хитрощів із збірниками завдань до іспитів у 4-х, 9-х і 11-х класах, котрі офіційно обіцяло викласти безкошт... Читати повністю

Боріться з незаконними відпрацюваннями в універі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 березеня 2012р. 14:57

«Дзвонили. Вимагали надіслати довідку з роботи».

Дмитро закінчив Національний транспортний університет майже три роки тому. Вчився на бюджеті, тобто – безкоштовно. Згадали... Читати повністю

Садисты в погонах

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 16 березеня 2012р. 14:24

Как работает наша милиция, тема настолько вечно-актуальная, что уже сложно произвести впечатление даже на самых впечатлительных... Читати повністю

Безкоштовно порадьтеся з юристом щодо своєї освіти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 березеня 2012р. 13:50

Освітній портал www.osvita.org і Юридична клініка "Надія" з університету фінансів та міжнародної торгівлі відкрили проект "Юридична консультац... Читати повністю

Обвинувальний висновок податкових майданівців

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 16 березеня 2012р. 12:55




Читати повністю

Приходьте у суботу сказати "Сидять не ті"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 15 березеня 2012р. 18:11

Про них не знає Рада Європи, в них немає грошей на адвокатів, переважно вони незаможні прості люди. Але Система побачила в них загрозу. За це і сидять.

А ще - за більшість з нас. Бо поки ми... Читати повністю

Стіна брехні тепер під Київрадою

Маша Землянська, Свiдомо, 15 березеня 2012р. 17:40

Символічна Стіна брехні, яку виникла минулого року як спосіб боротися з невиконанням обіцянок чиновників, тепер під Київрадою. На стіні пере... Читати повністю