Відвідайте презентацію книги Роздобудько "Якби"

Міла Артюх, (вiд читачiв), 21 лютого 2012р. 12:02

Якби ми знали раніше, про те що відбуватиметься з країною сьогодні, то зупинили б це безчинство, ще коли воно лише зароджувалось. А якби повернутися та усіх попередити, усе б сталось інакше... А як... Читати повністю

Говоріть українською в день рідної мови

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 лютого 2012р. 9:35

Сьогодні, 21 лютого - Міжнародний день рідної мови.

Нею в Україні, за останнім дослідженням Центру Разумкова, що проводився у серпні 2011-го, говорять постійно 53,3% громадян Укр... Читати повністю

Дитяча афіша на 25-26 лютого

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 21 лютого 2012р. 0:11

Найближчий уїк-енд – зоряний час книголюбів. Тих, хто більше любить слухати оповідання, у Книгарні «Є» на дитячі читання чекатиме українська письменниця, мати двох маленьких  ... Читати повністю

Приходьте на екскурсію до річниці Архипенка

Софія Кущ, Свiдомо, 20 лютого 2012р. 21:00

"Свідомо" починає новий проект (який, сподіваємось, стане постійним) - екскурсії Києвом. Тематика різна, але мету перед собою ставимо традиційну - популяризувати мистецтво.  Всі програми - наш... Читати повністю

Збережімо Обсерваторну гірку

Єгор Соболєв, Свiдомо, 20 лютого 2012р. 18:47

У чому проблема

За часи Олександра Омельченка шматок Обсерваторної гірки Київрада Читати повністю

Зустріньтеся з мистецтвом у під’їзді на Ревуцького

Софія Кущ, Свiдомо, 20 лютого 2012р. 15:21

У п'ятницю, 24 лютого, о 19:00 у єдиному під’їзді будинку номер 42-А, на вулиці Ревуцького відкриватимемо дебютну виставку ... Читати повністю

Герой нашого часу: фотограф тортур

Тетяна Печончик, (вiд читачiв), 20 лютого 2012р. 8:37

«Мого брата не стало у в’язниці. Спасибі», - написав один із відвідувачів фотовиставки Дмитра Купріяна. Дм... Читати повністю

Гриценко подав запит щодо подій у зоні № 97

Резниченко Дмитрий, (вiд читачiв), 17 лютого 2012р. 23:12

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки та оборони, народний депутат Анатолій Гриценко звернувся до Генерального прокурора України Віктора Пшонки та до Голови пенітенці... Читати повністю

Водій автобусу дав свідчення проти майданівців

Єгор Соболєв, Свiдомо, 17 лютого 2012р. 14:45

Анатолій Майборода, сивочолий водій з АТ-1, став першим свідком, який свідчив у відновленому Шевченківському суді проти податкових майданівців.

"Я їх ніколи не бачив"... "Нічого я не підпис... Читати повністю

У суботу сходіть на антиалкогольний флеш-моб

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2012р. 13:35

У суботу о 12:30 на Майдані Незалежності відбудеться антиалкогольний флеш-моб.

Активісти, що його організовують, придумали наступний сценарій. Всі... Читати повністю

У суботу сходіть на ніч фільмів з Одрі Тоту

Міла Артюх, (вiд читачiв), 17 лютого 2012р. 11:32

У зимову суботню ніч кінотеатр "Кінопанорама" збере усіх поціновувачів творчості французької акторки Одрі Тоту.

Кінопоказ розпочнеться об 23:00 і завершить... Читати повністю

Скульптури на Пейзажці тепер належать киянам

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 17 лютого 2012р. 11:25

Київрада 16 лютого віддала скульптури на Пейзажній алеї киянам.

Три роки тому за гроші меценатів та мешканців сусідніх будинків митець Читати повністю

Дізнайтеся, якою має бути вища освіта

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 лютого 2012р. 11:06

Робоча група, котру утворив прем’єр-міністр Микола Азаров для доопрацювання міністерського Читати повністю

Подивіться як діти живуть під час війни