В середу вшануйте пам'ять афганців

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 14 лютого 2012р. 12:25

В середу зранку приходьте вшановувати пам'ять учасників бойових дій на території інших країн та відмітити 23-ю річницю виведення військ з Афганістану.

О 9:00 на вулиці Лаврській відбудеться... Читати повністю

У свято подивіться прем'єру "Артиста" Валентина

Міла Артюх, (вiд читачiв), 14 лютого 2012р. 11:11

Шалено символічно, що у Валентинів День в Україні на широкі екрани виходить стрічка «Артист», де головним героєм є Дж... Читати повністю

Дізнайтесь як буде виглядати оновлений ЦУМ

Міла Артюх, (вiд читачiв), 13 лютого 2012р. 19:40

Закритий з 1 лютого на реставрацію ЦУМ чекає архітектурне переродження. Згідно з планами, які оприлюднила на своєму сайті комп... Читати повністю

Цікаво проведіть День Святого Валентина

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 лютого 2012р. 14:48

«І поєднав Валентин їхні серця і поплатився за це головою…».

Старшокласники і студенти кілька місяців коплять стипендії і гроші на обіди для того, щоб принести надприбутк... Читати повністю

Підпишіться проти закриття виставки у Могилянці

Софія Кущ, Свiдомо, 13 лютого 2012р. 13:02

Центр візуальної культури НаУКМА збирає підписи проти закриття художньої виставки "Українське тіло". Це сталося 10 лютого - президент Могилянки, Сергій Квіт, через три дні після відкритт... Читати повністю

Правозахисник проти тюремщиків Донецька

Резниченко Дмитрий, (вiд читачiв), 12 лютого 2012р. 8:37

На жаль, інформація про те, що в Донецькій колонії № 97 за беззаконня зняли з посади начальника в'язниці та ряд інших керівників, не підтвердилася. Їх усього лише прибрали з очей на деякий час, очі... Читати повністю

Подружнє життя за Чеховим

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 10 лютого 2012р. 18:49

В залі гасне світло і молодий юнак виконує романс «Гори, гори, моя звезда…», палко дивлячись Вам у вічі. Так починається прем’єра вистави Читати повністю

Оминайте дорогу між Дарницьким і мостом Патона

Маша Землянська, Свiдомо, 10 лютого 2012р. 18:26

З 11-ої ночі до 5-ої ранку через ремонт розв'язки на перетині бульвару Дружби Народів з Наддніпрянським закриватимуть дорогу від Дарницького мосту до мосту Патона. Обмеження руху триватимуть тижден... Читати повністю

У суботу сходіть на ніч фільмів про кохання

Міла Артюх, (вiд читачiв), 10 лютого 2012р. 16:43

До очікуваного Дня святого Валентина "Кінопанорама" дарує у цю суботу романтичним душам ніч кіно про кохання.

Вибір фільмів проходив шляхом опитування у соцмережі. З восьми запропонованих с... Читати повністю

Залиште повідомлення для інопланетян

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 лютого 2012р. 16:15

В інтернеті стартував дуже дивний, але дуже прикольний проект під назвою "Повідомлення 2012. Зроби крок у вічність".

Метою його є відправлення радіосиг... Читати повністю

Платіть менше за холодну квартиру

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 10 лютого 2012р. 13:14

Батареї такі холодні, що і одяг на них не сохне? У Вас є право зменшувати плату за опалення.

За нормами мікроклімату для житлов... Читати повністю

Приходьте на Стій за дітей Oi/Punk Fest

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 10 лютого 2012р. 12:42

Весела запальна музика і добра справа для дітей з дитячих будинків 11 лютого о 19.00 в Club to be First (вул. Московська, 17, м.Арсенальна). Ми не розслабляємось після Стій за дітей Blues/Jazz Fest... Читати повністю

Розважтеся біля монітору і допоможіть дітям

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 лютого 2012р. 12:32

В Інтернеті з'явилася спільнота активістів, які допомагають хворим дітям "дістати" рідкісні препарати.

У Фейсбук-групі зараз більше 300 лю... Читати повністю

Конфлікт батьків і дітей в Молодому театрі

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 9 лютого 2012р. 20:33

Коли кохання двох молодих людей наштовхується на консерватизм і нерозуміння з боку батьків, на допомогу приходить бабуся, що приїхала погостювати всього на три дні і веселим вихором увірвалась у жи... Читати повністю

Закохайтесь у романтичний Київ в кіно