Університет Шевченка - кращий за думкою компаній

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 квітня 2012р. 16:44

Випускників Київського національного університету Шевченка найохочіше візьмуть до себе на роботу такі потужні компанії як Ernst & Young Україна, HR Center, Aon Hewitt, H... Читати повністю

У суботу -відкривайте скульптуру Лотоса на Майдані

Софія Кущ, Свiдомо, 6 квітня 2012р. 14:43

У суботу, 7 квітня (початок о 19:30), на Майдані Незалежності встановлять 10-метрову скульптуру "Золотий Лотос". Її спеціально для Перш... Читати повністю

Сходіть на екранізацію роману Акуніна

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 квітня 2012р. 12:56

400-метровий Палац Рад зі 100-метровим Леніним в центрі Москви, котрий планували, але так і не побудували, приховані камери, що видають зображення на малесенький телевізор і нащадок відомого Ераста... Читати повністю

Подивіться кращі фільми Французької весни

Софія Кущ, Свiдомо, 6 квітня 2012р. 9:14

Відсьогодні у кінотеатрі "Київ" тиждень допрем'єрного показу кращих фільмів Французької весни.

І хоч ці стрічки у нас ще ніхто не бачив, "Свідомо" розпитало кінознавця Євгенія Захарова (Киє... Читати повністю

Приходьте прибирати Володимирську і їсти куліш

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 квітня 2012р. 13:17

У суботу працівники руського клубу КульРа кличуть киян прибрати Києву Гору.

«І що бачать гості, потрапляючи до Колиски Києва, «звідки пішла земля Руська», де знаходят... Читати повністю

Як ми штурмували Київраду

Єгор Соболєв, Свiдомо, 5 квітня 2012р. 13:08

- Це Олександр Павлович, - секретарка голови КМДА підсовує мобільний.

- Друзі, дзвонить Попов!

Усі дванадцятеро киян, які захопили головний кабінет в столичній мерії, переглядаються... Читати повністю

Як кияни проти незаконних забудов протестували

Наталія Носач, (вiд читачiв), 5 квітня 2012р. 12:31

"Депутати не виходять до народу – народ йде до них!"

 З такими словами сотні киян прийшли у четвер  до стін Київської міської ради, щоб розповісти про незаконні вирубки лісі... Читати повністю

Познайомтесь з ляльками-європейками на"Мотанка.UA"

Софія Кущ, Свiдомо, 5 квітня 2012р. 11:58

Сестри Тетяна та Наталка Катриченки роблять ляльки-мотанки впродовж 3-х років. І ось уже зважились на власний масштабний проект "Мотанка.UA". У рамках якого і відкрили свою першу виставку у му... Читати повністю

Борці із забудовами захопили кабінет Попова (нове)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 квітня 2012р. 11:10

Група активістів, що зібралися на акцію протесту проти незаконних забудов у Києві - "Стіну брехні" під будівлею мерії, увірвалася в приміщен... Читати повністю

Подивіться ідеї гідних

Єгор Соболєв, Свiдомо, 5 квітня 2012р. 8:38

Коли в родині - нелади, найрозумніше - сісти і відверто поговорити. Коли нелади в країні - варто зробити те саме. Так вважають Любомир Гузар, Євген Сверстюк, Іван Дзюба та інші моральні авторитети... Читати повністю

Суд закрив справу проти студентської активістки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 квітня 2012р. 17:26

Печерський районний суд Києва закрив справу проти активістки громадянського руху "Відсіч" Каті Чепури.

Читати повністю

Знову мажора буде покривати слідство?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 4 квітня 2012р. 16:11


Фото lb.ua

Останнім часом новини про злочини мажорів перетворили інформаційни... Читати повністю

У четвер приходьте на відкриття книжкового фесту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 квітня 2012р. 14:06

У четвер в ЕкспоПлазі на Нивках відкриється черговий книжковий фестиваль "Медвін".

Цього разу організатори обіцяють:

- Показати найбільшу в Україні книгу, створену дітьми. При розмі... Читати повністю