Правозахисник проти тюремщиків Донецька

Резниченко Дмитрий, (вiд читачiв), 12 лютого 2012р. 8:37

На жаль, інформація про те, що в Донецькій колонії № 97 за беззаконня зняли з посади начальника в'язниці та ряд інших керівників, не підтвердилася. Їх усього лише прибрали з очей на деякий час, очі... Читати повністю

Подружнє життя за Чеховим

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 10 лютого 2012р. 18:49

В залі гасне світло і молодий юнак виконує романс «Гори, гори, моя звезда…», палко дивлячись Вам у вічі. Так починається прем’єра вистави Читати повністю

Оминайте дорогу між Дарницьким і мостом Патона

Маша Землянська, Свiдомо, 10 лютого 2012р. 18:26

З 11-ої ночі до 5-ої ранку через ремонт розв'язки на перетині бульвару Дружби Народів з Наддніпрянським закриватимуть дорогу від Дарницького мосту до мосту Патона. Обмеження руху триватимуть тижден... Читати повністю

У суботу сходіть на ніч фільмів про кохання

Міла Артюх, (вiд читачiв), 10 лютого 2012р. 16:43

До очікуваного Дня святого Валентина "Кінопанорама" дарує у цю суботу романтичним душам ніч кіно про кохання.

Вибір фільмів проходив шляхом опитування у соцмережі. З восьми запропонованих с... Читати повністю

Залиште повідомлення для інопланетян

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 лютого 2012р. 16:15

В інтернеті стартував дуже дивний, але дуже прикольний проект під назвою "Повідомлення 2012. Зроби крок у вічність".

Метою його є відправлення радіосиг... Читати повністю

Платіть менше за холодну квартиру

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 10 лютого 2012р. 13:14

Батареї такі холодні, що і одяг на них не сохне? У Вас є право зменшувати плату за опалення.

За нормами мікроклімату для житлов... Читати повністю

Приходьте на Стій за дітей Oi/Punk Fest

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 10 лютого 2012р. 12:42

Весела запальна музика і добра справа для дітей з дитячих будинків 11 лютого о 19.00 в Club to be First (вул. Московська, 17, м.Арсенальна). Ми не розслабляємось після Стій за дітей Blues/Jazz Fest... Читати повністю

Розважтеся біля монітору і допоможіть дітям

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 лютого 2012р. 12:32

В Інтернеті з'явилася спільнота активістів, які допомагають хворим дітям "дістати" рідкісні препарати.

У Фейсбук-групі зараз більше 300 лю... Читати повністю

Конфлікт батьків і дітей в Молодому театрі

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 9 лютого 2012р. 20:33

Коли кохання двох молодих людей наштовхується на консерватизм і нерозуміння з боку батьків, на допомогу приходить бабуся, що приїхала погостювати всього на три дні і веселим вихором увірвалась у жи... Читати повністю

Закохайтесь у романтичний Київ в кіно

Міла Артюх, (вiд читачiв), 9 лютого 2012р. 17:35

Що для Вас Київ? Затори, магазини, темні під’їзди? Сіра буденність, а десь нас манить Париж, зачаровує Лондон, заграє Лас-Вегас. Ми дивимось кіно і мріємо про те, що так далеко від нашого сьо... Читати повністю

Послухайте лекцію Ірени Карпи про страх

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 лютого 2012р. 16:15

Сьогодні о 19-й в книгарні "Смолоскип" на Межигірській епатажна письменниця, співачка і громадська активістка Ірена Карпа читатиме лекцію про страхи і шляхи їх подолання.

Зокрема, Карпа гов... Читати повністю

Київенерго запрошує до Ради ОСББ

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 9 лютого 2012р. 13:30

Київенерго запрошує людей, які створили об’єднання співвласників багатоквартирних будинків,  вступати до Ради ОСББ. Обіцяють влаштовувати обіцяють круглі столи, тематичні інформаційні зу... Читати повністю

Заборона курити в кафе стала ближчою

Маша Землянська, Свiдомо, 9 лютого 2012р. 11:19

Комітет Верховної Ради зі здоров'я підтримав ініціативу своєї очільниці Тетяни Бахтеєвої щодо повної заборони курити в... Читати повністю

Запишіть за дитиною смішну фразу-виграйте приз

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 лютого 2012р. 10:56

Портал для батьків uaua.info проводить конкурс на найкуменднішу дитячу фразу на своїй сторінці у Фейсбуці.

Щоб взяти в ньому участь, треба залайкати Читати повністю

Резюме

Віталій Демиденко, (вiд читачiв), 8 лютого 2012р. 18:22

  Люди при владі, згоден,- зовсім не ті, завдяки яким Україна може стати процвітаючою країною, а її громадяни — щасливими людьми. То що, вихід у тому, щоб змінити владу? На жаль, якщо... Читати повністю