Побігайте на лижах сніговими трасами

Маша Землянська, Свiдомо, 8 лютого 2012р. 14:25

Набридло сидіти вдома, а на вулиці лякає мороз? «Свідомо» дізналося як одночасно не замерзнути, не засидітися та ще й підтягнути м’язи на свіжому повітрі. Ставайте на бігові лижі.... Читати повністю

Самі вирішуйте чи йти Вашій дитині до школи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 лютого 2012р. 14:04

Після обов'язкових для всіх канікул минулого тижня, батьки вже можуть самі вирішувати - йти чи не йти їхній дитині до школи в мороз.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і наук... Читати повністю

Ввечері сходіть на кіно про гопак

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 8 лютого 2012р. 13:17

Ввечері маєте унікальну можливість подивитись стрічку американської режисери про гопак. В Києві цю стрічку вперше показали восени, на фестивалі незалежного американського кіно. Якщо не потрапили на... Читати повністю

Захистимо захисниць двору на проспекті Свободи

Єгор Соболєв, Свiдомо, 7 лютого 2012р. 22:25

В ніч з 6-го на 7-е лютого були побиті двоє жінок, які протистоять варварському встановленню кіосків  у своєму дворі на проспекті Свободи, 24. 

Як розповіла "Свідомо" журналістка&... Читати повністю

Підтримайте сьогодні молодого поета після травми

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 лютого 2012р. 15:39

Сьогодні, 7 лютого, у "Мистецькому просторі 365" на Подолі відбудеться благодійний творчий вечір на підтримку організатора художніх фестивалів, поета Юрія Ча... Читати повністю

Оберіть новий логотип Києва

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 7 лютого 2012р. 15:09

Тепер ви можете обрати кращий логотип та салоган Києва. Обиратимете з десяти робіт-фіналістів, що були відібрані зі 130 надісланих професійним журі.

Голосуйте на сайті Читати повністю

Відповідь МВС: Будемо будувати

Єгор Соболєв, Свiдомо, 7 лютого 2012р. 14:46

Ось як відповіло Міністерство внутрішніх справ на звернення жителів Гоголівської з проханням не забудовувати дитячий майданчик:

Читати повністю

Вконтакте створило сервіс для збору грошей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2012р. 14:38

Соціальна мережа Вконтакте і компанія Яндекс, що є власником платіжної системи Яндекс.Гроші, запустили новий сервіс для збору грошей у мережі.

Працює... Читати повністю

Купіть "концентрат любові" заради немовлят

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2012р. 13:52

З 8-го по 14-те лютого приходьте в «Dream Town», що на Оболоні, та візьміть участь у благодійній акції «Серце країни» - доп... Читати повністю

Позбудьтесь старого одягу на dress crossing

Міла Артюх, (вiд читачiв), 7 лютого 2012р. 12:42

8 лютого на кораблі "Кают-компанія"  відбудеться dress crossing (ярмарок-вечірка обміну одягом) "Вещизм". Сама ідея обміну одягом дуже корисна, адже люди не лише економлять на купівлі нових... Читати повністю

Сходіть на фестиваль лаконічного кіно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2012р. 11:35

Сьогодні в Інституті журналістики університету Шевченка стартує фестиваль лаконічного кіно "Хто ти?".

Протягом тижня можна буде переглядати невеличкі фото та відео роботи студентів, а ще -... Читати повністю

Візьміть участь у спортивних змаганнях

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2012р. 10:49

Організатор спортивний змагань - Київське міське фізкультурно-спортивне товариство, пропонує взяти учать у перегонах усім бажаючим. Щоб стати учасников - треба подати онлайн заявку Читати повністю

В мережі з'явилося повне зібрання творів Сковороди

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2012р. 10:32

В Інтернеті з'явилося повне зібрання творів видатного українського філософа Григорія Сковороди.

У виданні, котре стало одним з переможцем Форуму видавців у Львові у 2010-му і призером "Книж... Читати повністю

Як можна розслідувати смерть Ігоря Індила

Єгор Соболєв, Свiдомо, 6 лютого 2012р. 18:11

У закритій Гугл-групі студенти зараз обговорюють як боротися з безкарністю загибелі одного з них в міліцейському відділку. В новорічні свята суд, так і не встановивши через що у Ігоря Індила зламал... Читати повністю

Прокуратура просить зняти з Приходька погони