Позбудьтесь старого одягу на dress crossing

Міла Артюх, (вiд читачiв), 7 лютого 2012р. 12:42

8 лютого на кораблі "Кают-компанія"  відбудеться dress crossing (ярмарок-вечірка обміну одягом) "Вещизм". Сама ідея обміну одягом дуже корисна, адже люди не лише економлять на купівлі нових... Читати повністю

Сходіть на фестиваль лаконічного кіно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2012р. 11:35

Сьогодні в Інституті журналістики університету Шевченка стартує фестиваль лаконічного кіно "Хто ти?".

Протягом тижня можна буде переглядати невеличкі фото та відео роботи студентів, а ще -... Читати повністю

Візьміть участь у спортивних змаганнях

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2012р. 10:49

Організатор спортивний змагань - Київське міське фізкультурно-спортивне товариство, пропонує взяти учать у перегонах усім бажаючим. Щоб стати учасников - треба подати онлайн заявку Читати повністю

В мережі з'явилося повне зібрання творів Сковороди

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2012р. 10:32

В Інтернеті з'явилося повне зібрання творів видатного українського філософа Григорія Сковороди.

У виданні, котре стало одним з переможцем Форуму видавців у Львові у 2010-му і призером "Книж... Читати повністю

Як можна розслідувати смерть Ігоря Індила

Єгор Соболєв, Свiдомо, 6 лютого 2012р. 18:11

У закритій Гугл-групі студенти зараз обговорюють як боротися з безкарністю загибелі одного з них в міліцейському відділку. В новорічні свята суд, так і не встановивши через що у Ігоря Індила зламал... Читати повністю

Прокуратура просить зняти з Приходька погони

Єгор Соболєв, Свiдомо, 6 лютого 2012р. 17:34



Читати повністю

Купуйте квитки на поїзди на Великодні свята

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2012р. 15:26

Квитки на Великдень на потяги Львів-Київ, Одеса-Київ, Дніпропетровськ-Київ, Харків-Київ, Донецьк-Київ і Київ-Сімферополь вже можна купити.

На ці поїзди Укрзалізниця збільшила час попередньо... Читати повністю

Вирок судді Панасюка у справі Індила

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 6 лютого 2012р. 13:34

Ось який вирок виніс Деснянський районній суд у справі Індила


Читати повністю

Приходьте поговорити з письменниками про футбол

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2012р. 12:42

Палаючі очі, чіткі рухи, мелодичні кричалки і братерське єднання в єдиноголосому пориві «гоооооолллл!!!!»…

Нічого такого у антології українських письменників «Письм... Читати повністю

51-ий автобус не їздитиме по Набережному шосе

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 6 лютого 2012р. 12:02

З 4-го лютого 51 –ий автобус ходить за зміненим маршрутом. Тепер він минає Набережне шосе.

Зараз автобус проїжджає так: станція метро «Червоний хутір» – вул. Старобо... Читати повністю

Школи і училища знову працюють

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2012р. 9:58

Починаючи з понеділка, 6 лютого, школи і училища, що не працювали з минулого тижня через сильні морози, знову працюють.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

Як відпрацьовувати пропу... Читати повністю

Навчіться з психологом писати дитині казки

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2012р. 17:31

«Для мене було відкриттям, коли чітко «за інструкцією» по створенню казки, мої діти позбавилися страху темряви. Ніколи б не повірила, що це працює так швидко і що у мене одразу ви... Читати повністю

До літа не бійтесь штрафів за незареєстровану базу

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 3 лютого 2012р. 14:55

Президент підписав закон, який забороняє брати штрафи за порушення в сфері захисту персональних даних. Карати порушників почнуть лише першого липня, а не першого січня, як передбачалося раніше.

... Читати повністю

КПІ - найактивніший в Інтернеті ВНЗ України

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 лютого 2012р. 14:04

Міднародний рейтинг Вебометрікс, який визначає кращі університети за активністю і цитованістю в Інтернеті, визначив кращих у 2011 році.

Лідерами р... Читати повністю