Прокуратура просить зняти з Приходька погони

Єгор Соболєв, Свiдомо, 6 лютого 2012р. 17:34



Читати повністю

Купуйте квитки на поїзди на Великодні свята

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2012р. 15:26

Квитки на Великдень на потяги Львів-Київ, Одеса-Київ, Дніпропетровськ-Київ, Харків-Київ, Донецьк-Київ і Київ-Сімферополь вже можна купити.

На ці поїзди Укрзалізниця збільшила час попередньо... Читати повністю

Вирок судді Панасюка у справі Індила

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 6 лютого 2012р. 13:34

Ось який вирок виніс Деснянський районній суд у справі Індила


Читати повністю

Приходьте поговорити з письменниками про футбол

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2012р. 12:42

Палаючі очі, чіткі рухи, мелодичні кричалки і братерське єднання в єдиноголосому пориві «гоооооолллл!!!!»…

Нічого такого у антології українських письменників «Письм... Читати повністю

51-ий автобус не їздитиме по Набережному шосе

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 6 лютого 2012р. 12:02

З 4-го лютого 51 –ий автобус ходить за зміненим маршрутом. Тепер він минає Набережне шосе.

Зараз автобус проїжджає так: станція метро «Червоний хутір» – вул. Старобо... Читати повністю

Школи і училища знову працюють

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2012р. 9:58

Починаючи з понеділка, 6 лютого, школи і училища, що не працювали з минулого тижня через сильні морози, знову працюють.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

Як відпрацьовувати пропу... Читати повністю

Навчіться з психологом писати дитині казки

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2012р. 17:31

«Для мене було відкриттям, коли чітко «за інструкцією» по створенню казки, мої діти позбавилися страху темряви. Ніколи б не повірила, що це працює так швидко і що у мене одразу ви... Читати повністю

До літа не бійтесь штрафів за незареєстровану базу

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 3 лютого 2012р. 14:55

Президент підписав закон, який забороняє брати штрафи за порушення в сфері захисту персональних даних. Карати порушників почнуть лише першого липня, а не першого січня, як передбачалося раніше.

... Читати повністю

КПІ - найактивніший в Інтернеті ВНЗ України

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 лютого 2012р. 14:04

Міднародний рейтинг Вебометрікс, який визначає кращі університети за активністю і цитованістю в Інтернеті, визначив кращих у 2011 році.

Лідерами р... Читати повністю

Студенти внесуть свої ключові правки в освіту

Маша Землянська, Свiдомо, 2 лютого 2012р. 18:46

Студентські активісти, які борються з законопроектом про вищу освіту, внесуть свої ключові правки в документ.

Таке розпорядження дав... Читати повністю

Долучіться з дітьми до акції "Нагодуй пташенятко"

Міла Артюх, (вiд читачiв), 2 лютого 2012р. 17:16

Проявіть турботу до пернатих жителів нашого міста у таку холодно-голодну для них пору року. Сходіть у Національний природний парк "Голосіївський" та візьміть участь у благодійній акції "Нагодуй пта... Читати повністю

Вихідні - не на дивані, а на льoду

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 2 лютого 2012р. 17:15

Столична влада облаштувала 23 ковзанки  просто неба. Найближчим часом планують залити ще 45.

Ковзанки заливають на території шкіл та спортивних майданчиках. Любителів покататися забезп... Читати повністю

Студентів морозять у гуртожитках

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2012р. 14:56

Студенти університету Драгоманова, що живуть у гуртожитках, замерзають у своїх кімнатах.

Про це вони самі повідомили "Свідомо".

Читати повністю

Приходьте на свідомі побачення у Валентинів день

Міла Артюх, (вiд читачiв), 2 лютого 2012р. 14:22

Спеціально для свідомих, але самотніх інтелектуалів та інтелектуалок, "Свідомо" влаштовує у День святого Валентина 14 лютого театрально-просвітницький вечір знайомств у форматі Speed dating. Ми збе... Читати повністю