Знайомтесь з героєм: Донор 8 років

Маша Землянська, Свiдомо, 12 березеня 2012р. 11:31

Вечір, дитячий голос в телефонній слухавці: «У нас мама померла». Ще раз перевіряю екран телефону: «Вербовська Світлана». Розмовляли ж пару годин тому, як же так? Ось та... Читати повністю

Лікуйте хворе суспільство після фільму "Змовниця"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 березеня 2012р. 11:58

Що робити, коли кожна твоя дія блокується серією сфабрикованих протидій, на кожне твоє слово знаходиться десять інших, а твоє бажання справедливості знищується жагою помсти? Що робити, коли ти од... Читати повністю

Отримайте заряд світлого гумору в театрі "Сузір'я"

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 8 березеня 2012р. 13:07

Лунає стара французька мелодія, вродлива дівчина у відвертому наряді звабливо танцює, зливається в поцілунку з молодим юнаком.Так в театрі «Сузіря»... Читати повністю

Користувача видалено , (вiд читачiв), 8 березеня 2012р. 10:10

Читати повністю

«Киевская школа сценирования» - взгляд в будущее

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 7 березеня 2012р. 14:14

6 марта в Киеве состоялось очередное заседание клуба «Киевская школа сценирования».

Постоянный ведущий и модератор профессор Виктор Цыганов предложил членам клуба и гостям тему... Читати повністю

Зламайте штампи Янь з мистецтвом Інь

Софія Кущ, Свiдомо, 7 березеня 2012р. 13:19

Спочатку вона переймається, чи подобається хлопчику, який подобається їй. Потім, у школі, –  чому вона взагалі так мало подобається хлопцям… Далі – чому така гладка/худа (по... Читати повністю

Візьміть участь у Школі антитютюнового активіста!

Olena Dub, (вiд читачiв), 7 березеня 2012р. 11:21

Проект «Київ без тютюнового диму» запрошує Вас взяти участь у «Школі антитютюнового активіста», що відбудеться 31 березня – 1 квітня 2012 року неподалік Києва.... Читати повністю

На "Олімпійському" досі не усунено куріння

Olena Dub, (вiд читачiв), 7 березеня 2012р. 11:09

 

4 березня 2012 року проект «Київ без тютюнового диму» здійснив моніторинг НСК «Олімпійський» під час першого офіційного футбольного матчу «Динам... Читати повністю

Дитяча афіша на 8-11 березня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 7 березеня 2012р. 0:02

Моя мама спантеличила мене питанням, що ми плануємо подарувати нашим донькам на Восьме березня. Навіть не думала про це. Тепер розмірковую, може і справді треба привчати дівчат змалечку отримувати... Читати повністю

Як розслабитися 8 березня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 березеня 2012р. 11:27

«Кажу тобі, нехай веде тебе в ресторан! Ви вже півроку зустрічаєтеся, а він тебе тільки по Макдональдсам водить. Жіночий день – наші правила. Так і скажи йому!».

Симпатичн... Читати повністю

Качайте завдання до іспитів в школі (оновлено)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 березеня 2012р. 13:38

Збірники завдань до державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х і 11-х класів, що пройдуть в школах у травні, можна завантажити безкоштовно.

Їх поступово викладає Читати повністю

Знайомтесь з героєм: В`язень став правозахисником

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 5 березеня 2012р. 12:25

Бізнесмена кидають за ґрати через небажання віддавати справу. Його катують, але він не здається. Разом з добрим янголом-правозахисником домагається перегляду справи Європейським судом, ув&rsquo... Читати повністю

Мандрівне мистецтво Іри Качкалди