Шукайте мистецтво у новій соцмережі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 січня 2012р. 14:41

Почала працювати спеціалізована соціальна мережа для митців, колекціонерів і тих, хто бажає торкнутися прекрасного.

Вона має назву MyArtMap і за інтерфейсом... Читати повністю

Чекайте на безкоштовні збірники для шкіл від МОН

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 січня 2012р. 14:13

Міносвіти оприлюднило інформацію про особливості проведення іспитів школярів у цьому році.

Так, іспити 9-ті і 11-ті класи будуть складати з 4 по 11 травня. Перші будуть складати 5 предметів... Читати повністю

Як "Свідомо" відкрило виставку в під'їзді

Софія Кущ, Свiдомо, 30 січня 2012р. 13:53

У п'ятницю ввечері, 27 січня, у будинку 83 на вулиці Боженка, що в районі метро Палац Україна, "Свідомо" відкрило виставку художниці Лілі Ваградян. 

Про художницю:Читати повністю

Пікетування секретаріату омбудсмена.

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 30 січня 2012р. 10:18

1-го лютого 2012 року о 12. 00 Асоціація захисту прав громадян України проведе пікетування секретаріату уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Пікетування проводиться з метою висловит... Читати повністю

Допоможіть Володі Росенку!

Максим Савчук, (вiд читачiв), 28 січня 2012р. 11:59

Друзі!!! Студенту 4 курсу Інституту української філології НПУ імені Драгоманова потрібна невідкладна допомога.

Володя серйозно захворів, ДІАГНОЗ: АПЛАСТИЧНА АНЕМІЯ важ... Читати повністю

Долучіться до акції київських екофанів

Міла Артюх, (вiд читачiв), 28 січня 2012р. 5:26

Київські волонтери організації "Екофан" закликають киян зібрати для безпечної утилізації використані батарейки. Активісти організації наголошують на проблемі нерозумного нак... Читати повністю

Проявіть свої танцювальні таланти на Євро-2012

Міла Артюх, (вiд читачiв), 27 січня 2012р. 18:28

Місцевий організаційний комітет ЄВРО-2012 в Україні разом із містами-господарями турніру шукають таланти, які представлятимуть Київ, Львів, Донецьк і Харків під час передматчевих церемоній. Для... Читати повністю

На музей на Театральній дали 15 мільйонів

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 27 січня 2012р. 18:27

Уряд виділив на Музей Києва, що планують відкрити у скандальній будівлі над метро Театральна 15 мільйонів гривень.

Землю кия... Читати повністю

В понеділок сходіть на арт-проект Сергія Жадана

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 січня 2012р. 16:48

В його книжках грає Депеш Мод, старенький рок і джаз, а герої – реальні панки без обмежень і зобов’язань. В їхній музиці – фолк і електроніка, мантри і етніка. Письменник Сергій Ж... Читати повністю

Міносвіти оголошує з понеділка канікули

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 січня 2012р. 15:57

З понеділка, 30 січня, школярі не йтимуть на навчання, якщо градусник покаже менше -20 градусів. 

Такий наказ сьогодні видав міністр освіти Дмитро Табачник.

Синоптики додають у... Читати повністю

Допоможіть хворому студенту Драгоманова

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 січня 2012р. 13:45

Студенти університету Драгоманова й інша небайдужа молодь збирає кошти на лікування свого хворого друга - Володимира Росенко.

Читати повністю

У суботу підіть на ніч фільмів з Сергієм Бодровим

Софія Кущ, Свiдомо, 27 січня 2012р. 12:06

Завтра кінотеатр "Кінопанорама" збере всіх поціновувачів творчості актора та режисера Бодрова молодшого. З 11 години до 6 ранку пока... Читати повністю

Об'їжджайте Дніпровську набережну

Маша Землянська, Свiдомо, 27 січня 2012р. 11:14

Через ремонт дороги до кінця 31 січня проїзд Дніпровською набережною буде обмеженим. Державтоінспекція попереджає: до кінця місяця закриють крайню ліву смугу у напрямку Південного мостового переход... Читати повністю

Сходіть на концерт пам'яті героїв Крут

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 січня 2012р. 14:59

Ввечері видавництво "Смолоскип" влаштує у Будинку Вчителя концерт до Дня пам'яті героїв Крут.

Що це за день? 29 січня 1918 року під селищем Крути, за 130 кілометрів від Києва, відбувся бій... Читати повністю

Підіть на відкриття виставки Івана Марчука

Софія Кущ, Свiдомо, 26 січня 2012р. 14:54

У пятницю, 27 січня, о 7 годині вечора, в галереї "Мистецька збірка" відкриється виставка генія сучасності за версією Daily... Читати повністю