Заплануйте на п'ятницю похід на літературний батл

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2012р. 10:26

У п'ятницю, 3 лютого, в Будинку кіно відбудеться справжній літературний батл - між письменниками Оксаною Забужко і Леонідом Ушкаловим.

Вони говоритимуть про Мелетія Смотрицького і Гри... Читати повністю

Послухайте блюз за дітей

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 2 лютого 2012р. 9:19

В суботу пориньте в чарівну атмосферу блюзу та одночасно зробіть добру справу для дітей. Приходьте в Club to be First (Московська, 17, недалеко від метро Арсенальна) о 19:00. Там відбудеться Стій з... Читати повністю

Рятуйтесь від морозу у мобільних наметах

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 1 лютого 2012р. 13:30

КМДА встановила в кожному районі міста намети, де можна зігрітися.

Приходьте туди, якщо у Вас вдома перебої з теплом або просто дуже змерзли.

Грітимуть в наметах обігрівачами, безко... Читати повністю

Сходіть на режисерський дебют Мадонни

Софія Кущ, Свiдомо, 1 лютого 2012р. 11:01

«Якщо я не подобаюсь їм як акторка, буду режисером» - мабуть так подумала Мадонна. І вже через рік таких роздумів (у 2010) почала знімати «Ми. Віримо в любов». До цього філь... Читати повністю

МОН віддячило школярку-рятівницю…підручниками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 лютого 2012р. 10:29

Другокласниці «Балтської загальноосвітньої школи №3» в Одеській області Олі Шендерук, котра врятувала життя своєї 10-місячної сестри під час пожежі 20 січня, Міносвіти подарувало&hellip... Читати повністю

EX.UA vs. UVT

Віталій Манько, (вiд читачiв), 1 лютого 2012р. 10:25

Закриття ex.ua згуртувало найпрогресивніших громадян, які, сповнені натхненням, не шкодували ані часу, ані сил, аби висловити протест та закликати до хакерських атак на владні сервери. І ось сайт м... Читати повністю

Дитяча афіша на 4-5 лютого

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 1 лютого 2012р. 0:38

Одного дня, як це часто буває, мої старші діти принесли з садочка нову «хворобу», заразну і важко виліковну. Називається «черепашки ніндзя». Усіляких «Hello, Kittty&rd... Читати повністю

Як киян заганяють під землю

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 31 січня 2012р. 18:11

Будинок на Петлюри, 3/25 щомиті ризикує піти під землю. І без того старовинний будинок піддають ризику, роблячи підкоп у підвалі. А щоб зробити стелю вищою знімають перекриття між першим поверхом т... Читати повністю

Кулиняк не знає про знищення садиби Грінченка

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 31 січня 2012р. 16:41

Міністр культури Михайло Кулиняк нічого не знає про виключення садиби Михайла Грінченка з реєстру пам’яток культури. Принаймні так він відповів «Свідомо» на запитання «чому... Читати повністю

Скаржтеся на бурульки і ожеледицю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2012р. 16:02

Мерія просить киян скаржитися на незняті з дахів бурульки, неприбраний сніг і ожеледицю на тротуарах.

А для цього вона дала список телефони районних  диспетчерських служб.

Читати повністю

Еко мистецтво від Лілі Ваградян

Софія Кущ, Свiдомо, 31 січня 2012р. 15:01

Ліля Ваградян

Якось я подзвонила Лілі о 10:20 ранку, на вулиці тоді було близько мінус 12. Шок - вона... Читати повністю

Не попадіться на дзвінок "дитина у міліції"

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 31 січня 2012р. 13:50

Якщо посеред ночі Вас розбудить телефонний дзвінок і суворий голос повідомить, що Ваша дитина потрапила до міліції, їй загрожує кримінальна відповідальність, але ще не все втрачено і за певну суму... Читати повністю

У Києві відзавтра "вимушені канікули" для учнів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2012р. 13:22

Починаючи з середи, 1 лютого, всі столичні школярі, студенти училищ і технікумів мають сидіти вдома. 

Такий наказ підписав Г... Читати повністю

Ходімо питати Мінкульт про варварськi забудови

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 30 січня 2012р. 18:35

У вівторок приходьте до філармонії поговорити з міністром культури Михайлом Кулиняком.

О 14:00 відбудеться Читати повністю