МОН віддячило школярку-рятівницю…підручниками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 лютого 2012р. 10:29

Другокласниці «Балтської загальноосвітньої школи №3» в Одеській області Олі Шендерук, котра врятувала життя своєї 10-місячної сестри під час пожежі 20 січня, Міносвіти подарувало&hellip... Читати повністю

EX.UA vs. UVT

Віталій Манько, (вiд читачiв), 1 лютого 2012р. 10:25

Закриття ex.ua згуртувало найпрогресивніших громадян, які, сповнені натхненням, не шкодували ані часу, ані сил, аби висловити протест та закликати до хакерських атак на владні сервери. І ось сайт м... Читати повністю

Дитяча афіша на 4-5 лютого

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 1 лютого 2012р. 0:38

Одного дня, як це часто буває, мої старші діти принесли з садочка нову «хворобу», заразну і важко виліковну. Називається «черепашки ніндзя». Усіляких «Hello, Kittty&rd... Читати повністю

Як киян заганяють під землю

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 31 січня 2012р. 18:11

Будинок на Петлюри, 3/25 щомиті ризикує піти під землю. І без того старовинний будинок піддають ризику, роблячи підкоп у підвалі. А щоб зробити стелю вищою знімають перекриття між першим поверхом т... Читати повністю

Кулиняк не знає про знищення садиби Грінченка

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 31 січня 2012р. 16:41

Міністр культури Михайло Кулиняк нічого не знає про виключення садиби Михайла Грінченка з реєстру пам’яток культури. Принаймні так він відповів «Свідомо» на запитання «чому... Читати повністю

Скаржтеся на бурульки і ожеледицю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2012р. 16:02

Мерія просить киян скаржитися на незняті з дахів бурульки, неприбраний сніг і ожеледицю на тротуарах.

А для цього вона дала список телефони районних  диспетчерських служб.

Читати повністю

Еко мистецтво від Лілі Ваградян

Софія Кущ, Свiдомо, 31 січня 2012р. 15:01

Ліля Ваградян

Якось я подзвонила Лілі о 10:20 ранку, на вулиці тоді було близько мінус 12. Шок - вона... Читати повністю

Не попадіться на дзвінок "дитина у міліції"

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 31 січня 2012р. 13:50

Якщо посеред ночі Вас розбудить телефонний дзвінок і суворий голос повідомить, що Ваша дитина потрапила до міліції, їй загрожує кримінальна відповідальність, але ще не все втрачено і за певну суму... Читати повністю

У Києві відзавтра "вимушені канікули" для учнів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2012р. 13:22

Починаючи з середи, 1 лютого, всі столичні школярі, студенти училищ і технікумів мають сидіти вдома. 

Такий наказ підписав Г... Читати повністю

Ходімо питати Мінкульт про варварськi забудови

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 30 січня 2012р. 18:35

У вівторок приходьте до філармонії поговорити з міністром культури Михайлом Кулиняком.

О 14:00 відбудеться Читати повністю

Запишіться до бібліотеки: читати вдома нові книги

Міла Артюх, (вiд читачiв), 30 січня 2012р. 18:32

У люті морози ідеї активного дозвілля помітно рідшають. Що робити, щоб було комфортно? "Свідомо" радить Вам записатися до бібліотеки.

Стереотип, що там лише збирають пил пожовклі видання Ко... Читати повністю

Заарештовані антифашисти. За вказівкою "Свободи"?

Максим Савчук, (вiд читачiв), 30 січня 2012р. 16:50

Увечері 29 січня київська міліція затримала лівих активістів біля ст.м. “Арсенальна”, де на той момент проходив мітинг ультраправої партії ВО “Свобода”, присвячений &l... Читати повністю

Не залишимося байдужими до страждань в`язнів

Резниченко Дмитрий, (вiд читачiв), 30 січня 2012р. 16:41

У цій темі висвітлюються випадки кричущих порушень прав ув`язнених

Читати повністю

Шукайте мистецтво у новій соцмережі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 січня 2012р. 14:41

Почала працювати спеціалізована соціальна мережа для митців, колекціонерів і тих, хто бажає торкнутися прекрасного.

Вона має назву MyArtMap і за інтерфейсом... Читати повністю