Скаржтеся у Фейсбуці на роботу водоканалу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2012р. 14:41

Київводоканал відкрив свою сторінку у соціальній мережі Фейсбук.

Сюди комунальники викладають всі свої головні новини. А ще - тут можна залиш... Читати повністю

Подбайте про квитки на ніч аніме

Софія Кущ, Свiдомо, 18 січня 2012р. 14:05

У суботу кінотеатр "Кінопанорама" запрошує на кіно-ніч аніме

Для... Читати повністю

Відсвяткуйте останнє новорічне свято

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 січня 2012р. 14:00

Ну от і все. Точніше, майже все. Новорічні свята вже закінчуються. І завтра буде останнє з них – Водохреща або ж Йордань. «Свідомо» вирішило допомогти Вам з вибором – між пі... Читати повністю

Стелла Недбаєвська: тендітність та сила

Софія Кущ, Свiдомо, 18 січня 2012р. 12:54

Стелла Недбаєвська

У цій мініатюрній та тендітній дівчині дивовижним чином поєдналося, здавалось би, непоєднуване: сила т... Читати повністю

Дивіться трансляцію "Київського форуму"

Віталій Сич, (вiд читачiв), 17 січня 2012р. 19:01

"Свідомо" вже за традицією радить дивитися "Київський форум" - одну з небагатьох програм, де обговорюють справді важливі для столиці проблеми. Тема - Безпритульні тварини у столиці: як вирішит... Читати повністю

З Музею Києва масово виганяють працівників (док.)

Максим Савчук, (вiд читачiв), 17 січня 2012р. 17:26


 

Читати повністю

Як розважитись у Києві поки є сніг

Маша Землянська, Свiдомо, 17 січня 2012р. 17:08

На вихідні синоптики вже обіцяють нуль градусів. Тому поки у Києві ще лежить сніг - «Свідомо» підібрало місця, де можна розважитис... Читати повністю

Зареєструйтесь та подивіться документалку Гітлера

Софія Кущ, Свiдомо, 17 січня 2012р. 16:32

Лені Ріфеншталь була особисто пр... Читати повністю

Подивіться на новонароджене дитинча лами

Міла Артюх, (вiд читачiв), 17 січня 2012р. 16:25

Київський міський зоопарк запрошує подивитись на народжене на Різдво дитинча лами. Малюк проживає у відкритому вольєрі біля "острову звірів", тому всі бажаючі вже зараз його побачити.

Лама... Читати повністю

Чим загрожує забруднення Януковича

Міла Артюх, (вiд читачiв), 17 січня 2012р. 14:45

Що може бути за кидання брудом, яйцями та повне знищення білбордів із зображенням президента? Після десятого випадку за десять днів "Свідомо" запитало про це управляючого партнера юридичної компан... Читати повністю

Шукайте WI-FI у французькій медіатеці на Гончара

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 січня 2012р. 14:18

Якщо до цього в пошуках безкоштовного вай-фаю в центрі міста Ви шукали МакДональдс, то тепер можете шукати медіатеку Французького інституту в Києві.

Вони пропонують юзати їхні інтернет і ва... Читати повністю

Подивитися на світлини генія кіно

Софія Кущ, Свiдомо, 16 січня 2012р. 16:54

Коли заходиш у Художній музей, або як ще часто його називають "Музей з левами" архітектора Городецького (недалеко від Європейської площі) - в холі одразу наштовхуєшся на велике антикварне дзеркало.... Читати повністю

Приходьте послухати пропозиції студентів в освіті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 січня 2012р. 14:46

У вівторок, о 10-30 біля інформаційної агенції УНІАН студенти і активісти громадянських рухів проведуть прес-конференцію "Що нового студенти чекають у 2012 році". 

Теми повністю дублюв... Читати повністю

Цензура vs. плагіат. Що переможе?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 15 січня 2012р. 15:11

Розслідування шахрайства, викладене у публікації під назвою "Интернет-мошенничество. Часть 1: боты MediaUkraine", отримало несподіване... Читати повністю