Скаржтеся в Міносвіти на хабарі на зимовій сесії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 січня 2012р. 10:54

Міносвіти відкрило консультативний телефон "Зимова екзаменаційна сесія 2011-2012" для студентів.

Якщо є якісь порушення прав під час іспитів - вимоги хабарів чи несправедливе ставлення до с... Читати повністю

Студенти вплинули на голосування закону про освіту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 січня 2012р. 9:48

Міносвітівський законопроект "Про вищу освіту" на цій сесії Верховної Ради голосуватися не буде. 

Про це заявив Голова парламен... Читати повністю

Глюк із реєстрацією на сайті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2012р. 21:02

Чомусь  під час реєстрації через фейс бук підєднало до існуюого чужого профілю.... :(

Читати повністю

Поруч з фундаментом Десятинної влаштували смітник

Міла Артюх, (вiд читачiв), 11 січня 2012р. 18:03

На території давньої пам’ятки Десятинної церкви пусто та тихо. Про те, що нещодавно тут активно засипали фундамент святині піском, нагадує лише самотній екскаватор. Замість охорони, що ще в г... Читати повністю

Навчіться святкувати Новий рік у старому стилі

Софія Кущ, Свiдомо, 11 січня 2012р. 13:13

Так приємно усвідомлювати, що не всі свята ще позаду. Старий Новий рік чекає на нас у ці вихідні. Музей російського мистецтва пропонує святкувати його разом. І не святкувати у нашому традиційному "... Читати повністю

В Facebook более тысячи фейков от одной политсилы

, (вiд читачiв), 11 січня 2012р. 12:46

Вчера Internetua писал о скандале, который разгорелся в УАнете. Материал по этому поводу можно прочесть тут... Читати повністю

До травня минайте міст Патона

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2012р. 11:44

Через реконструкцію правобережної розв'язки мосту Патона, буде обмежено заїзд-виїзд автівок по його правій стороні.

За повідомленням мерії, ремонтні роботи триватимуть аж до травня. Тому з... Читати повністю

Дитяча афіша на 14-15 січня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 11 січня 2012р. 1:21

«Дарма, що за віконцем все снігом замело» - це рядок з новорічного віршика моєї Маші на новорічному святі в садочку. І оскільки він зовсім не відповідав тому, що насправді у Києві за ві... Читати повністю

Як опер свідчив проти майданівця під копірку

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 січня 2012р. 23:58

Відремонтований Печерський суд. Суддя Крістіна Тарасюк слухає одного з останніх свідків у справі Сергія Костакова - податко... Читати повністю

Депутати обманули всіх з законом про освіту

Маша Землянська, Свiдомо, 10 січня 2012р. 19:00

На цій сесії депутати розглядатимуть міністерський законопроект про вищу освіту, проти якого виступають студенти. І ще - два альтернативних - Лесі Оробець та Арсенія Яценюка, і Юрія Мірошниченка. Т... Читати повністю

Комітет з освіти прийняв умови студентів

Маша Землянська, Свiдомо, 10 січня 2012р. 17:14

Парламентський комітет з освіти прийняв пропозиції громадський активістів, котрих запросили на засідання після вранішньої акції протесту сту... Читати повністю

Оновіть гардероб - в магазинах знижки

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 10 січня 2012р. 16:51

Якщо після свят у Вас ще залишилися гроші - тоді Вам точно треба пройтися по магазинах. На зміну новорічним знижкам прийшли - сезонні. «Свідомо» пройшлося магазинами, щоб дізнатися як &... Читати повністю

Як студенти "мінували" освіту і блокували Комітети

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 січня 2012р. 11:56

«Ай!Нога! Покидьки, дівчину не бийте!!! Не чіпайте! Аааааа!»

Групу студентів, що з новорічним подарунком  для депутатів намагалася пройти на засідання Погоджувальної ради,... Читати повністю

У вівторок приходьте «мінувати» освіту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 січня 2012р. 13:43

У вівторок о 9-00 ранку під стінами комітетів Верховної Ради студенти влаштують протестний перформанс.

Причина вже другий рік незмінна – Читати повністю

Интернет-мошенничество. Часть 1: боты MediaUkraine

Віталій Манько, (вiд читачiв), 8 січня 2012р. 15:16

Это копия публикации, удаленной администрацией сайта корреспондент.нет по жалобе Сухомлина http://blogs.korrespondent.n... Читати повністю