Цензура vs. плагіат. Що переможе?

Віталій Манько, (вiд читачiв), 15 січня 2012р. 15:11

Розслідування шахрайства, викладене у публікації під назвою "Интернет-мошенничество. Часть 1: боты MediaUkraine", отримало несподіване... Читати повністю

Не їздіть новою дорогою Київ-Ірпінь

Єгор Соболєв, Свiдомо, 15 січня 2012р. 0:44

Наступного ж дня після урочистого відкриття Миколою Азаровим нової дороги Київ-Ірпінь її закрили. Журналіст "Свідомо" зустрів бетонні блоки... Читати повністю

Як захисники двору на Пирогова перекривали дорогу

Міла Артюх, (вiд читачiв), 13 січня 2012р. 18:42

"Ми ні в чому не винні. Ми такі самі люди, що бачать свавілля влади! Чому своїм протестом ви заважаєте іншим?" - обурено кричав водій сірого шевроле людям, які в обід перекрили для проїзду вулицю Б... Читати повністю

Перевірте безкоштовно серце та судини

Маша Землянська, Свiдомо, 13 січня 2012р. 15:30

У Солом’янському районі Інститут серцево-судинної хірургії проводять безкоштовні консультації та обстеження. Перевірити серце та судини може кожен бажаючий.

Щоб отримати безкоштовну к... Читати повністю

Азаров запитає студентів про закон про освіту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 січня 2012р. 15:17

Прем’єр-міністр України Микола Азаров на наступному тижні збирається обговорити з ректорами, студентами та експертами проект закону «Про вищу освіту», Читати повністю

Відтепер їдьте з Ірпеня до Києва 15 хвилин

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 січня 2012р. 15:12

Прем’єр-міністр України Микола Азаров відкрив нову автодорогу «Київ-Ірпінь».

"Дорогу життя" як вже встигли охрестити її ірпінчани, почали будувати ще 98-му. Проклавши кіль... Читати повністю

Зробіть староноворічний подарунок незнайомцю

Міла Артюх, (вiд читачiв), 13 січня 2012р. 12:26

Свято Старого Нового року - чудовий привід підготувати подарунки не лише друзям та рідним, але і незнайомій людині. Подаруйте їй "Підвішену каву".

Цю теплу італійську традицію минулого лист... Читати повністю

Встигніть подати твір на Коронацію слова

Міла Артюх, (вiд читачiв), 13 січня 2012р. 11:07

Якщо ви геніальний письменник, поет або драматур, проте ви ще невідомі загалу - у вас є унікальна можливість отримати визнання та грошову нагороду. Всеукраїнський літературний конкурс Коронація с... Читати повністю

Приходьте на вручення премій свідомим українцям

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 січня 2012р. 10:40

У суботу о 18-й у Будинку Вчителя буде вручення премій імені Василя Стуса.

Цьогоріч її отримає правозахисник, голова Української Гельсинської спілки,  і видавець Читати повністю

Мотор ідеї української цивілізації: В нас щось є

Єгор Соболєв, Свiдомо, 12 січня 2012р. 19:26

Наша армія - це сміх крізь сльози, наука - сльози з домішками шахрайства, економіка - шахрайство сміхотворного розміру, але Ігор Харченко із серйозний виглядом організовує семінар за семінаром... Читати повністю

Не їдьте у п`ятницю о 13:00 повз Пирогова

Міла Артюх, (вiд читачiв), 12 січня 2012р. 18:21

У п'ятницю о 13-00 місцеві жителі будинку за адресою Пирогова, 2 перекриватимуть одну з прилеглих до будівлі вулиць на знак протесту проти незак... Читати повністю

Ваш лічильник на воду перевірятимуть швидше

Міла Артюх, (вiд читачiв), 12 січня 2012р. 16:57

У Києві ввели в експлуатацію нову систему перевірки лічильників на воду компанії НВП «Центр енергообліку».

Як пообіцяв під час офіційного запуску роботи нових приладів голова КМ... Читати повністю

Зробіть щеплення від кору - є ризик захворіти

Маша Землянська, Свiдомо, 12 січня 2012р. 14:12

З початку 2012-го року в Києві вісім випадків захворювання на кір. За весь минулий рік таких випадків було всього 13. «Свідом... Читати повністю

Не дозволимо закривати архівну інформацію

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 12 січня 2012р. 13:58

Центр дослідження визвольного руху протестує проти нової поправки до закону "Про Національний архівний фонд т... Читати повністю

У суботу приходьте на ніч фільмів про музику

Софія Кущ, Свiдомо, 12 січня 2012р. 12:02

У суботу, 14 січня, кіноклуб "Kino Vezde" та кінотеатр "Кінопанорама" запрошують на ніч фільмів про музику.

Слухати музику можуть всі, але чути - обрані. І лише одиницям щастить її поб... Читати повністю