Зробіть староноворічний подарунок незнайомцю

Міла Артюх, (вiд читачiв), 13 січня 2012р. 12:26

Свято Старого Нового року - чудовий привід підготувати подарунки не лише друзям та рідним, але і незнайомій людині. Подаруйте їй "Підвішену каву".

Цю теплу італійську традицію минулого лист... Читати повністю

Встигніть подати твір на Коронацію слова

Міла Артюх, (вiд читачiв), 13 січня 2012р. 11:07

Якщо ви геніальний письменник, поет або драматур, проте ви ще невідомі загалу - у вас є унікальна можливість отримати визнання та грошову нагороду. Всеукраїнський літературний конкурс Коронація с... Читати повністю

Приходьте на вручення премій свідомим українцям

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 січня 2012р. 10:40

У суботу о 18-й у Будинку Вчителя буде вручення премій імені Василя Стуса.

Цьогоріч її отримає правозахисник, голова Української Гельсинської спілки,  і видавець Читати повністю

Мотор ідеї української цивілізації: В нас щось є

Єгор Соболєв, Свiдомо, 12 січня 2012р. 19:26

Наша армія - це сміх крізь сльози, наука - сльози з домішками шахрайства, економіка - шахрайство сміхотворного розміру, але Ігор Харченко із серйозний виглядом організовує семінар за семінаром... Читати повністю

Не їдьте у п`ятницю о 13:00 повз Пирогова

Міла Артюх, (вiд читачiв), 12 січня 2012р. 18:21

У п'ятницю о 13-00 місцеві жителі будинку за адресою Пирогова, 2 перекриватимуть одну з прилеглих до будівлі вулиць на знак протесту проти незак... Читати повністю

Ваш лічильник на воду перевірятимуть швидше

Міла Артюх, (вiд читачiв), 12 січня 2012р. 16:57

У Києві ввели в експлуатацію нову систему перевірки лічильників на воду компанії НВП «Центр енергообліку».

Як пообіцяв під час офіційного запуску роботи нових приладів голова КМ... Читати повністю

Зробіть щеплення від кору - є ризик захворіти

Маша Землянська, Свiдомо, 12 січня 2012р. 14:12

З початку 2012-го року в Києві вісім випадків захворювання на кір. За весь минулий рік таких випадків було всього 13. «Свідом... Читати повністю

Не дозволимо закривати архівну інформацію

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 12 січня 2012р. 13:58

Центр дослідження визвольного руху протестує проти нової поправки до закону "Про Національний архівний фонд т... Читати повністю

У суботу приходьте на ніч фільмів про музику

Софія Кущ, Свiдомо, 12 січня 2012р. 12:02

У суботу, 14 січня, кіноклуб "Kino Vezde" та кінотеатр "Кінопанорама" запрошують на ніч фільмів про музику.

Слухати музику можуть всі, але чути - обрані. І лише одиницям щастить її поб... Читати повністю

У суботу приходьте на ніч фільмів про музику

Користувача видалено , (вiд читачiв), 12 січня 2012р. 11:52

У суботу, 14 січня, кінотеатр "Кінопанорама" запрошує на ніч фільмів про музику. 

Слухати музику можуть всі, але чути - обрані. І лише одиницям щастить її побачити. Життя... Читати повністю

"Ніжинських робінгудів" позбавили захисту

Єгор Соболєв, Свiдомо, 12 січня 2012р. 11:18

27 грудня 2011 року суддя Деснянського районного суду Чернігова Андрій Стебліна відсторонив трьох київських адвокатів лідера "ніжинських робінгудів" Владислава Поповича. Суддя зробив це на прохання... Читати повністю

Скаржтеся в Міносвіти на хабарі на зимовій сесії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 січня 2012р. 10:54

Міносвіти відкрило консультативний телефон "Зимова екзаменаційна сесія 2011-2012" для студентів.

Якщо є якісь порушення прав під час іспитів - вимоги хабарів чи несправедливе ставлення до с... Читати повністю

Студенти вплинули на голосування закону про освіту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 січня 2012р. 9:48

Міносвітівський законопроект "Про вищу освіту" на цій сесії Верховної Ради голосуватися не буде. 

Про це заявив Голова парламен... Читати повністю

Глюк із реєстрацією на сайті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2012р. 21:02

Чомусь  під час реєстрації через фейс бук підєднало до існуюого чужого профілю.... :(

Читати повністю

Поруч з фундаментом Десятинної влаштували смітник