Навчіться з психологом писати дитині казки

Маша Землянська, Свiдомо, 3 лютого 2012р. 17:31

«Для мене було відкриттям, коли чітко «за інструкцією» по створенню казки, мої діти позбавилися страху темряви. Ніколи б не повірила, що це працює так швидко і що у мене одразу ви... Читати повністю

До літа не бійтесь штрафів за незареєстровану базу

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 3 лютого 2012р. 14:55

Президент підписав закон, який забороняє брати штрафи за порушення в сфері захисту персональних даних. Карати порушників почнуть лише першого липня, а не першого січня, як передбачалося раніше.

... Читати повністю

КПІ - найактивніший в Інтернеті ВНЗ України

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 лютого 2012р. 14:04

Міднародний рейтинг Вебометрікс, який визначає кращі університети за активністю і цитованістю в Інтернеті, визначив кращих у 2011 році.

Лідерами р... Читати повністю

Студенти внесуть свої ключові правки в освіту

Маша Землянська, Свiдомо, 2 лютого 2012р. 18:46

Студентські активісти, які борються з законопроектом про вищу освіту, внесуть свої ключові правки в документ.

Таке розпорядження дав... Читати повністю

Долучіться з дітьми до акції "Нагодуй пташенятко"

Міла Артюх, (вiд читачiв), 2 лютого 2012р. 17:16

Проявіть турботу до пернатих жителів нашого міста у таку холодно-голодну для них пору року. Сходіть у Національний природний парк "Голосіївський" та візьміть участь у благодійній акції "Нагодуй пта... Читати повністю

Вихідні - не на дивані, а на льoду

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 2 лютого 2012р. 17:15

Столична влада облаштувала 23 ковзанки  просто неба. Найближчим часом планують залити ще 45.

Ковзанки заливають на території шкіл та спортивних майданчиках. Любителів покататися забезп... Читати повністю

Студентів морозять у гуртожитках

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2012р. 14:56

Студенти університету Драгоманова, що живуть у гуртожитках, замерзають у своїх кімнатах.

Про це вони самі повідомили "Свідомо".

Читати повністю

Приходьте на свідомі побачення у Валентинів день

Міла Артюх, (вiд читачiв), 2 лютого 2012р. 14:22

Спеціально для свідомих, але самотніх інтелектуалів та інтелектуалок, "Свідомо" влаштовує у День святого Валентина 14 лютого театрально-просвітницький вечір знайомств у форматі Speed dating. Ми збе... Читати повністю

Ввечері покажуть документальний фільм про ОУН

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2012р. 11:24

О 18-30 в УНІАНІ режисер Віталій Загоруйко і історик та екс-голова архіву СБУ Володимир В’ятрович покажуть фільм «Служба безпеки ОУН. Зачинені двері» і подискутують на цю тему.Читати повністю

Заплануйте на п'ятницю похід на літературний батл

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 лютого 2012р. 10:26

У п'ятницю, 3 лютого, в Будинку кіно відбудеться справжній літературний батл - між письменниками Оксаною Забужко і Леонідом Ушкаловим.

Вони говоритимуть про Мелетія Смотрицького і Гри... Читати повністю

Послухайте блюз за дітей

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 2 лютого 2012р. 9:19

В суботу пориньте в чарівну атмосферу блюзу та одночасно зробіть добру справу для дітей. Приходьте в Club to be First (Московська, 17, недалеко від метро Арсенальна) о 19:00. Там відбудеться Стій з... Читати повністю

Рятуйтесь від морозу у мобільних наметах

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 1 лютого 2012р. 13:30

КМДА встановила в кожному районі міста намети, де можна зігрітися.

Приходьте туди, якщо у Вас вдома перебої з теплом або просто дуже змерзли.

Грітимуть в наметах обігрівачами, безко... Читати повністю

Сходіть на режисерський дебют Мадонни

Софія Кущ, Свiдомо, 1 лютого 2012р. 11:01

«Якщо я не подобаюсь їм як акторка, буду режисером» - мабуть так подумала Мадонна. І вже через рік таких роздумів (у 2010) почала знімати «Ми. Віримо в любов». До цього філь... Читати повністю

МОН віддячило школярку-рятівницю…підручниками