Як студенти "мінували" освіту і блокували Комітети

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 січня 2012р. 11:56

«Ай!Нога! Покидьки, дівчину не бийте!!! Не чіпайте! Аааааа!»

Групу студентів, що з новорічним подарунком  для депутатів намагалася пройти на засідання Погоджувальної ради,... Читати повністю

У вівторок приходьте «мінувати» освіту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 січня 2012р. 13:43

У вівторок о 9-00 ранку під стінами комітетів Верховної Ради студенти влаштують протестний перформанс.

Причина вже другий рік незмінна – Читати повністю

Интернет-мошенничество. Часть 1: боты MediaUkraine

Віталій Манько, (вiд читачiв), 8 січня 2012р. 15:16

Это копия публикации, удаленной администрацией сайта корреспондент.нет по жалобе Сухомлина http://blogs.korrespondent.n... Читати повністю

ПОМОГИТЕ ЖИВОТНОМУ!!!!!

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 7 січня 2012р. 18:44

На Батыево-Александровском массиве (Соломенский р-н) бегает бесхозный английский кокер-спаниель. Окрас рыжий, без ошейника. Собака очень голодная и очень напуганная, убегает с лаем даже от еды... Читати повністю

Звернення до міністра Богатирьової

Маша Землянська, Свiдомо, 6 січня 2012р. 13:27

                                 ... Читати повністю

Як суд "умовно" розібрався у справі Індила

Єгор Соболєв, Свiдомо, 5 січня 2012р. 16:23

Після слів "без відбування покарання" Людмила - мама загиблого в міліції студента Ігоря Індила - опускається на стілець. Чи від втоми від правосуддя, яке двадцятий місяць не може встановити, я... Читати повністю

Ресторатори Києва: некурящі ресторани - нормально!

Olena Dub, (вiд читачiв), 5 січня 2012р. 15:49

"Кафе, бари і ресторани, вільні від тютюнового диму, - це не так страшно і не настільки збитково, а навпаки - це прогресивно, по-європейськи і часто дозволяє залучати навіть більше відвідувачів". Т... Читати повністю

Не забудьте зареєструватися на тестування в школі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 січня 2012р. 12:17

Реєстрація на тестування в школі вже триває і продовжиться до 20 лютого.

Цьогоріч тести пройдуть у травні. Обрати можна не більше... Читати повністю

Краще за всіх клацни святковий Київ-отримай приз

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 січня 2012р. 12:03

Мерія проводить конкурс на краще фото Києва в святковому вбранні.

Якщо хочете позмагатися, то сфотографуйте новорічне місто до 14 січня (тим, що є під рукою - від дзеркалки до фотоапарату н... Читати повністю

За затримання Індила дали 5 років умовно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 січня 2012р. 11:21

Суддя Деснянського районного суду Олексій Панасюк засудив до 5 років позбавлення волі без відбування покарання дільничого Сергія Приходька, який у травні 2010 року привіз Читати повністю

Дитяча афіша на 7-9 січня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 5 січня 2012р. 0:02

Втомилися святкувати Новий рік та «рятувати» дітей від нескінчених солодких подарунків, на різдвяні свята є здоровіша альтернатива – багато заходів відбуватимуться на свіжому пові... Читати повністю

Что, старче, откопался?!

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 4 січня 2012р. 22:40

 

29 августа мне довелось присутствовать на заседании суда о незаконной застройке парковой зоны. Ответчиками по делу выступали Київська міська рада и строительная организация ТОВ "... Читати повністю

Потримайте у руках символ Нового року