Відповідь МВС: Будемо будувати

Єгор Соболєв, Свiдомо, 7 лютого 2012р. 14:46

Ось як відповіло Міністерство внутрішніх справ на звернення жителів Гоголівської з проханням не забудовувати дитячий майданчик:

Читати повністю

Вконтакте створило сервіс для збору грошей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2012р. 14:38

Соціальна мережа Вконтакте і компанія Яндекс, що є власником платіжної системи Яндекс.Гроші, запустили новий сервіс для збору грошей у мережі.

Працює... Читати повністю

Купіть "концентрат любові" заради немовлят

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2012р. 13:52

З 8-го по 14-те лютого приходьте в «Dream Town», що на Оболоні, та візьміть участь у благодійній акції «Серце країни» - доп... Читати повністю

Позбудьтесь старого одягу на dress crossing

Міла Артюх, (вiд читачiв), 7 лютого 2012р. 12:42

8 лютого на кораблі "Кают-компанія"  відбудеться dress crossing (ярмарок-вечірка обміну одягом) "Вещизм". Сама ідея обміну одягом дуже корисна, адже люди не лише економлять на купівлі нових... Читати повністю

Сходіть на фестиваль лаконічного кіно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2012р. 11:35

Сьогодні в Інституті журналістики університету Шевченка стартує фестиваль лаконічного кіно "Хто ти?".

Протягом тижня можна буде переглядати невеличкі фото та відео роботи студентів, а ще -... Читати повністю

Візьміть участь у спортивних змаганнях

Маша Землянська, Свiдомо, 7 лютого 2012р. 10:49

Організатор спортивний змагань - Київське міське фізкультурно-спортивне товариство, пропонує взяти учать у перегонах усім бажаючим. Щоб стати учасников - треба подати онлайн заявку Читати повністю

В мережі з'явилося повне зібрання творів Сковороди

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 лютого 2012р. 10:32

В Інтернеті з'явилося повне зібрання творів видатного українського філософа Григорія Сковороди.

У виданні, котре стало одним з переможцем Форуму видавців у Львові у 2010-му і призером "Книж... Читати повністю

Як можна розслідувати смерть Ігоря Індила

Єгор Соболєв, Свiдомо, 6 лютого 2012р. 18:11

У закритій Гугл-групі студенти зараз обговорюють як боротися з безкарністю загибелі одного з них в міліцейському відділку. В новорічні свята суд, так і не встановивши через що у Ігоря Індила зламал... Читати повністю

Прокуратура просить зняти з Приходька погони

Єгор Соболєв, Свiдомо, 6 лютого 2012р. 17:34



Читати повністю

Купуйте квитки на поїзди на Великодні свята

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2012р. 15:26

Квитки на Великдень на потяги Львів-Київ, Одеса-Київ, Дніпропетровськ-Київ, Харків-Київ, Донецьк-Київ і Київ-Сімферополь вже можна купити.

На ці поїзди Укрзалізниця збільшила час попередньо... Читати повністю

Вирок судді Панасюка у справі Індила

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 6 лютого 2012р. 13:34

Ось який вирок виніс Деснянський районній суд у справі Індила


Читати повністю

Приходьте поговорити з письменниками про футбол

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2012р. 12:42

Палаючі очі, чіткі рухи, мелодичні кричалки і братерське єднання в єдиноголосому пориві «гоооооолллл!!!!»…

Нічого такого у антології українських письменників «Письм... Читати повністю

51-ий автобус не їздитиме по Набережному шосе

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 6 лютого 2012р. 12:02

З 4-го лютого 51 –ий автобус ходить за зміненим маршрутом. Тепер він минає Набережне шосе.

Зараз автобус проїжджає так: станція метро «Червоний хутір» – вул. Старобо... Читати повністю

Школи і училища знову працюють

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 лютого 2012р. 9:58

Починаючи з понеділка, 6 лютого, школи і училища, що не працювали з минулого тижня через сильні морози, знову працюють.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

Як відпрацьовувати пропу... Читати повністю