Приходьте вимагати в Януковича гвинтокрил

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 грудня 2011р. 13:54

У середу громадянський рух «Відсіч» влаштує біля метро «Вокзальна» флеш-моб.

Активісти будуть просити у президента Віктора Януко... Читати повністю

Їдьте автобусом від Голосіївської до Південної

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 грудня 2011р. 15:38

Відсьогодні поновлює рух автобусний маршрут номер 1 - від метро "Голосіївська" до автостанції "Південна".

Від проїжджає від метро до проспекту 40-річчя Жовтня, далі - через Ужгородський про... Читати повністю

Поспішіть за квитками на додаткові поїзди до свят

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 грудня 2011р. 15:30

Укрзалізниця призначила додаткові поїзди на святковий передноворічний і новорічний періоди.

Тож, додатково поїдуть поїзди Київ-Ужгород, Київ-Івано-Франківськ, Київ-Сімферополь, Київ-Лугансь... Читати повністю

Порадьте, якою має бути книгарня "Сяйво-книги"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 грудня 2011р. 14:43

Місяць тому на місці легендарного книжкового магазину «Сяйво» відкрилися муніципальна книгарня «Сяйво-книги». У травні її, завдяки громадським боям і акціям, Читати повністю

Подбайте про квитки на 1-ий фестиваль модного кіно

Софія Кущ, Свiдомо, 5 грудня 2011р. 14:36

З 8 по 12 грудня в кінотеатрі Київ пройде перший фестиваль модного кіно. Ідея проекту належить журналу Elle в Україні. За 5 днів покажуть 5 фільмів про моду - чотири документальні і один художній.... Читати повністю

Користуйтесь картою метро від дизайнера-волонтера

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 5 грудня 2011р. 14:16

Хто активно користується метро, мабуть уже помітив, що напередодні жеребкування до Євро покажчики на станціях якось дивно «модернізувалися». Наприклад, на Олімпйській поряд з таблич... Читати повністю

Талант у багатьох векторах -Дмитро Гладун

Софія Кущ, Свiдомо, 2 грудня 2011р. 14:55

Дмитро Гладун

Хто б у наш під'їзд не зайшов - одразу дивується новому тутешньому "декору". Вже тиждень Читати повністю

Зробіть хорошу справу разом з Тартаком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 грудня 2011р. 14:09

Немає нічого неможливого.

Маргарита Сєрая переконалася в цьому рік тому, коли працювала вихователькою у Сорочинському інтернаті. Намагалася якось урізноманітнити будні дітей і... запросила... Читати повністю

Вдягнись яскраво та захисти будинок

, (вiд читачiв), 2 грудня 2011р. 13:37

У суботу, 3 грудня, о 13-00 мистецька платформа влаштовує мітинг-хепенінг на захист будинку на Грушевського 4-б. Він є частиною старовинного Хрещатика, що вціліла.

Читати повністю

Не дайте розкрасти гроші на ремонт Вашого під`їзду

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 18:27

Мерія зачерпнула 700 мільйонів гривень наших з Вами податків та виділила їх на ремонт наших з Вами будинків. Не вірите? Перевірте.... Читати повністю

Сходіть на новий фільм про Висоцького

Софія Кущ, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 17:14

Від сьогодні на екранах у кіно - стрічка Петра Буслова "Висоцький. Спасибі, що живий".

"Ретро без ретро" - так творці фі... Читати повністю

Недобудову над Театральною віддали місту

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 15:03

Київрада проголосувала за прийняття в дар недобудови над метро "Театральна" для розміщення там експозиції Музею Києва. Як стверджує мерія, дарувальники - Вадим Столар та Вагіф Алієв - також передал... Читати повністю

Підпишіться за збереження права на мирні протести

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 1 грудня 2011р. 14:52

Починаючи з 2009 року влада намагається убезпечити себе від агресії з боку мітильгувальників та незадоволених громадян та на рівні закону встановити обмеження щодо проведення мирних зборів. Предста... Читати повністю

До понеділка оминайте перекриті вулиці по Києву

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 14:05

Через проведення у Києві церемонії жеребкування Євро-2012 у п'ятницю і приїзд європейських футбольних босів, в місті до понеділка будуть проблеми з рухом транспорту.

У п'ятницю буде перекри... Читати повністю

Де можна здати аналіз на ВІЛ

Маша Землянська, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 14:02

В Київському міському центрі СНІДу за останній рік пацієнтів побільшало на тисячу. Медики Центру запевняють: це лишень маленька частинка - більшість ВІЛ-інфікованих про свою хворобу не знають.

... Читати повністю