Міліціонер знову зірвав судове засідання

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 19 грудня 2011р. 12:51

Ранок понеділка. Під Печерським судом натовп. Скандують: «Юра ми з тобою! Свободу політв’язням!» Вже рік як судять Луценка. Трохи більше тр... Читати повністю

Приходьте запалювати ялинку на Майдані

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2011р. 12:17

Сьогодні о 17-й на Майдані запалять новорічну ялинку.

До цього - з 16-ї - тут же буде концерт. На свято прийдуть президент Віктор Янукович і голова міської адміністрації Олександр Попов.Читати повністю

Практикум по построению правовых отношений с ЖЭКом

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 18 грудня 2011р. 18:44

Уважаемые киевляне, дорогие друзья п... Читати повністю

У неділю прийдіть на рок-поезію Андруховича

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 грудня 2011р. 14:37

Самогон. Цинамон. Абсент. Такі назви мають альбоми, записані письменником Юрієм Андруховичем і швейцарсько-польсько-німецькими джазменами Карбідо. Власне, процес думання починається якраз на етапі... Читати повністю

Пам'ятнику Юрію Глушку у Києві бути! Долучайтесь!

Олег Слабоспицький, (вiд читачiв), 16 грудня 2011р. 13:07

Друзі, прошу бути небайдужими та долучитися до потрібної справи.

Особисто я вже давно досліджую місця, які пов'язані з визвольним рухом у Києві. Як у цьому ракурсі не згадати Лук'янівський... Читати повністю

Геополітолог: "Не слід розриватися між ЄС та РФ"

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 16 грудня 2011р. 12:25

Союз Росії та Німеччини призведе до хаосу в Старій Європі.

Таку думку висунув експерт з міжнародної безпеки Євген Жеребецький на семінарі «Новий світовий порядок». &la... Читати повністю

Завітайте на Різдвяну казку в будинок художника

Софія Кущ, Свiдомо, 16 грудня 2011р. 12:02

Хоч погода і не радує нас передноворчіним святковим сніжком, грудневі дні тануть з шаленою швидкістю. А це означає - зовсім скоро Новий рік! І, якщо вже природа не створює відповідного настрою... Читати повністю

Послухайте лікаря-експерта про алергію

Маша Землянська, Свiдомо, 16 грудня 2011р. 11:59

Від трьох мандаринок висипає обличчя? А від холоду та сонця червоніє шкіра? Подивіться, що на це скаже лікар-експерт.

На другій зустрічі Медичного клубу в гостинному КультРа ми говорили, як... Читати повністю

З користю розважте діток перед Миколаєм

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 грудня 2011р. 10:40

Протягом двох днів - у п'ятницю і суботу - книгарня Є і Музей Гончара буде розважати дітей перед Днем Святого Миколая.

Так, сьогодні у Музеї проведуть майстер-класи для діток із виготовленн... Читати повністю

Комунальний вибір киян: ЖЕК проти ОСББ

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 грудня 2011р. 0:23

Перед киянами сьогодні постає непростий вибір: ЖЕК чи ОСББ. Вони не впевнені, що можуть добитися перерахунку за неякісно надані послуги з утримання будинку і не бачать ніякої звітності від житлово-... Читати повністю

Сходіть на "Ёлки 2"-поплачте і посмійтеся

Софія Кущ, Свiдомо, 15 грудня 2011р. 14:31

"Все мы иголки на одной большой ёлке!" - і яким би це нереальним не здавалося, якщо добре подумати, так і є... Від сьогодні - у всіх кінотеатрах Читати повністю

Дізнайтесь, що з грипом у Києві цього тижня

Маша Землянська, Свiдомо, 15 грудня 2011р. 13:16

За прогнозом управління з охорони здоров’я, до Києва вже мала прийти епідемія грипу. Але наразі, киян хворіє не так багато, щоб говорити про епідемію. За останній тиждень до лікарень з грипом... Читати повністю

Замовляй лічильники на електрику і воду он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 грудня 2011р. 12:55

Київенерго відкрило на своєму сайті новий он-лайн сервіс.

За допомогою нього Ви можете через Інтернет замовити ряд послуг &nd... Читати повністю

Прийдіть вшанувати пам'ять незламної українки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 грудня 2011р. 12:29

Сьогодні о 18-30 в Будинку Вчителя буде Вечір пам’яті дисидентки і небоги письменника Михайла Коцюбинського Михайлини Коцюбинської.

Філолог і літературознавець, вона брала участь у пр... Читати повністю