Дивіться Київський форум про підготовку Євро-2012

Віталій Сич, (вiд читачiв), 13 грудня 2011р. 14:25

Свідомо" вже за традицією радить дивитися "Київський форум" - одну з небагатьох програм, де обговорюють справді важливі для столиці проблеми. Тема - Чи готовий Київ до ЄВРО-2012? Чого чекати в... Читати повністю

Придбайте техніку під ялинку зі знижками

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 13 грудня 2011р. 13:50

 «Свідомо» продовжує підбирати вигідні передноворічні пропозиції магазинів техніки. Для цього моніторимо сайти магазинів. Найцікавіше показуємо вам.

Побуто... Читати повністю

Дивіться концерт нового проекту Вакарчука он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 грудня 2011р. 11:37

Щоб потрапити на концерт Океану Ельзи у жовтні потрібно було добряче поштовхатися - за дешевшими... та хоч би якимись квитками.

А сьогодні поштовхатись заради голосу Вакарчука доведеться хі... Читати повністю

Дізнайтеся,на якому місці в рейтингу Ваш універ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 грудня 2011р. 9:58

Освітній портал Osvita.ua склав збірний рейтинг українських університетів.

Для його складення, вони зсумували всі параметри вишів по трьом вже... Читати повністю

"Убыточные" тарифы

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 13 грудня 2011р. 2:00

«Убыточные» тарифы

 "Сейчас предприятиям не хватает средств даже для обеспечения своевременной выплаты заработной платы работникам, что, в свою очередь, вызывает... Читати повністю

Герой нашого часу: борець з пияцтвом

Маша Землянська, Свiдомо, 12 грудня 2011р. 14:03

У 29 років Артем Ступаков пішов з великої IT-компанії, де працював програмістом і зайнявся улюбленою справою. А улюблена його справа - це допомагати іншим зрозумі... Читати повністю

Наворожіть собі суджених і наїжтеся від пуза

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 грудня 2011р. 10:44

Сьогодні, за народною традицією, українці святкують Андрія.

Традиційно в цей день дівчата гадають на свого судженого, а молодь грає в Калиту.

Щоб згадати народні традиції і нетривіа... Читати повністю

Сходіть на ретроспективу Віктора Зарецького

Софія Кущ, Свiдомо, 9 грудня 2011р. 21:37

Віктор Зарецький - лідер 60-ників, чоловік Алли Горської, живописець... У нього було не легке життя, деталі смерті досі засекречені. Що ще ми знаємо про нього? Сьогодні в Читати повністю

Привітайте Януковича з премією

Назарій Боярський, (вiд читачiв), 9 грудня 2011р. 19:40

Сьогодні Віктору Януковичу присудили премію «Золотий будяк». Цю нагороду гаранту вручили правозахисники за систематичне використання своїх повноважень для обмеження прав і свобод і байд... Читати повністю

Влада намагається обманути мешканців Троєщини

, (вiд читачiв), 9 грудня 2011р. 16:10

Олександр Попов не дотримав свого слова перед мешканцями 11 мікрорайону на Троєщині у Деснянському районі, де у жовтні цього року обіцяв облаштувати сквер на місці скандальноїзабудови по проспекту... Читати повністю

Зрозумійте представників інших національностей

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 9 грудня 2011р. 13:34

Конгрес національних громад України та Центр польських та європейських досліджень НаУКМА у міжнародний день захисту прав людини  відкривають молодіжну Читати повністю

Напишіть листа-захистіть несправедливо ув'язнених

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 грудня 2011р. 12:37

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International в Україні відсьогодні починає Марафон написання листів.

Протягом двох днів активісти... Читати повністю

Варварську забудову продовжили ще на рік

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 8 грудня 2011р. 16:33

Президент Віктор Янукович підписав закон, який дозволяє ще рік не створювати детальні п... Читати повністю

Дитяча афіша на 10-11 грудня та новорічні свята