Допоможіть Тартаку провести концерт (оновлено)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 грудня 2011р. 11:11

Ювілейний концерт до 15-річчя гурту Тартак, про який ми писали два тижні тому, відбудеться - в тому ж місці, в той же час.

Попри те,... Читати повністю

Умывальников начальник

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 15 грудня 2011р. 0:27

Эту тему мне подск... Читати повністю

Цапи-відбувайли не врятують ЄВРО – 2012 від терору

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 14 грудня 2011р. 22:53

Цапи-відбувайли не врятують ЄВРО – 2012 від тероризму.

До проведення ЄВРО – 2012 залишилось якихось 200 днів, а в Україні не наче в зоні воєнного конфлікту відбуваються теракт... Читати повністю

Декларація групи "Першого грудня"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 14 грудня 2011р. 20:04

Ми, учасники зустрічі з Главами та представниками Української Православної Церкви, Української Православної Церкви Київського Патріархату та Української Греко-Католицької Церкви 1 грудня 201... Читати повністю

Що радять робити мільярдери думки і совісті

Єгор Соболєв, Свiдомо, 14 грудня 2011р. 20:02

Подаватися на грін-карту як сотні тисяч інших українців? Купувати вила за прикладом донецьких пенсіонерів? Чи просто працювати на банкомат, пристосовуючись до держави, яка далі розкладається?Читати повністю

Дитяча афіша на 17-18 грудня та новорічні свята

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 14 грудня 2011р. 12:27

Одна сорока принесла мені на хвості історію, як в одному київському садочку нещодавно батьки на зборах пересварилися.  А все через те, що не могли домовитись, хто важливіше для їхніх дітей &nd... Читати повністю

Відзавтра купуйте ялинки на спеціальних базарах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 грудня 2011р. 11:59

Відзавтра, 15 грудня, в Києві почнуть точково працювати спеціальні ялинкові базари.

За повідомленням прес-служби Київради, там ялинки будуть перевірені (щоб не шкодили здоров'ю) і продавати... Читати повністю

С днём рождения, Юрий Витальевич!

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 14 грудня 2011р. 0:14

С днем рождения, Юрий Витальевич!

ОТКРЫТОЕ ПИСЬМО on Грудень 13,2011

Читати повністю

Холодильная камера

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 13 грудня 2011р. 18:57

нема новин imageЧитати повністю

Дізнайтеся, які злочини тепер не кримінал

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 грудня 2011р. 16:56

Президент Віктор Янукович підписав ним же ініційований закон про внесення правок до кримінального та кри... Читати повністю

Дивіться Київський форум про підготовку Євро-2012

Віталій Сич, (вiд читачiв), 13 грудня 2011р. 14:25

Свідомо" вже за традицією радить дивитися "Київський форум" - одну з небагатьох програм, де обговорюють справді важливі для столиці проблеми. Тема - Чи готовий Київ до ЄВРО-2012? Чого чекати в... Читати повністю

Придбайте техніку під ялинку зі знижками

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 13 грудня 2011р. 13:50

 «Свідомо» продовжує підбирати вигідні передноворічні пропозиції магазинів техніки. Для цього моніторимо сайти магазинів. Найцікавіше показуємо вам.

Побуто... Читати повністю

Дивіться концерт нового проекту Вакарчука он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 грудня 2011р. 11:37

Щоб потрапити на концерт Океану Ельзи у жовтні потрібно було добряче поштовхатися - за дешевшими... та хоч би якимись квитками.

А сьогодні поштовхатись заради голосу Вакарчука доведеться хі... Читати повністю

Дізнайтеся,на якому місці в рейтингу Ваш універ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 грудня 2011р. 9:58

Освітній портал Osvita.ua склав збірний рейтинг українських університетів.

Для його складення, вони зсумували всі параметри вишів по трьом вже... Читати повністю

"Убыточные" тарифы

Ярослава Михайлова, (вiд читачiв), 13 грудня 2011р. 2:00

«Убыточные» тарифы

 "Сейчас предприятиям не хватает средств даже для обеспечения своевременной выплаты заработной платы работникам, что, в свою очередь, вызывает... Читати повністю