Захистимо казкову країну Сашка Лірника

Володимир Бондар, (вiд читачiв), 8 грудня 2011р. 13:49

Ще одна неприємна новина-канал ICTV припинив трансляцію улюбленої багатьма дітлахами передачі Сашка Лірника. Зрозуміло,що це реакція на громадянську позицію її автора та ведучого та Читати повністю

Сходіть на культовий фільм Вертова

Софія Кущ, Свiдомо, 8 грудня 2011р. 11:30

Сьогодні у новому Культурному центрі "PhotoCULT" стартує проект «Культове кіно». На всіх чекатиме Дзига Вертов та кіносеанс ретро-стрічки «Людина з кіноапаратом» (знята... Читати повністю

Як Відсіч новий поїзд на Вокзальній запускала

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2011р. 15:47

Сімферополь-Чернігів, Хмельницький-Київ, Маріуполь-Львів, Харків-Херсон… Ці і ще 19 поїздів були відмінені Укрзалізницею з 1 листопада. Причина – непопулярність маршрутів. Тоді мало хт... Читати повністю

Сходіть на ювілейний концерт С.К.А.Й.

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2011р. 11:37

Рок музика завжди відповідала на всі виклики суспільства. У 60-70-х це була відповідь расизму і глобалізму. У 80-х – розвалу усталеному ладу і гибелі культури. У 90-х – війнам. У 2000-х... Читати повністю

Встигніть купити подарунок чоловікам в їхній день

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 грудня 2011р. 18:38

6 грудня, в День Збройних сил України мої однокласниці завжди нас поздоровляли. Перед першим уроком на партах красувалися яскраві пакетики з недорогими горнятками-ручками-флешками, на вікнах висіли... Читати повністю

"Вірус"виставки в під'їзді поступово поширюється

Софія Кущ, Свiдомо, 6 грудня 2011р. 17:09

Випадково потрапивши у під'їзд на Грушевського 28/2 - не повірила своїм очам. Виставки в під'їзді - репринти картин Марії Приймаченко.

Я, у пориві захоплення, почала дзвонити у всі двірні д... Читати повністю

Підіть на передноворічні майстер-класи

Софія Кущ, Свiдомо, 6 грудня 2011р. 16:31

Запарилися ламати голову, що подарувати рідним та друзям на свята? Чи, можливо, ще не дійшли руки про це подумати? Завжди найкращий подарунок той, що зроблений своїми руками, який нестиме позитивну... Читати повністю

Відсвяткуйте 55-річчя Київського торту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 грудня 2011р. 16:29

Солодкий, горіховий і хрумкий… А ще – помилковий! Так, символ столичної кондитерської справи – «Київський торт», який сьогодні відзначає своє 55-річчя, був створений... Читати повністю

Запасіться подарунками до Нового Року

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 6 грудня 2011р. 13:57

Постпішайте придбати електротехніку до Нового Року. З першого січня в Україні подорожчають мобільні телефони, ноути та планшети. Усе через маркування таких та додатковий реєстром  ... Читати повністю

Приходьте вимагати в Януковича гвинтокрил

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 грудня 2011р. 13:54

У середу громадянський рух «Відсіч» влаштує біля метро «Вокзальна» флеш-моб.

Активісти будуть просити у президента Віктора Януко... Читати повністю

Їдьте автобусом від Голосіївської до Південної

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 грудня 2011р. 15:38

Відсьогодні поновлює рух автобусний маршрут номер 1 - від метро "Голосіївська" до автостанції "Південна".

Від проїжджає від метро до проспекту 40-річчя Жовтня, далі - через Ужгородський про... Читати повністю

Поспішіть за квитками на додаткові поїзди до свят

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 грудня 2011р. 15:30

Укрзалізниця призначила додаткові поїзди на святковий передноворічний і новорічний періоди.

Тож, додатково поїдуть поїзди Київ-Ужгород, Київ-Івано-Франківськ, Київ-Сімферополь, Київ-Лугансь... Читати повністю

Порадьте, якою має бути книгарня "Сяйво-книги"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 грудня 2011р. 14:43

Місяць тому на місці легендарного книжкового магазину «Сяйво» відкрилися муніципальна книгарня «Сяйво-книги». У травні її, завдяки громадським боям і акціям, Читати повністю

Подбайте про квитки на 1-ий фестиваль модного кіно