"Вірус"виставки в під'їзді поступово поширюється

Софія Кущ, Свiдомо, 6 грудня 2011р. 17:09

Випадково потрапивши у під'їзд на Грушевського 28/2 - не повірила своїм очам. Виставки в під'їзді - репринти картин Марії Приймаченко.

Я, у пориві захоплення, почала дзвонити у всі двірні д... Читати повністю

Підіть на передноворічні майстер-класи

Софія Кущ, Свiдомо, 6 грудня 2011р. 16:31

Запарилися ламати голову, що подарувати рідним та друзям на свята? Чи, можливо, ще не дійшли руки про це подумати? Завжди найкращий подарунок той, що зроблений своїми руками, який нестиме позитивну... Читати повністю

Відсвяткуйте 55-річчя Київського торту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 грудня 2011р. 16:29

Солодкий, горіховий і хрумкий… А ще – помилковий! Так, символ столичної кондитерської справи – «Київський торт», який сьогодні відзначає своє 55-річчя, був створений... Читати повністю

Запасіться подарунками до Нового Року

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 6 грудня 2011р. 13:57

Постпішайте придбати електротехніку до Нового Року. З першого січня в Україні подорожчають мобільні телефони, ноути та планшети. Усе через маркування таких та додатковий реєстром  ... Читати повністю

Приходьте вимагати в Януковича гвинтокрил

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 грудня 2011р. 13:54

У середу громадянський рух «Відсіч» влаштує біля метро «Вокзальна» флеш-моб.

Активісти будуть просити у президента Віктора Януко... Читати повністю

Їдьте автобусом від Голосіївської до Південної

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 грудня 2011р. 15:38

Відсьогодні поновлює рух автобусний маршрут номер 1 - від метро "Голосіївська" до автостанції "Південна".

Від проїжджає від метро до проспекту 40-річчя Жовтня, далі - через Ужгородський про... Читати повністю

Поспішіть за квитками на додаткові поїзди до свят

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 грудня 2011р. 15:30

Укрзалізниця призначила додаткові поїзди на святковий передноворічний і новорічний періоди.

Тож, додатково поїдуть поїзди Київ-Ужгород, Київ-Івано-Франківськ, Київ-Сімферополь, Київ-Лугансь... Читати повністю

Порадьте, якою має бути книгарня "Сяйво-книги"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 грудня 2011р. 14:43

Місяць тому на місці легендарного книжкового магазину «Сяйво» відкрилися муніципальна книгарня «Сяйво-книги». У травні її, завдяки громадським боям і акціям, Читати повністю

Подбайте про квитки на 1-ий фестиваль модного кіно

Софія Кущ, Свiдомо, 5 грудня 2011р. 14:36

З 8 по 12 грудня в кінотеатрі Київ пройде перший фестиваль модного кіно. Ідея проекту належить журналу Elle в Україні. За 5 днів покажуть 5 фільмів про моду - чотири документальні і один художній.... Читати повністю

Користуйтесь картою метро від дизайнера-волонтера

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 5 грудня 2011р. 14:16

Хто активно користується метро, мабуть уже помітив, що напередодні жеребкування до Євро покажчики на станціях якось дивно «модернізувалися». Наприклад, на Олімпйській поряд з таблич... Читати повністю

Талант у багатьох векторах -Дмитро Гладун

Софія Кущ, Свiдомо, 2 грудня 2011р. 14:55

Дмитро Гладун

Хто б у наш під'їзд не зайшов - одразу дивується новому тутешньому "декору". Вже тиждень Читати повністю

Зробіть хорошу справу разом з Тартаком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 грудня 2011р. 14:09

Немає нічого неможливого.

Маргарита Сєрая переконалася в цьому рік тому, коли працювала вихователькою у Сорочинському інтернаті. Намагалася якось урізноманітнити будні дітей і... запросила... Читати повністю

Вдягнись яскраво та захисти будинок

, (вiд читачiв), 2 грудня 2011р. 13:37

У суботу, 3 грудня, о 13-00 мистецька платформа влаштовує мітинг-хепенінг на захист будинку на Грушевського 4-б. Він є частиною старовинного Хрещатика, що вціліла.

Читати повністю

Не дайте розкрасти гроші на ремонт Вашого під`їзду

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 18:27

Мерія зачерпнула 700 мільйонів гривень наших з Вами податків та виділила їх на ремонт наших з Вами будинків. Не вірите? Перевірте.... Читати повністю

Сходіть на новий фільм про Висоцького

Софія Кущ, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 17:14

Від сьогодні на екранах у кіно - стрічка Петра Буслова "Висоцький. Спасибі, що живий".

"Ретро без ретро" - так творці фі... Читати повністю