Талант у багатьох векторах -Дмитро Гладун

Софія Кущ, Свiдомо, 2 грудня 2011р. 14:55

Дмитро Гладун

Хто б у наш під'їзд не зайшов - одразу дивується новому тутешньому "декору". Вже тиждень Читати повністю

Зробіть хорошу справу разом з Тартаком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 грудня 2011р. 14:09

Немає нічого неможливого.

Маргарита Сєрая переконалася в цьому рік тому, коли працювала вихователькою у Сорочинському інтернаті. Намагалася якось урізноманітнити будні дітей і... запросила... Читати повністю

Вдягнись яскраво та захисти будинок

, (вiд читачiв), 2 грудня 2011р. 13:37

У суботу, 3 грудня, о 13-00 мистецька платформа влаштовує мітинг-хепенінг на захист будинку на Грушевського 4-б. Він є частиною старовинного Хрещатика, що вціліла.

Читати повністю

Не дайте розкрасти гроші на ремонт Вашого під`їзду

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 18:27

Мерія зачерпнула 700 мільйонів гривень наших з Вами податків та виділила їх на ремонт наших з Вами будинків. Не вірите? Перевірте.... Читати повністю

Сходіть на новий фільм про Висоцького

Софія Кущ, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 17:14

Від сьогодні на екранах у кіно - стрічка Петра Буслова "Висоцький. Спасибі, що живий".

"Ретро без ретро" - так творці фі... Читати повністю

Недобудову над Театральною віддали місту

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 15:03

Київрада проголосувала за прийняття в дар недобудови над метро "Театральна" для розміщення там експозиції Музею Києва. Як стверджує мерія, дарувальники - Вадим Столар та Вагіф Алієв - також передал... Читати повністю

Підпишіться за збереження права на мирні протести

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 1 грудня 2011р. 14:52

Починаючи з 2009 року влада намагається убезпечити себе від агресії з боку мітильгувальників та незадоволених громадян та на рівні закону встановити обмеження щодо проведення мирних зборів. Предста... Читати повністю

До понеділка оминайте перекриті вулиці по Києву

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 14:05

Через проведення у Києві церемонії жеребкування Євро-2012 у п'ятницю і приїзд європейських футбольних босів, в місті до понеділка будуть проблеми з рухом транспорту.

У п'ятницю буде перекри... Читати повністю

Де можна здати аналіз на ВІЛ

Маша Землянська, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 14:02

В Київському міському центрі СНІДу за останній рік пацієнтів побільшало на тисячу. Медики Центру запевняють: це лишень маленька частинка - більшість ВІЛ-інфікованих про свою хворобу не знають.

... Читати повністю

Дізнайтесь з ким гратиме збірна України на Євро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 13:58

У п’ятницю в Києві пройде жеребкування Євро-2012.

Дізнатися про те, яка команда до якої групи потрапить і з ким доведеться потягатися збірній Україні на рідних полях можна буде прямо... Читати повністю

Сходіть на концерт-отримайте презервативів на рік

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 11:39

Ввечері в Arena Dance Club на Басейній відбудеться благодійний концерт до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Читати повністю

Дізнайся, про що мріють українці

Користувача видалено , (вiд читачiв), 1 грудня 2011р. 10:24

У четвер, о 11:30, стануть відомі результати Міжнародного конкурсу письмових творчих робіт "Україна моєї мрії".

В Українському Домі організатори конкурсу розкажуть про що ж насправді мріють... Читати повністю

Зостаньтесь вдома та подивіться класику…

Антонова Анастасія, (вiд читачiв), 1 грудня 2011р. 2:25

 


Читати повністю

Весільний переполох