Деморалізованим журналістам присвячується...

Віталій Манько, (вiд читачiв), 30 листопада 2011р. 17:13

Жорстоке вбивство Віталія Розвадовського і суперечлива інформація від правоохоронних органів спровокували купу домислів, паніку, чутки в журналістському середовищі. Дехто вже пакує валізи. Поки що... Читати повністю

Суд над майданівцем знову без свідків

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 30 листопада 2011р. 15:12

Печерський суд. Під залою судового засідання Сергій Костаков, його захисники , прокурор, знайомі Сергія та журналіст «Свідомо».  Чекаємо. У коридорі з’являється молода жі... Читати повністю

Розкажіть іншим, хто допомагає нам вмирати

Маша Землянська, Свiдомо, 30 листопада 2011р. 14:55

Коаліція «За вільну від тютюнового диму Україну», центр «Життя» та «Свідомо» нагородили політиків за лоб... Читати повністю

Разом з юзерами Facebook викиньте сім-карту Life:)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2011р. 13:40

Юзери Facebook, що користуються послугами мобільного оператора Life:), закликають в передноворічний день позбутися... Читати повністю

До п'ятниці оминайте проспект Бажана

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2011р. 13:21

У середу і четвер ремонтники будуть класти асфальт на проспекті Бажана - від метро "Позняки" до метро "Харківська".

Роботи триватимуть сьогодні до 20:00 і у четвер з 11:00 до 20:00.Читати повністю

Сходіть на концерт Gogol Bordello

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2011р. 12:49

«Зовсім ні на що несхожий музичний досвід, що заворожує з першого акорду».

Такої думки про них авторитетний журнал Billboard. Їх обожнює Америка і Європа, не зважаючи на те, що... Читати повністю

Суд відмовляється дорозслідувати справу про аварію

Резниченко Дмитрий, (вiд читачiв), 30 листопада 2011р. 2:20

Суд відмовився розслідувати причетність ДАІ до аварії на житомирській трасі. Клопотання потерпілої було відхилено.

Читати повністю

Здоров'я у бокалі вина!

Антонова Анастасія, (вiд читачiв), 30 листопада 2011р. 1:23

Келих гарного... Читати повністю

Що робити, якщо вам подзвонили колектори?

Антонова Анастасія, (вiд читачiв), 30 листопада 2011р. 1:18

Існує два варіанта відповід... Читати повністю

Що робити, якщо з вас вимагають чайові?

Антонова Анастасія, (вiд читачiв), 30 листопада 2011р. 0:25

Відповідь на це питання мож... Читати повністю

Приходьте у суботу до нової Стіни брехні влади

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 29 листопада 2011р. 22:23

"Громадянська служба "Свідомо", «Кияни, об’єднуємося», «Демократичний альянс» та борці з варварськими забудовами кличуть у суботу, 3 грудня, зробити нову Стіни брехні... Читати повністю

Вітаємо!

, (вiд читачiв), 29 листопада 2011р. 22:09

Максиме, ретельніше вивчайте матеріальну базу, а то ваші матеріали дуже упереджені і необ'єктивні. Передивилась лист - начальником управління СІМ'Ї ТА МОЛОДІ (це, здається, питання Державної служ... Читати повністю

Забудовник біля Софії може отримати 362 мільйони

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 29 листопада 2011р. 18:46

На будівництво на Гончара 17-23 було витрачено 362 мільйони гривень. Про це на робочій групі  Київради щодо припинення будівництва заявив Олег Верховський, адвокат забудовника.

Тетяна... Читати повністю

Лобіст законопроекту Табачника отримав посаду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 листопада 2011р. 17:15

Анатолій Ігнатович, голова громадської організації Національний студентський союз і головний лобіст міністерського законопроектуЧитати повністю

Вручаймо Золоту косу лобістам алкоголю та сигарет