Недобудову над Театральною віддали місту

Єгор Соболєв, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 15:03

Київрада проголосувала за прийняття в дар недобудови над метро "Театральна" для розміщення там експозиції Музею Києва. Як стверджує мерія, дарувальники - Вадим Столар та Вагіф Алієв - також передал... Читати повністю

Підпишіться за збереження права на мирні протести

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 1 грудня 2011р. 14:52

Починаючи з 2009 року влада намагається убезпечити себе від агресії з боку мітильгувальників та незадоволених громадян та на рівні закону встановити обмеження щодо проведення мирних зборів. Предста... Читати повністю

До понеділка оминайте перекриті вулиці по Києву

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 14:05

Через проведення у Києві церемонії жеребкування Євро-2012 у п'ятницю і приїзд європейських футбольних босів, в місті до понеділка будуть проблеми з рухом транспорту.

У п'ятницю буде перекри... Читати повністю

Де можна здати аналіз на ВІЛ

Маша Землянська, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 14:02

В Київському міському центрі СНІДу за останній рік пацієнтів побільшало на тисячу. Медики Центру запевняють: це лишень маленька частинка - більшість ВІЛ-інфікованих про свою хворобу не знають.

... Читати повністю

Дізнайтесь з ким гратиме збірна України на Євро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 13:58

У п’ятницю в Києві пройде жеребкування Євро-2012.

Дізнатися про те, яка команда до якої групи потрапить і з ким доведеться потягатися збірній Україні на рідних полях можна буде прямо... Читати повністю

Сходіть на концерт-отримайте презервативів на рік

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2011р. 11:39

Ввечері в Arena Dance Club на Басейній відбудеться благодійний концерт до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Читати повністю

Дізнайся, про що мріють українці

Користувача видалено , (вiд читачiв), 1 грудня 2011р. 10:24

У четвер, о 11:30, стануть відомі результати Міжнародного конкурсу письмових творчих робіт "Україна моєї мрії".

В Українському Домі організатори конкурсу розкажуть про що ж насправді мріють... Читати повністю

Зостаньтесь вдома та подивіться класику…

Антонова Анастасія, (вiд читачiв), 1 грудня 2011р. 2:25

 


Читати повністю

Весільний переполох

Антонова Анастасія, (вiд читачiв), 1 грудня 2011р. 1:47


Читати повністю

Дитяча афіша на 3-4 грудня та новорічні свята

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 1 грудня 2011р. 0:06

Я виросла на радянських фігуристах. Дитиною не відривалась від екрану, коли наставав час чемпіонату Європи чи світу, а коли щастило, то їхала з батьками в гості до бабусі на кольоровий екран. З тог... Читати повністю

Деморалізованим журналістам присвячується...

Віталій Манько, (вiд читачiв), 30 листопада 2011р. 17:13

Жорстоке вбивство Віталія Розвадовського і суперечлива інформація від правоохоронних органів спровокували купу домислів, паніку, чутки в журналістському середовищі. Дехто вже пакує валізи. Поки що... Читати повністю

Суд над майданівцем знову без свідків

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 30 листопада 2011р. 15:12

Печерський суд. Під залою судового засідання Сергій Костаков, його захисники , прокурор, знайомі Сергія та журналіст «Свідомо».  Чекаємо. У коридорі з’являється молода жі... Читати повністю

Розкажіть іншим, хто допомагає нам вмирати

Маша Землянська, Свiдомо, 30 листопада 2011р. 14:55

Коаліція «За вільну від тютюнового диму Україну», центр «Життя» та «Свідомо» нагородили політиків за лоб... Читати повністю

Разом з юзерами Facebook викиньте сім-карту Life:)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2011р. 13:40

Юзери Facebook, що користуються послугами мобільного оператора Life:), закликають в передноворічний день позбутися... Читати повністю

До п'ятниці оминайте проспект Бажана

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2011р. 13:21

У середу і четвер ремонтники будуть класти асфальт на проспекті Бажана - від метро "Позняки" до метро "Харківська".

Роботи триватимуть сьогодні до 20:00 і у четвер з 11:00 до 20:00.Читати повністю