Дивіться марафон "7 річниця"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 22 листопада 2011р. 14:21

Блискучі журналісти Мустафа Найєм та Сакен Аймурзаєв ініціювали 6-годинне обговорення 7-ої річниці Помаранчевої революції. Марафон "Революція. 7 років... Читати повністю

Приходьте до нас на новосілля!

Софія Кущ, Свiдомо, 22 листопада 2011р. 14:13

Цього разу ми вирішили побалувати себе, коханих, і організувати виставку прямісінько за адресою нашого нового офісу. У під`їзді на вулиці Рейтарській 21. Відкриття об 11-30 у цю суботу, 26 лис... Читати повністю

Не курити на стадіонах - УЄФА обіцяє виганяти

Маша Землянська, Свiдомо, 22 листопада 2011р. 13:20

Ті, хто куритиме під час футбольних матчів Євро2012 ризикують залишити стадіон достроково. Курців-порушників пообіцяли виганяти, щоб не заважали іншим.

УЄФА заборонила куріння, продаж і рек... Читати повністю

Завтра сходіть на концерт хрещених батьків року

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 листопада 2011р. 13:09

Християнська етика і мораль + важкий рок = ... завтрашній концерт у клубі Бінго. О 20-й там дадуть концерт хрещені батьки сучасно... Читати повністю

Використайте карту "некурящих" кафе і ресторанів

Olena Dub, (вiд читачiв), 22 листопада 2011р. 12:45

Google-карта кафе і ресторанів Києва, в яких взагалі не курять і які є на 100% вільними від тютюнового диму, перетнула позначку у 90 закладів.

Щ... Читати повністю

Сходіть на конференцію про Голодомор

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 листопада 2011р. 10:30

О 12-й в Національному меморіалі пам'яті жертв Голодомору зберуться історики і митці, щоб розказати про Голодомор 1932-1933 років.

"У 33-му вислів «ціна життя» мав цілком матері... Читати повністю

Як зустріти Помаранчеву революцію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 листопада 2011р. 17:19

В понеділок у нас в редакції був Олексій Тихонов. В рік Помаранчевої революції цей киянин оголосив війну аптеці, що продавала у дворі його будинку наркотики. 7 років боротьби за "помаранчевої" та "... Читати повністю

Завтра сходіть на джаз від French Connection

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 листопада 2011р. 13:19

Вони абсурдно виглядатимуть серед залюдненої площі. Не менш абсурдно цей гурт звучатиме і на величезній сцені перед десятками тисяч глядачів. Електронно-джазова команда French Connection створена д... Читати повністю

У неділю прийдіть на 25-річчя ВВ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 листопада 2011р. 15:53

Марно писати - чому потрібно йти на ювілейний концерт гурту Воплі Відоплясова. Краще зауважте наступне.

Що буде на концерті

 Концерт в концерт... Читати повністю

У суботу - на безкоштовну консультацію хірургів

Маша Землянська, Свiдомо, 18 листопада 2011р. 12:18

У суботу з 08.30 до третьої дня в Олександрівській лікарні на День хірурга прийматимуть професійні лікарі з університету Богомольця.

Медики консультуватимуть по хірургічним захворюванням че... Читати повністю

Як студенти ходили в МОН скарги подавати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 листопада 2011р. 17:44

«О, багато вас. Ну що, діалог? Давайте ваші питання по законопроекту, на все відповімо».

Директор департаменту вищої освіти Ярослав Болюбаш виходить з перекритої міліціонерами т... Читати повністю

Немає коли в музей?-спустіться в метро Університет

Софія Кущ, Свiдомо, 17 листопада 2011р. 14:35

Прямо у залі станції «Університет» тепер є фотовиставка. Називається вона «Київський метрополітен сьогодні: погляд зсередини». На 51 день народження першої лінії київсь... Читати повністю

Сходіть на фестиваль американського кіно