Сходіть на концерт Gogol Bordello

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2011р. 12:49

«Зовсім ні на що несхожий музичний досвід, що заворожує з першого акорду».

Такої думки про них авторитетний журнал Billboard. Їх обожнює Америка і Європа, не зважаючи на те, що... Читати повністю

Суд відмовляється дорозслідувати справу про аварію

Резниченко Дмитрий, (вiд читачiв), 30 листопада 2011р. 2:20

Суд відмовився розслідувати причетність ДАІ до аварії на житомирській трасі. Клопотання потерпілої було відхилено.

Читати повністю

Здоров'я у бокалі вина!

Антонова Анастасія, (вiд читачiв), 30 листопада 2011р. 1:23

Келих гарного... Читати повністю

Що робити, якщо вам подзвонили колектори?

Антонова Анастасія, (вiд читачiв), 30 листопада 2011р. 1:18

Існує два варіанта відповід... Читати повністю

Що робити, якщо з вас вимагають чайові?

Антонова Анастасія, (вiд читачiв), 30 листопада 2011р. 0:25

Відповідь на це питання мож... Читати повністю

Приходьте у суботу до нової Стіни брехні влади

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 29 листопада 2011р. 22:23

"Громадянська служба "Свідомо", «Кияни, об’єднуємося», «Демократичний альянс» та борці з варварськими забудовами кличуть у суботу, 3 грудня, зробити нову Стіни брехні... Читати повністю

Вітаємо!

, (вiд читачiв), 29 листопада 2011р. 22:09

Максиме, ретельніше вивчайте матеріальну базу, а то ваші матеріали дуже упереджені і необ'єктивні. Передивилась лист - начальником управління СІМ'Ї ТА МОЛОДІ (це, здається, питання Державної служ... Читати повністю

Забудовник біля Софії може отримати 362 мільйони

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 29 листопада 2011р. 18:46

На будівництво на Гончара 17-23 було витрачено 362 мільйони гривень. Про це на робочій групі  Київради щодо припинення будівництва заявив Олег Верховський, адвокат забудовника.

Тетяна... Читати повністю

Лобіст законопроекту Табачника отримав посаду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 листопада 2011р. 17:15

Анатолій Ігнатович, голова громадської організації Національний студентський союз і головний лобіст міністерського законопроектуЧитати повністю

Вручаймо Золоту косу лобістам алкоголю та сигарет

Маша Землянська, Свiдомо, 29 листопада 2011р. 16:11

Завтра, 30-го листопада об 11.00 приходьте до Національної науково медичної бібліотеки, що на Льва Толстого, 7. Там ми - "Свідомо", разом з друзями з Коаліції «За вільну від тютюнового диму У... Читати повністю

Сходіть на виставу цирку N1 у світі

Маша Землянська, Свiдомо, 29 листопада 2011р. 15:24

Вже другий тиждень прямісінько над моїм робочим столом висить здавалося б звичайнісінький листочок. Насправді  - це квиток на виставу цирку Du Soleil. Квиток вже пережив переїзд, чекати мені з... Читати повністю

Оминайте університети без ліцензій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 листопада 2011р. 13:19

С 1 січня почнеться реєстрація на тестування в школах і вже до цього часу абітурієнти найчастіше визначаються з майбутнім місцем навчання. Батьки ж в цей час думають про підготовчі курси і курси пі... Читати повністю

Залиш своє ім'я в історії українського мистецтва

Софія Кущ, Свiдомо, 29 листопада 2011р. 12:37

У середу, 30 листопада, "Мистецький Арсенал" презентує унікальний інтернет-проект «Створимо Мистецький Арсенал разом!».

Ідея у тому, щоб залучати до участі абсолютно кожну небай... Читати повністю

Сходіть на концерт українських бріт-попщиків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 листопада 2011р. 10:49

Вони грають не гірше за знаменитих Muse, але їхніх пісень немає в трек-ліст Папи Римського. Голос їхнього вокаліста мало чим поступається голосу Ноеля Галахера з легендарних Oasis, але мільйон... Читати повністю

Герой нашого часу: переможець наркокіоску