Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 28 листопада 2011р. 13:30

Понеділок - 100 соціальних інновацій Фінляндії

Які з початкових речей, що має Фінляндія, не має Україна. ЩО нам з... Читати повністю

Подивіться українське фестивальне кіно

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 28 листопада 2011р. 11:50

«Друзі, як ви думаєте, в Україні є кінематограф?», - питаю у колег в редакції. Чую відповідь: «Ну звісно. У нас є художні фільми про кохання, документальні стрічки про Чонобиль, Г... Читати повністю

Тепер вдома у"Свідомо"є виставка в під'їзді

Софія Кущ, Свiдомо, 26 листопада 2011р. 13:02

Сьогодні "Свідомо" відкрило нову виставку в під'їзді. На цей раз - у себе у нвдома, на Рейтарській, 21. Це наш новий дім.

Виставляємо молодого художника Дмитра Гладуна. Це "аматор", якщо та... Читати повністю

Звернення Олени Повідайчик до преси

Резниченко Дмитрий, (вiд читачiв), 25 листопада 2011р. 18:03

                                                        &... Читати повністю

Інтерв'ю з постраждалою у аварії через дії ДАІ

Резниченко Дмитрий, (вiд читачiв), 25 листопада 2011р. 17:41


 Олена Павлівна Повідайчик
, правозахисниця. На початку серпня 2011 року потрап... Читати повністю

Проти "живих щитів" для ДАІ

Єгор Соболєв, Свiдомо, 25 листопада 2011р. 17:34

Все почалося із ситуації, у яку потрапила відома українська правозахисниця Олена Повідайчик - прямуючи до Львова, рано вранці, вона потрапила у страшну аварію. Дорога, за її словами, була перекрита... Читати повністю

«СЯЙВО КНИГАРНЮ» МАВ ВІДКРИВАТИ ЯНУКОВИЧ?

Віктор Таранов, (вiд читачiв), 25 листопада 2011р. 16:05

Виконуючи вказівку зверху Олександри Попов та Пузанов в найкоротший термін впровадили ремонтні роботи в розтрощеному бандою Черновецького приміщенні «Сяйва» та до Дня визволення Києва о... Читати повністю

Згадайте загиблих у Голодомор дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 листопада 2011р. 12:57

«Качани товкли, мітелечки з трави, а воно ж неїстівне. Було, я йду на наряд, а там на фермі - коні дохлі й свині, а воно (хлопча) сидить, у гною довбається, їсть дохле та подивиться тільки, а... Читати повністю

Корпоратив в театрі

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 25 листопада 2011р. 9:31


Позаминулої п'ятниці ми провели перший корпоратив нового типу - занурення до театру зі Свідомо та за лаштунки театрального життя.

Ми віримо, що сучасне українське мистецтво - чуд... Читати повністю

Безкоштовно тренуйтеся складати тестування в школі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 листопада 2011р. 0:29

До кінця листопада на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти проводиться реєстрація на пробне тестування в школі. Репетиція тестів, за якими школярі вступають до університетів, пройде... Читати повністю

Хвороба у Великому Місті

Антонова Анастасія, (вiд читачiв), 25 листопада 2011р. 0:06

Люди хворіють, хворіли і продовжуватимуть хворіти. Це загальновідомий факт, і... Читати повністю

Сходіть на концерт і підтримайте ВІЛ-хворих

Маша Землянська, Свiдомо, 24 листопада 2011р. 16:16

О шостій вечора до Всесвітнього Дня боротьби з ВІЛ/СНІДом у Палаці Спорту почнеться концерт "Не дай СНІДу шанс!/Чесна гра". Головна ідея - в чергове нагадати про проблему епідемії СНІДу та закликат... Читати повністю

Подивіться на оригінали робіт легендарного Уорхола

Софія Кущ, Свiдомо, 24 листопада 2011р. 13:54

Від сьогодні у вас є лише 11 днів, щоб побачити роботи Енді Уорхола. Серед них і відома "Drug Queen", створена Енді у гарячих 60-тих у його поп-артівській майстерні "Фабрика".

Читати повністю

Переконайтесь на фестах, що реклама-це мистецтво

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 23 листопада 2011р. 23:04

 Цього тижня київського кіноглядача чекають дві грандіозні події. А особливо такого, що цікавиться рекламою, як витвором мистецтва.

У кінотеатрі Київ уже стартував фестиваль реклами <... Читати повністю

Вшануйте пам'ять жертв 1933-го фільмом біля метро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2011р. 14:01

О 18-й біля метро «Хрещатик» активісти громадянського руху «Відсіч» покажуть фрагменти фільмів про Голодомор.

Проектуватимуть ур... Читати повністю