Не попадіться на дзвінок "дитина у міліції"

Дмитро Івченко, (вiд читачiв), 31 січня 2012р. 13:50

Якщо посеред ночі Вас розбудить телефонний дзвінок і суворий голос повідомить, що Ваша дитина потрапила до міліції, їй загрожує кримінальна відповідальність, але ще не все втрачено і за певну суму... Читати повністю

У Києві відзавтра "вимушені канікули" для учнів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 січня 2012р. 13:22

Починаючи з середи, 1 лютого, всі столичні школярі, студенти училищ і технікумів мають сидіти вдома. 

Такий наказ підписав Г... Читати повністю

Ходімо питати Мінкульт про варварськi забудови

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 30 січня 2012р. 18:35

У вівторок приходьте до філармонії поговорити з міністром культури Михайлом Кулиняком.

О 14:00 відбудеться Читати повністю

Запишіться до бібліотеки: читати вдома нові книги

Міла Артюх, (вiд читачiв), 30 січня 2012р. 18:32

У люті морози ідеї активного дозвілля помітно рідшають. Що робити, щоб було комфортно? "Свідомо" радить Вам записатися до бібліотеки.

Стереотип, що там лише збирають пил пожовклі видання Ко... Читати повністю

Заарештовані антифашисти. За вказівкою "Свободи"?

Максим Савчук, (вiд читачiв), 30 січня 2012р. 16:50

Увечері 29 січня київська міліція затримала лівих активістів біля ст.м. “Арсенальна”, де на той момент проходив мітинг ультраправої партії ВО “Свобода”, присвячений &l... Читати повністю

Не залишимося байдужими до страждань в`язнів

Резниченко Дмитрий, (вiд читачiв), 30 січня 2012р. 16:41

У цій темі висвітлюються випадки кричущих порушень прав ув`язнених

Читати повністю

Шукайте мистецтво у новій соцмережі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 січня 2012р. 14:41

Почала працювати спеціалізована соціальна мережа для митців, колекціонерів і тих, хто бажає торкнутися прекрасного.

Вона має назву MyArtMap і за інтерфейсом... Читати повністю

Чекайте на безкоштовні збірники для шкіл від МОН

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 січня 2012р. 14:13

Міносвіти оприлюднило інформацію про особливості проведення іспитів школярів у цьому році.

Так, іспити 9-ті і 11-ті класи будуть складати з 4 по 11 травня. Перші будуть складати 5 предметів... Читати повністю

Як "Свідомо" відкрило виставку в під'їзді

Софія Кущ, Свiдомо, 30 січня 2012р. 13:53

У п'ятницю ввечері, 27 січня, у будинку 83 на вулиці Боженка, що в районі метро Палац Україна, "Свідомо" відкрило виставку художниці Лілі Ваградян. 

Про художницю:Читати повністю

Пікетування секретаріату омбудсмена.

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 30 січня 2012р. 10:18

1-го лютого 2012 року о 12. 00 Асоціація захисту прав громадян України проведе пікетування секретаріату уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Пікетування проводиться з метою висловит... Читати повністю

Допоможіть Володі Росенку!

Максим Савчук, (вiд читачiв), 28 січня 2012р. 11:59

Друзі!!! Студенту 4 курсу Інституту української філології НПУ імені Драгоманова потрібна невідкладна допомога.

Володя серйозно захворів, ДІАГНОЗ: АПЛАСТИЧНА АНЕМІЯ важ... Читати повністю

Долучіться до акції київських екофанів

Міла Артюх, (вiд читачiв), 28 січня 2012р. 5:26

Київські волонтери організації "Екофан" закликають киян зібрати для безпечної утилізації використані батарейки. Активісти організації наголошують на проблемі нерозумного нак... Читати повністю

Проявіть свої танцювальні таланти на Євро-2012

Міла Артюх, (вiд читачiв), 27 січня 2012р. 18:28

Місцевий організаційний комітет ЄВРО-2012 в Україні разом із містами-господарями турніру шукають таланти, які представлятимуть Київ, Львів, Донецьк і Харків під час передматчевих церемоній. Для... Читати повністю

На музей на Театральній дали 15 мільйонів

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 27 січня 2012р. 18:27

Уряд виділив на Музей Києва, що планують відкрити у скандальній будівлі над метро Театральна 15 мільйонів гривень.

Землю кия... Читати повністю