Відсвяткуйте День Студента на концертах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 листопада 2011р. 12:02

Пиво, самогон, прокурена кімната у гуртожитку, смажена картопля і солоні огірки, швидкий секс в туалеті… Залиште ці незмінні атрибути Міжнародного Дня Студента, що святкують сьогодні на поті... Читати повністю

Що є для дітей на вихідні 19-20 листопада

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 16 листопада 2011р. 11:22

Єдина театральна прем’єра, що запланована у Києві на ці вихідні, «Казки добрих сердець» відбудеться у суботу в Ляльковому театрі на Грушевського. Хочете побачити нову роботу молод... Читати повністю

Ввечері сходіть на концерт гурту ТІК

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2011р. 11:07

Бронюк і компанія ніби спеціально підгадали - за вікном вітряно, сірість і морозна одноманітність, а на їхньому концерті в Палаці Спорту буде спекотно, весело і балаганно. Тож, ми радимо Вам не про... Читати повністю

У середу принесіть студентську зброю під офіс ПР

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 листопада 2011р. 10:22

У середу вдень студенти, невдоволені передачею законопроекту "Про вищу освіту" до Верховної Ради, принесуть під офіс Партії регіонів ім... Читати повністю

Допоможемо міліціонерам знати свої обов`язки

Єгор Соболєв, Свiдомо, 14 листопада 2011р. 22:15

Коли бачите патруль, всередині щось напружується? Відділок міліції нагадає про історії як з Ігорем Індилом? Тоді Вам сюди.

Сотні людей по всій Укра... Читати повністю

Сходіть на презентацію книги про таємниці КГБ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2011р. 15:31

О 18-30 в книгарні "Є" на Лисенка почнеться презентація книги історика і екс-голови архіву СБУ Володимира В'ятровича "Історія з грифом "Се... Читати повністю

Режисер-емігрант: "Театри збереглися в Україні"

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 14 листопада 2011р. 14:29

Він постановив 25 вистав у Канаді і зумів зробити російську драму популярною на чужому континенті. Його вистави збирають повні зали ностальгуючих емігрантів по всій Америці. Григорій Зіскін –... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 14 листопада 2011р. 12:37

Понеділок - "Історія з грифом секретно"

Історія України - дуже суб`єктивна річ. Історики і досі не можуть розібр... Читати повністю

Безкоштовно перевіртесь на цукровий діабет

Маша Землянська, Свiдомо, 14 листопада 2011р. 11:37

Жити не можете без тістечок і шоколаду? Мучить спрага і постійна втома? А талія вже давно виросла за 100 сантиметрів - пора перевірити кров цукор.

До Всесвітнього дня боротьби з діабетом, п... Читати повністю

Зберіть команду і позмагайтеся у знанні мови

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2011р. 11:03

Відсьогодні стартує Перший студентський турнір із гри Скрабл.

Гра, дуже популярна на заході серед молоді, полягає в складанні слів із окремих дощечок-букв за принципом кросворду. Тобто, на... Читати повністю

Не працює бювет - дзвоніть і скаржтеся

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2011р. 10:49

Комунальне підприємство «Київкомунсервіс» відкрило гарячу лінію для прийому скарг на непрацюючі бювети і допомоги киянам, що хочуть позбутися мотлоху.

За повідомленням прес... Читати повністю

Сяючі герої нашого часу

Віктор Таранов, (вiд читачiв), 12 листопада 2011р. 12:34

Будівельникам не світлого майбутнього столиці присвячується

Ще декілька років тому мене дивувало доволі агресивне ставлення корінних москвичів до прибульців з відусюди. Тоді, подіб... Читати повністю

Сходіть на "Щось не так з Кевіном"

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 11 листопада 2011р. 23:36

Субота - визначний день у шестиденній історії Фестивалю нового британського кіно. Будуть показувати аж три фільми фестивальнї програми: "Щось не так з Кевіном", "Субмарина" та "Ірландець". Звичайно... Читати повністю

Оминайте Андріївський - перекрито рух

Маша Землянська, Свiдомо, 11 листопада 2011р. 17:45

Андріївський узвіз тимчасово закрили, так що машиною там не проїхати.

Як пояснює мерія, дорогу закрили через ремонт тротуару.

Ще - до вечора через футбол Читати повністю

Приходьте поприбирати в Гідропарку

Маша Землянська, Свiдомо, 11 листопада 2011р. 17:07

«Клуб підводного плавання «Апнос» завтра зранку почне прибирати пляжі в Гідропарку. Приєднатися до "чистої" акції можуть усі.

Поки водолази чиститимуть дно, Ви зможете поз... Читати повністю