Сходіть на презентацію книги про таємниці КГБ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2011р. 15:31

О 18-30 в книгарні "Є" на Лисенка почнеться презентація книги історика і екс-голови архіву СБУ Володимира В'ятровича "Історія з грифом "Се... Читати повністю

Режисер-емігрант: "Театри збереглися в Україні"

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 14 листопада 2011р. 14:29

Він постановив 25 вистав у Канаді і зумів зробити російську драму популярною на чужому континенті. Його вистави збирають повні зали ностальгуючих емігрантів по всій Америці. Григорій Зіскін –... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 14 листопада 2011р. 12:37

Понеділок - "Історія з грифом секретно"

Історія України - дуже суб`єктивна річ. Історики і досі не можуть розібр... Читати повністю

Безкоштовно перевіртесь на цукровий діабет

Маша Землянська, Свiдомо, 14 листопада 2011р. 11:37

Жити не можете без тістечок і шоколаду? Мучить спрага і постійна втома? А талія вже давно виросла за 100 сантиметрів - пора перевірити кров цукор.

До Всесвітнього дня боротьби з діабетом, п... Читати повністю

Зберіть команду і позмагайтеся у знанні мови

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2011р. 11:03

Відсьогодні стартує Перший студентський турнір із гри Скрабл.

Гра, дуже популярна на заході серед молоді, полягає в складанні слів із окремих дощечок-букв за принципом кросворду. Тобто, на... Читати повністю

Не працює бювет - дзвоніть і скаржтеся

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 листопада 2011р. 10:49

Комунальне підприємство «Київкомунсервіс» відкрило гарячу лінію для прийому скарг на непрацюючі бювети і допомоги киянам, що хочуть позбутися мотлоху.

За повідомленням прес... Читати повністю

Сяючі герої нашого часу

Віктор Таранов, (вiд читачiв), 12 листопада 2011р. 12:34

Будівельникам не світлого майбутнього столиці присвячується

Ще декілька років тому мене дивувало доволі агресивне ставлення корінних москвичів до прибульців з відусюди. Тоді, подіб... Читати повністю

Сходіть на "Щось не так з Кевіном"

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 11 листопада 2011р. 23:36

Субота - визначний день у шестиденній історії Фестивалю нового британського кіно. Будуть показувати аж три фільми фестивальнї програми: "Щось не так з Кевіном", "Субмарина" та "Ірландець". Звичайно... Читати повністю

Оминайте Андріївський - перекрито рух

Маша Землянська, Свiдомо, 11 листопада 2011р. 17:45

Андріївський узвіз тимчасово закрили, так що машиною там не проїхати.

Як пояснює мерія, дорогу закрили через ремонт тротуару.

Ще - до вечора через футбол Читати повністю

Приходьте поприбирати в Гідропарку

Маша Землянська, Свiдомо, 11 листопада 2011р. 17:07

«Клуб підводного плавання «Апнос» завтра зранку почне прибирати пляжі в Гідропарку. Приєднатися до "чистої" акції можуть усі.

Поки водолази чиститимуть дно, Ви зможете поз... Читати повністю

До ночі минайте околиці Республіканського стадіону

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 листопада 2011р. 14:27

Через проведення футбольного матчу між збірними України та Німеччини сьогодні ввечері, буде перекрито ряд вулиць поблизу НСК "Олімпійський".

Зокрема, за повідомленням мерії, з 17-ї до 00:30... Читати повністю

Сходіть на фільм і презентацію про Голодомор

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 листопада 2011р. 14:15

Київська Спілка Української Молоді покаже сьогодні ввечері фільм Сергія Буковського "Живі".

Кіно, зняти три роки тому, розповідає про 1932-1933 роки. Герої фільму були дітьми, коли у ї... Читати повністю

Приходьте на презентацію нової книги Андруховича

Софія Кущ, Свiдомо, 11 листопада 2011р. 12:02

Ви вірите в магію чисел? Ні? А от Юрій Андрухович - на всі 100%. Тому 111 історій про 111 міст - нову книгу «Лексикон інтимних міст» він Читати повністю

Як лікар та міліціонери "нічого сказать нє могут"