Популяризуємо світле майбутнє

Єгор Соболєв, Свiдомо, 9 листопада 2011р. 11:22

"Свідомо" відомі наступні групи інтелектуалів, які проектують майбутнє країни або її окремих регіонів.

Читати повністю

В обід напишіть диктант національної єдності

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 листопада 2011р. 9:44

О 13:30 кожен бажаючий зможе написати Всеукраїнський диктант національної єдності.

Проводиться він кожен рік, починаючи з 2000-го. Транслюють його по радіо - на Першій та Третій програмах У... Читати повністю

Зніми себе для фестивалю "Україно, хто ти?"

, (вiд читачiв), 9 листопада 2011р. 1:11

З 7 по 14 лютого в Інституті журналістики КНУ ім. Т.Шевченка проходитиме Фестиваль лаконічного кіно «Україно, хто ти?».Читати повністю

"Свідомо" подарувало Попову лапшу за обман

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 листопада 2011р. 17:51

Активіст Громадянської служби Свідомо Дмитро Резніченко вручив Голові київської держадміністрації Олександру Попову банку вареної лапші.

Зробив він це під час зустрічі чиновника зі студента... Читати повністю

Сходіть на персоналку Анатолія Криволапа

Софія Кущ, Свiдомо, 8 листопада 2011р. 15:28

Сьогодні у галереї "Мистецька збірка" відкривається персональна виставка Анатолія Криволапа. Для України це абсолютно знаковий ми... Читати повністю

«Сяйво»: разбор полетов

Ирина Золотар, (вiд читачiв), 8 листопада 2011р. 13:06

Перипетии вокруг помещения на Большой Васильковской, 6 начались еще в начале 2000-х. И хотя в центре скандала – книжный магазин, ситуация представляет собой типичный бизнес-конфликт. Два... Читати повністю

Сходіть на концерт ТНМК

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 листопада 2011р. 12:10

"...Восени так солодко чіплятись за минуле
Раз прийшли у груди ті, кого нема вже. З ними
те, чого не буде: сіли, побалакали, поплакали.
Тоді між хмарами у небі ще були сині плями....
Читати повністю

Дивіться Київський форум про нових революціонерів

Єгор Соболєв, Свiдомо, 7 листопада 2011р. 15:09

"Свідомо" вже за традицією радить дивитися "Київський форум" - одну з небагатьох програм, де обговорюють справді важливі для столиці проблеми. Тема - студентство. (До речі, одне з найактивніших сер... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 7 листопада 2011р. 12:37

Понеділок - Один вдома з дитиною

Сімейна легенда оповідає, що, коли я була маленька, мій татусь неодноразово роня... Читати повністю

Підтримайте противників забудови на Пирогова

Єгор Соболєв, Свiдомо, 7 листопада 2011р. 12:06

У вівторок, 8 листопада, об 11:00 противники варварської забудови у дворі будинку Пирогова, 2 кличуть підтримати їхній мітинг. Майданчик будівництва, через яке в сусідньому будинку пішли тріщини, н... Читати повністю

Знайти відсутні підручники для школярів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 листопада 2011р. 11:41

Максим Опанасенко, Оксана Скрипник, "Свідомо"

Третій рік поспіль продовжується марафон від Міносвіти – встигнути надрукувати підручники до початку навчального року. Щоразу &n... Читати повністю

Лікарі:куріння у закладах харчування дуже шкідливе

Olena Dub, (вiд читачiв), 6 листопада 2011р. 0:47

Під час прес-конференції, яка відбулася 4 листопада 2011 р. в інформагентстві «Укрінформ» та була присвячена проведенню в Україні інформаційно-просвітнього тижня "Стоп інсульт -2011", л... Читати повністю

Завтра - навчіться попереджати інсульт

Маша Землянська, Свiдомо, 4 листопада 2011р. 13:54

У суботу 5-го листопада з 10-ої ранку в синьому залі Будинку кіно, що на Саксаганського, 6, професійні лікарі з Асоціації боротьби з інсультами вчитимуть киян, як попередити інсульт. У програмі - я... Читати повністю

У суботу вивчайте свої права з Дорожнім контролем

Єгор Соболєв, Свiдомо, 4 листопада 2011р. 11:56

Громадська організація "Дорожній контроль", яка виловлює даішників на хабарях, матюках та порушенні службових інструкцій, запрошує у суботу на автопробіг.

У Києві він стартує об 11:00 на ро... Читати повністю