Нас позбавили можливості вивчати рішення суддів

Єгор Соболєв, Свiдомо, 10 листопада 2011р. 17:14

Президент підписав закон, яким скасовується вимога вносити усі рішення суддів до Державного реєстру судових рішень,... Читати повністю

Приміщення "Сяйва" більше не можна приватизувати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 листопада 2011р. 16:48

Приміщення наново відкритої і вже муніципальної книгарні "Сяйво" більше не можна буде приватизувати.

За це рішення у четвер проголосували депутати Київради.

«Це проект рішення... Читати повністю

Сходіть на фестиваль нового британського кіно

Катерина Моржецька, (вiд читачiв), 10 листопада 2011р. 16:41

Не хочете йти на черговий голівудський блокбастер і витрачати час на неякісні фільми? На щастя усіх кіноманів сьогодні стартує Фестиваль нового британського кіно.

 Фест стартував завдя... Читати повністю

Не курити на "Олімпійському"

Olena Dub, (вiд читачiв), 10 листопада 2011р. 15:33

Напередодні футбольного матчу Україна-Німеччина на НСК «Олімпійський», який відбудеться у Києві 11 листопада 2011 року, представники громадських організацій, футбольні фанати і футболіс... Читати повністю

Принцеса Майя приїде захищати тварин пізніше

Максим Савчук, (вiд читачiв), 10 листопада 2011р. 14:57

Одна із найвпливовіших жінок Німеччини принцеса Майя фон Гогенцоеллен перенесла свій візит до Києва на 16 листопада. Як відомо, принцеса висловила тривогу з приводу того, що в Україні масово труять... Читати повністю

Сходіть на літературно-музично-янгольський шабаш

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 листопада 2011р. 14:47

Сьогодні в експоцентрі "Спортивному" на метро Олімпійська відкрився традиційна книжкова ярмарка "Медвін". 

Його організатори - письменники брати Капранови - часто не зациклюються лише... Читати повністю

Жирна свиня у Театрі Російської драми

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 10 листопада 2011р. 12:33

Ви молоді? Перспективні? Маєте гарну роботу і ваш час розписано по хвилинах? Чудово. Як щодо того, щоб посміхнутися перехожому на вулиці? Чи сказати дякую водієві маршрутки перед виходом? А начхати... Читати повністю

Що є для дітей на вихідні 12-13 листопада

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 9 листопада 2011р. 19:05

Якщо сьогодні хтось сходу і назве ім’я сучасної прими оперної сцени в Україні, то це з великої вірогідністю буде саме Олена Гребенюк. Яскрава, гламурна &nbs... Читати повністю

Приходьте знову до книгарні "Сяйво"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 листопада 2011р. 18:03

Я сьогодні вперше за півтора роки побачив там книги. Мене в "Свідомо" взагалі прозвали «СяйвоМен» за двадцять шість місяців і сотню з гаком матеріалів, які я присвятив легендарному мага... Читати повністю

Послухайте лікарів-експертів про щеплення

Маша Землянська, Свiдомо, 9 листопада 2011р. 13:41

Дитина чхає і Ви третій тиждень відкладаєте щеплення? В поліклініку привезли різні вакцини і Ви не знаєте, що обрати? Або й взагалі від щеплень відмовились? Подивіться, що на це скажуть лікарі-експ... Читати повністю

Популяризуємо світле майбутнє

Єгор Соболєв, Свiдомо, 9 листопада 2011р. 11:22

"Свідомо" відомі наступні групи інтелектуалів, які проектують майбутнє країни або її окремих регіонів.

Читати повністю

В обід напишіть диктант національної єдності

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 листопада 2011р. 9:44

О 13:30 кожен бажаючий зможе написати Всеукраїнський диктант національної єдності.

Проводиться він кожен рік, починаючи з 2000-го. Транслюють його по радіо - на Першій та Третій програмах У... Читати повністю

Зніми себе для фестивалю "Україно, хто ти?"

, (вiд читачiв), 9 листопада 2011р. 1:11

З 7 по 14 лютого в Інституті журналістики КНУ ім. Т.Шевченка проходитиме Фестиваль лаконічного кіно «Україно, хто ти?».Читати повністю

"Свідомо" подарувало Попову лапшу за обман

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 листопада 2011р. 17:51

Активіст Громадянської служби Свідомо Дмитро Резніченко вручив Голові київської держадміністрації Олександру Попову банку вареної лапші.

Зробив він це під час зустрічі чиновника зі студента... Читати повністю

Сходіть на персоналку Анатолія Криволапа

Софія Кущ, Свiдомо, 8 листопада 2011р. 15:28

Сьогодні у галереї "Мистецька збірка" відкривається персональна виставка Анатолія Криволапа. Для України це абсолютно знаковий ми... Читати повністю